X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie dlatego robię je 2 razy dziennie żeby patrzeć czy ciemnieje, bo raz że z moim cyklem nic nie wiadomo, a dwa, że to badziewie z allegro nigdy nie daje prawdziwego pozytywu takiego ze kreska ciemniejsza...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez z allegro testowałam i powiem Ci, że nawet wychodziły mi pozytywne. Teraz też kilka takich prawie po czym pojawiła się testowa ciemniejsza. Może być, że na niektórych nie działa, ale i tak są bardzo przydatne ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znalazłam 2 słoje ziół ojca sroki i nie wiem co z nimi zrobić?

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak by któraś chciała mogę oddać żel intymny wspomagający podobno plemniki conceive Plus kupilam Ale chyba jestem uczulona :( robi mi się po użyciu brzydki grutkowaty sluz

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna - Pic:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 15:51

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny chcialabym dolaczyc bo tez czekam na pozytywny wrzesien! Mam pytanie bo jestem tu nowa skad dolladnie potraficie ustalic dzien testowania? Pomozecie mi? Moja ostatnia @ 8 sierpnia, lametta, 13 dc sobota 20 sierpnia pregnyl, od wczoraj 16dc luteina...i tu wlasnie pytanie Dwoje roznych lekazy nie powiedzialo mi do kiedy ja brac tylko ze od 16dc...czy testowanie jest mozliwe podczas jej brania?

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola, testuje sie na ogół 14 dpo. ale takie niecierpliwce jak ja próbują już 10 dpo :P
    luteine bierzesz a sie rozwidni ;) czyli jak @ to zapewne masz odstawić a jak ciąża to kontynuować :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Czesc dziewczyny chcialabym dolaczyc bo tez czekam na pozytywny wrzesien! Mam pytanie bo jestem tu nowa skad dolladnie potraficie ustalic dzien testowania? Pomozecie mi? Moja ostatnia @ 8 sierpnia, lametta, 13 dc sobota 20 sierpnia pregnyl, od wczoraj 16dc luteina...i tu wlasnie pytanie Dwoje roznych lekazy nie powiedzialo mi do kiedy ja brac tylko ze od 16dc...czy testowanie jest mozliwe podczas jej brania?
    Ja miesiaczkr mialam 8.08 ovu 21.08 testuje 5.09 :) bym 4 i 6 testowala jaak nic test nie pokaże to bym odstawila luteine

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 16:14

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Marcjanna - Pic:)
    Piłam i nic leci drugi rok, a groszka nima

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Piłam i nic leci drugi rok, a groszka nima
    I tego ustrojstwa nie mogłam przełknąć wyrzucilam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 16:26

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nawet smakowało i pewnie niektórym pomogło, ale dla mnie te zioła są podejrzane o mojego wodniaka. Wcale nie regulują hormonów tylko je rozpieprzają moje ft4 to tragedia. Oczywiście teraz jest lepiej bo leczę. Inofem też nie reguluje hormonów, jedynie kwas foliowy się lepiej przyswaja dzięki mio-izytolu czy coś tam piję 4cykl 2x dzinnie

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije i widzę poprawę :)
    Ziola ojca Sroki jeszcze sa do przejścia, gorzej z ziolami Klimuszko, rany trzeba pic z zatkanym nosem;D

    Marcjanna lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria jak zleciał dzień z pacjentami? Ja też w służbie zdrowia pracuję i śmiem stwierdzić, że niektórzy ( nie wszyscy) nadają się do psychiatryka nie do leczenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Ja pije i widzę poprawę :)
    Ziola ojca Sroki jeszcze sa do przejścia, gorzej z ziolami Klimuszko, rany trzeba pic z zatkanym nosem;D
    Klimuszko nie próbowałam, ale sroki były smaczne kupione w zilarskim i namieszane na zapleczu hehhh spod lady

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Daria jak zleciał dzień z pacjentami? Ja też w służbie zdrowia pracuję i śmiem stwierdzić, że niektórzy ( nie wszyscy) nadają się do psychiatryka nie do leczenia
    Potwierdzam :)najgorsi sa ci co wszystkie rozumy pozjadali...
    Dobrze ze wesola tworczosc nazw lekow, czy sprzętow medycznych przez reszte pacjentow to troche rekompensuje:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 16:59

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Daria jak zleciał dzień z pacjentami? Ja też w służbie zdrowia pracuję i śmiem stwierdzić, że niektórzy ( nie wszyscy) nadają się do psychiatryka nie do leczenia
    Jeszcze siedze w tym wariatkowie niestety ludzie są straszni naprawdę mi nie wszyscy oczywiście ale co zrobić do 20:00 mam zmianę teraz w miarę spokojnie wcześniej kocioł

    Marcjanna lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 23:03

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsi są ci co się nie chcą leczyć bo mama miała,bo koleżanka miała to samo, ja akurat w stomatologi siedzę i jak takie coś słyszę że wyrwać bo boli, to od razu mówię jak panią czy pana ręka albo noga boli to proszę sobie dać wyrwać.

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 23:04

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Jeszcze siedze w tym wariatkowie niestety ludzie są straszni naprawdę mi nie wszyscy oczywiście ale co zrobić do 20:00 mam zmianę teraz w miarę spokojnie wcześniej kocioł
    Po mszy przyjdą hahha

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ