X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sierpniowy wątek podglądam - bardzo plodny :) ciekawe czy nasz będzie taki sam :)

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście wszystkie bedziemy we wrześniu miały po dwie kreski na teście!

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Oczywiście wszystkie bedziemy we wrześniu miały po dwie kreski na teście!

    No racja, po co ja się w ogóle zastanawiam :-)
    Choć u nas jakoś skromniej z chetnymi do testowania. Może jeszcze wbiją na imprezę :-)

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jasne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertigo wrote:
    No racja, po co ja się w ogóle zastanawiam :-)
    Choć u nas jakoś skromniej z chetnymi do testowania. Może jeszcze wbiją na imprezę :-)

    No imprezka dla wybranych :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się weekendowo :)
    Moja mała dziś jakaś wyjątkowo skora do współpracy :) w końcu tata w domu, więc się bawią :)
    Wstała o 5:45 i mąż ją zabrał żebym odespała trochę... ale o 6:30 przyszli z wiadomością, że jest kupa gigant i tata nie podoła :D co jak co ale mój mąż z tych wrażliwych :D

    Ja od rana pochłonięta sprzątaniem bo wieczorem i jutro mamy gości :) przeprowadziliśmy się do nowego domu 3 tygodnie temu i teraz mamy co weekend pielgrzymi :D

    I powiem Wam jeszcze, decyzja o ciąży jest dla mnie dodatkową motywacją by uczyć Emmę samodzielnego zasypiania. tylko że tak źle mi z tym :( ja uwielbiam to uczucie gdy zasypia na moich rękach i tak siedzimy sobie razem w fotelu... No ale niestety, za kilka miesięcy to nie będzie możliwe a nie chcę by przeżyła szok kiedy z dnia na dzień mama powie, ze dziś nie da rady...

    u mnie @ trwa w najlepsze czyli to na bank nie jest plamienie okołoowulacyjne... także dziś 3 dc. i za około 1,5 tygodnia powinna być owulacja :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dzieci (bo prócz dwóch Aniołków mam jeszcze dwoje zdrowych) też ze mną zasypialy, nie oduczalam tego. Jakoś sobie radzilismy. Też były chustowane i długo przytulane. Teraz często chcą zeby z nimi zasypiac i często przychodzą nam do łóżka. Łóżeczko niemowlęce - zbędny mebel u nas :-)

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vertigo, moja mała śpi sama, z racji tego ze ma bardzo lekki sen i śpiąc z nami ma 195723037 pobudek. bo pies się poruszy, mąż chrapnie, kołdra zaszeleści...
    chodzi o sam fakt usypiania :)

    a chusta? dzisiaj kupiłam nowe kółka :D LL enigma niebieska <3

    Z tym usypianiem i noszeniem kłopot polega w tym, że córka ma 6 miesięcy i już ponad 9 kg... nie wiem do ilu dobije za kolejne pół roku ale wiem, ze ja mam słaby kręgosłup i w ciąży z nią od 6 miesiąca chodziłam w pasach podtrzymujących bo nie mogłam wstać przez rwę. więc nie potrafię sobie wyobrazić brzucha, jeśli miałby być tak ogromny jak z Emmą i jeszcze jej na rękach... w ciąży z nią miałam + 60 cm w obwodzie

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No musicie robić jak Wam wygodnie i najlepiej dla Was. My się tak zawsze usypialismy bo tak jest szybciej jak wiesz :-) ale my też mamy większą różnicę wieku więc to trochę inaczej. Nigdy nie miałam chusty kolkowej. Dobrze się nosi?Pozdrawiam.

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vertigo, Emma przed chwilą była senna to włożyłam ją do łóżeczka, głaskałam po poliku, śpiewałam jej i wyszłam. odwróciła się na boczek i zasnęła. Jeśli jest senna to zaśnie sama w sekundę a jak nie, to mogłabym i 2 godziny ją nosić i to nic nie da ;) po prostu ja uwielbiam ją tulić, nosić itd. Ale wiem, ze w ciąży zaawansowanej nie dam rady i nie chcę jej tego ograniczyć z dnia na dzień...

    A chustę kółkową tylko na próbę miałam. nosi się mniej komfortowo niż w długiej, bo obciążenie jest asymetryczne, na barku... o ile przy noworodziu tego nie czuć, to przy takim półroczniaku już tak. więc ja mam obecnie 2 tkane i kółka w drodze :) tkane są super na spacery, wyjscia dalsze czy wycieczki. a kółka kupiłam z myślą taką, że np jedziemy do sklepu... ani mi stać na parkingu i ją motać ani targać stelaż do fotelika. Więc po prostu wrzucę ją w kółka :) chodzi o szybkość wiązania

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianista, mieszkasz może za granicą ?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciaa, tak ;)
    a czemu pytasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2016, 13:13

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Marciaa, tak ;)
    a czemu pytasz?


    A bo Twoja córeczka ma zagraniczne imię i tak mi się nasunęło.
    Bardzo podoba mi się to imię :*

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie, też słyszałam od koleżanek, że ten film złe mamuśki jest bardzo fajny :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia, mieszkam w Norwegii ;)
    ale w ramach ciekawostki... imię Emma od bodajże XVIII wieku występuje w Polsce choć zanikło..
    koleżanki babcia nosiła to imię.
    A skoro nawet w katolickim radio moich dziadków podawali kiedy Emma ma imieniny, to chyba wciąż funkcjonuje :)

    co nie zmienia faktu, ze na stałe mieszkam poza Polską więc szukałam imienia bardzo międzynarodowego :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie się mieszka w Norwegii? Nie jest to typowy migracyjny kierunek :-)

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vertigo, pierwszy raz przyjechałam do Skandynawii mając jakieś 14 lat i już wtedy wiedziałam, że tu chcę żyć, że to moje miejsce na ziemi :)
    w Polsce było nam dobrze, nie wyjechaliśmy ze względów finansowych jak chyba większość ludzi... po prostu jakoś tak tu mi lepiej :) tu mój dom.
    Mieszkamy tu dopiero 4,5 roku ale nie wyobrażam sobie by stąd wyjechać, nie chcę. Przez te 4,5 roku byłam w Polsce 2 razy. Moi rodzice też mieszkają w Norwegii, tylko że 480 km od nas.

    vertigo lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jest to kraj tak wyjątkowy jak literatura dla dzieci która tworzą skandynawscy artyści, to ja też bym się tu odnalazła :-) język trudny pewnie? Czy dajesz radę?

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie, jak człowiek się zakorzeni to go nic nie ruszy <3

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Marcia, mieszkam w Norwegii ;)
    ale w ramach ciekawostki... imię Emma od bodajże XVIII wieku występuje w Polsce choć zanikło..
    koleżanki babcia nosiła to imię.
    A skoro nawet w katolickim radio moich dziadków podawali kiedy Emma ma imieniny, to chyba wciąż funkcjonuje :)

    co nie zmienia faktu, ze na stałe mieszkam poza Polską więc szukałam imienia bardzo międzynarodowego :)


    Rozumiem :)
    Bardzo ładne imię :)
    To tj mój kuzyn szukał imienia międzynarodowego i żeby jeszcze tak samo się pisało :)

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ