X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean powinien potwierdzic:) t6lko slyszalam o różnych poziomach, bo jedni mowia, ze owulka byla jesli prog jest powyzej 11, a inni ze powyzej 15:)

    Marcjanna lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi1 trzymaj się i zaglądaj. Nadal trzymam kciuki, bo torbiele, miesniaki i inne towarzystwo lubi zanikać w ciąży <3

    Bibi1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam 12 i potwierdzona owu monitoringiem wiec bede celowac w podobny wynik :)

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny dzięki <3
    nie ubolewam aż tak bo mam skarbunka prawie rocznego w domciu :) moge troche poczekac
    trzymam kciukaski za WAS i bede sie pojawiac od czasu do czasu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 22:10

    Marcjanna lubi tę wiadomość

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi1 wrote:
    dzięki dziewczyny dzięki <3
    nie ubolewam aż tak bo mam skarbunka prawie rocznego w domciu :) moge troche poczekac
    trzymam kciukaski za WAS i bede sie pojawiac od czasu do czasu :)
    super, a no jasne u ciebie inna sprawa :D

    Bibi1 lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi, przykro mi. Ale skoro zrobiła się torbiel to pęcherzyk musiał być duży. Byłaś wcześniej na monitoringu ? Ja od 8 dc miałam wykupiony pregnyl na pęknięcie i potem w 11 dc dostałam zastrzyk :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drogie to jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka wrote:
    Dziewczynki mogę dołączyć do prowokacyjnych? :p widzę, że 8 września jest wolny na testy, chętnie się w tym terminie rozgoszczę :)

    jakie sama :D ja już kilka dni temu pisałam, że na 8 chcę :P ale bez odzewu :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisz do zakreconażona :) dopisze was tylko musi dziewczyna wyłapać z miliona wiadomosci :)

  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Bibi, przykro mi. Ale skoro zrobiła się torbiel to pęcherzyk musiał być duży. Byłaś wcześniej na monitoringu ? Ja od 8 dc miałam wykupiony pregnyl na pęknięcie i potem w 11 dc dostałam zastrzyk :)
    nie wczesniej nie byłam a dzisiaj jest 13dc od 5dc zaczełam brac clo
    trudno oby sie wchłonęła ta torbielka przy @
    a tak wogole to czuje jak mnie bolą te jajniki teraz ;(

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przestymulowana jestem i moj gin stwierdzil ze nastepne cykle juz bez clo ewentualnie pregnyl na pekniecie, bo ja raczej mam swoje owulacje

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha.....

  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a orientujecie sie czy kazdy moze zrobić rezerwę jajnikową sobie?

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, na zyczenie

    Bibi1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie owu na dniach... wielkie nadzieje w niej! bo ostatnia deska ratunku. Nie wiem dokładnie który dc ani jak tam, bo nie mierze temp teraz. Ale 2 dzień rozciągliwego śluzu. Ile wy macie śluz, przed owu??

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, bałam się, że pregnyl będzie drogi, ale odpłatność jest 30%. Nie pamiętam ile płaciłam ale z pewnością poniżej 20 zł za dwie dawki.

    Bibi, za późno byłaś na monitoringu. Ja brałam clo od 5 dc. Na ocenę miałam przyjść 6-7 dc. To był weekend, więc poszłam 8dc. Jeden pęcherzyk miał już 15 mm, a od 18 mm dostaje się pregnyl. Ja dostałam w 11 dc, gdy pęcherzyk miał 19mm. 12 dc miał już 23 mm. Także 13 dc już z pewnością byłoby dla mnie też za późno :) Mam nadzieję, że torbiel się wchłonie :) A jeśli masz owulację naturalnie, to w sumie szkoda brać clo :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka masz rację za póżno poszłam. Powiem szczerze że swoje owulacje mam i to zazwyczj już w 10 a 11dc. Pewnie gdybym była wczesniej i dostała pregnyl ale cóż trudno się mówi...
    Nie wiem czemu ja głupia chciałam to clo....

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Susanna, bałam się, że pregnyl będzie drogi, ale odpłatność jest 30%. Nie pamiętam ile płaciłam ale z pewnością poniżej 20 zł za dwie dawki.

    Bibi, za późno byłaś na monitoringu. Ja brałam clo od 5 dc. Na ocenę miałam przyjść 6-7 dc. To był weekend, więc poszłam 8dc. Jeden pęcherzyk miał już 15 mm, a od 18 mm dostaje się pregnyl. Ja dostałam w 11 dc, gdy pęcherzyk miał 19mm. 12 dc miał już 23 mm. Także 13 dc już z pewnością byłoby dla mnie też za późno :) Mam nadzieję, że torbiel się wchłonie :) A jeśli masz owulację naturalnie, to w sumie szkoda brać clo :)

    rozumiem, ze chodzisz na nfz?? bo tanio coś to

    rudajola lubi tę wiadomość

  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej kochane a wyliczcie mi te ksieżyce na wrzesien i pazdziernik :)
    z gory dziękuję
    19.06.1978

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo ja się nie znam :D prędzej to

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ