X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się mąż zaspal do pracy musiałam wstać pomoc z kanapkami aby głodny cały dzien Nie był a mialam pospać dłużej niż do 6 bo mam dziś na 12 :(
    Owocnego dnia :*

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa nie ma to jak wczesna pobudka. Ja dzisiaj 11dpo - test negatywny, temp. spada z sierpniowego testowania wyjdę z @. Miałam wielkie nadzieje, że po cb uda mi się zaskoczyć od razu w kolejnym cyklu zwłaszcza, że owu miałam po drożnej stronie. Wygląda na to, że moje ciało po prostu nie chce być w ciąży :(


    Ed. Szukam chętnej do poprowadzenia wrześniowego testowania. Ja niestety będę musiała Was opuścić, żeby psychicznie się zregenerować i poszukać dobrego gina co mnie poprowadzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 06:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dariaa zmykaj do łóżka jeszcze :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona ;( wspieram Cię mocno man nadzieje ze znajdzies odpowiedniego gina. mam we wrześniu urlop i pół września mnie nie będzie więc nie podejmę się prowadzenia listy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsumie dobrze by było żeby to był ktoś z 1 strony.

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona przytulam mocno. Daj sobie czasu ile potrzebujesz.

    Ja bym poprowadziła wątek, ale dołączyłam później i lista byłaby w środku wątku.

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona rozumiem Twój Ból i rozczarowanie, u mnie dziś Dupa dostałam krwawienie :/
    i to wcale nie takie byle jakie bo obudziłam się po 8 "mokra" i wszystko brudne...
    w zeszym cyklu tez miałam krawienie z szyjki i ciekawe czy znowu moze być wiec znowu na ciaze nie mam szans :(

    p.s dziś mam 17 DC w ogóle nic nie rozumiem o co chodzi z moim organizmem ostatnio

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 08:59

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, ale dupa :/ znajdź dobrego lekarza, niech Cię poprowadzi i lada moment się uda, tule :*

    Daria, słabo z tym krwawieniem :/ ja takie miałam często przed ciążą a i mój ostatni cykl trwał... 12 dni :/

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio jak po 4 dniach krawaienia poszłam do gin powiedziała ze to moze byc od nadżerki i pytała czy wspołzylismy ostatnio bo moze coś się delikatnie uszkodziło, ale nie było wtedy takiej mozliwosci, teraz ostatnie <3 było w niedziel dzis mamy środę...więc tez nie wiem czy to z takim opoźnieniem dziala??

    ale 12 dni cykl i byłaś w ciąży?? czy jak bo chyba nie rozumiem

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam i 16 dniowe:) ale od kiedy piję ziolka trochę się poregulowalo:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa krwawienie powinno się pojawić chwile po współżyciu. Nie powinno się tak dziać :/ a miałaś coś robione z nadżerką?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wpiszcie mnie na 23września ...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Z checia dolacze i planujee testowac 14 wrzesnia. Moge z wami przeczekac ten czas?

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Dariaa krwawienie powinno się pojawić chwile po współżyciu. Nie powinno się tak dziać :/ a miałaś coś robione z nadżerką?
    nie lekarze mówią że puki nie urodze nic robić nie bedziemy ale to drugi cykl gdzie krawie przypuszczam że z szyjki ;/

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    nie lekarze mówią że puki nie urodze nic robić nie bedziemy ale to drugi cykl gdzie krawie przypuszczam że z szyjki ;/
    Daria to bardzo złe podejście. W przypadku dziewczyn/kobiet, które nie rodziły stosuje się krioterapię. Pierwszy gin tylko globulkami próbował zmniejszyć problem, ja ciągle miałam stany zapalne, upławy bez końca. Po rozmowie z koleżanką poszłam do gina do którego ona chodziła i on powiedział, że to jest największy błąd bo lekarz nie weźmie na siebie odpowiedzialności jak z nadżerki zrobi Ci się rak. Wyleczył mi stan zapalny wymroził i od tamtego czasu żadnych stanów zapalnych i innych wątpliwych atrakcji nie miałam. Powiedział, że to co mi się między nogami czaiło było już bardzo duże i było o krok do nieszczęścia. Po wymrożeniu nie zostaje na szyjce żadna blizna więc nic nie pęknie tak jak po wypalaniu.

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Daria to bardzo złe podejście. W przypadku dziewczyn/kobiet, które nie rodziły stosuje się krioterapię. Pierwszy gin tylko globulkami próbował zmniejszyć problem, ja ciągle miałam stany zapalne, upławy bez końca. Po rozmowie z koleżanką poszłam do gina do którego ona chodziła i on powiedział, że to jest największy błąd bo lekarz nie weźmie na siebie odpowiedzialności jak z nadżerki zrobi Ci się rak. Wyleczył mi stan zapalny wymroził i od tamtego czasu żadnych stanów zapalnych i innych wątpliwych atrakcji nie miałam. Powiedział, że to co mi się między nogami czaiło było już bardzo duże i było o krok do nieszczęścia. Po wymrożeniu nie zostaje na szyjce żadna blizna więc nic nie pęknie tak jak po wypalaniu.
    no właśnie ja tez miałam ciagle stany zapalny jeden gon zrobil wymaz i na rok miałam spokoj teraz to znowu wraca bez ustannie w tym cyklu tez juz miałam globiulki bo poczatek stanu zapanego miałam :/ może rzeczywiscie znajde Gina który mi to zrobi,a powiedz to boli?
    płaciłas coś czy na NFZ?

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ja robiłam to prywatnie (ta forma jest najszybsza) i płaciłam za to 350zł. Sam zabieg nie boli w porównaniu do hsg jest nawet przyjemny. Trwa to jakieś 30sek i masz nadżerkę wymrożoną. Gorzej jest później bo 2 tyg sączył się ze mnie płyn osoczo podobny. Więc polecam zapas podpasek najlepiej tych nocnych mocno chłonnych. Ja mam tfu tfu już 3 lata spokój i cieszę się, że zdecydowałam się wtedy na zmianę ginekologa.

  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi1 wrote:
    Ej kochane a wyliczcie mi te ksieżyce na wrzesien i pazdziernik :)
    z gory dziękuję
    19.06.1978

    Urodzilas się dzień przed pełnią twój najbardziej plodny dzień w sierpniu to 17 a we wrześniu 15 :)

    Laura lubi tę wiadomość

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) moge dolaczyc? To moj 9 cykl staran, 1 wrzesnia planuje testowac o ile @ nie przyjdzie ;/
    Chcialam Was zapytac jak sobie radzicie jezeli Wam sie za ktoryms razem juz nie udaje... Wiem ze 9 cykli to nie jest duzo bo niektore kobiety staraja sie latami, ale ja juz jestem na skraju wyczerpania. W tym cyklu co prawda sobie odpuscilam. Nie mierzylam tempki, nie badalam sluzu, przestalam brac wiesiolka, ale kochalam sie codziennie z moim M. Czytalam gdzies wlasnie ze pare dziewczyn tak sobie odpuscilo i zaszly ale ja zaczynam miec wyrzuty sumienia ze nie sprawdzalam sobie chociazby tempki ;/
    Milego dnia :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem że temat był wiele razy poruszany...
    W którym dniu cyklu mam zrobić hormony i jakie? Insulina i glukoza bez względu na dzień cyklu?

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ