X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona życzę Ci dużo wytrwałości i cierpliwości i obyś znalazła właściwego gin i już niedługo pochwaliła nam się pięknymi 2 krechami :* ♥♥♥

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate88 jak wyliczyc te plodne dnia na podstawie faz ksiezyca? Bo ja tego nie rozumiem

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Niestety ja robiłam to prywatnie (ta forma jest najszybsza) i płaciłam za to 350zł. Sam zabieg nie boli w porównaniu do hsg jest nawet przyjemny. Trwa to jakieś 30sek i masz nadżerkę wymrożoną. Gorzej jest później bo 2 tyg sączył się ze mnie płyn osoczo podobny. Więc polecam zapas podpasek najlepiej tych nocnych mocno chłonnych. Ja mam tfu tfu już 3 lata spokój i cieszę się, że zdecydowałam się wtedy na zmianę ginekologa.
    myślałam że to wiecej i powiedz czy każdy gin to zrobi czy musze szykać takiego co ma sprzęt? ja chyba też pójdę bo obecnie wiecej trace na te wszystkie leki i globulki inne rzeczy a tak to spokój...

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda, ja po 3 latach starań i 4 poronieniach powiedziałam PRZEPRASZAM ZA OKREŚLENIE że ja pierdolę takie coś, po czym nalałam sobie porządnego drina i stwierdziliśmy z mężem że w sumie to sobie drugiego psa kupimy.
    Dzisiaj Emma ma 6,5 miesiąca i właśnie jej wielkie czarne oczka gapią się na mnie mówiąc "matka rzuć kompa, choć się bawić" :) także spokojnie ;) czasem mniej znaczy więcej


    Daria pokręciłam :P przed ciążą miałam takie krwawienia dziwaczne. a teraz, w sierpniu mój cykl trwał 12 dni. ale odstawiłam limetic więc pewnie dlatego, choć nie powinien powodować krwawienia z odstawienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 11:05

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    myślałam że to wiecej i powiedz czy każdy gin to zrobi czy musze szykać takiego co ma sprzęt? ja chyba też pójdę bo obecnie wiecej trace na te wszystkie leki i globulki inne rzeczy a tak to spokój...


    Daria niestety musisz poszukać ginekologa, który ma taki sprzęt w swoim gabinecie. Teraz jak akurat jesteś po wyleczeniu stanu zapalnego i jak Ci się skończy krwawienie to umów się na wizytę może uda się za jednym zamachem dziabnąć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka mi za każdym razem jak odstawiałam tabletki w między czasie to pojawiało się krwawienie mimo tego, że bylo np dwa tygodnie wcześniej. Organizm po prostu na nowo się reguluje.

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka ja tak samo w tym miesiacu zrobilam. Jak alkoholu nie pilam przez 8miesiecy staran tak teraz powiedzialam ze nie bede sobie niczego odmawiala i jakas lampke wina czy drinka z tesciowa i siostra mojego M sie napije. Moze takie odpuszczenie pomoze :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja lecę do pracy drogie Panie , miłej dyskusji, miedzy pacjentami zajrze do WAS ;-)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milej pracy Daria.
    A mi zaświtał pomysł aby podejrzeć jajeczka, ale niestety gin na urlopie. Kompletnie rozbił mi system no! Nie idę do innego bo zaraz znowu coś zaczną wymyślać

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakręcona, ale to nie tabletki anty tylko pigułka jednoskładnikowa. je się bierze bez przerwy na krwawienie i odstawia kiedy chce, nie powinny wpływać na cykl. ALE. nie powinny nie oznacza, że nie mogą. więc się nie martwię i po prostu uznałam że rozpoczęłam nowy cykl...


    Młoda, psychika często odgrywa główną rolę. znam wiele takich przypadków... u mnie tak jest zawsze że jak na coś mam za duże ciśnienie to nie wychodzi :P dlatego jestem pewna, że z tego cyklu nici bo już schizuję :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 12:27

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Kate88 jak wyliczyc te plodne dnia na podstawie faz ksiezyca? Bo ja tego nie rozumiem

    Sprawdzasz w kalendarzu księżycowym datę urodzin i np. Wychodzi ze urodzilas się 3 dni po pełni potem w kalendarzu na ten rok i miesiąc również odliczasz 3 dni po pełni i ten dzień właśnie jest twoim plodnym :) ja jak dziewczyny o tym pisały z ciekawości sobie sprawdziłam ale nie wierzę w układ księżyca itp. Bardziej skupiam się na układach łóżkowych :) ;)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate88 dzieki za wyjasnienie, ja tez za bardzo w to nie wierze, ale warto moze raz sie tym zasugerowac ;) przeciez nie ma nic do stracenia :) mi sie chyba w tym cyklu nie udalo :/ juz zaczynam sie nakrecac ze moze jednak cos sie tam dzieje bo piersi troche bola przy dotyku i czasami jajniki zakluja ale to moze tez byc na @ :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :) mnie w poprzednim cyklu tak cycki bolały że masakra i to od owu do @ ale to niestety był efekt zażywania niepokalanka tak sądzę :/ Ale tobie życzę żeby był kropek :)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, bardzo mi przykro :( Szkoda, że Nas opuszczasz, ale rozumiem, że musisz trochę odreagować i ochłonąć :) Odpocznij trochę i wracaj do Nas szybko :)

    Młoda, ja się nie wypowiem, co po pierwsze to mój 2 cs, a po drugie po pierwszym nieudanym tak szalałam, że lepiej abyś nie brała ze mnie przykładu ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate ja zaczynam myslec ze tak dlugo mi sie nie udaje ze wzgledu na to ze pol roku (a moze troche wiecej, na pewno nie caly rok) przed staraniani bralam tabletki anty, a organizm po nich musi sie na nowo "ustawic". Co o tym myslisz?

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda, wszystko możliwe, choć różnie to bywa. Niektóre Dziewczyny właśnie po postawieniu od razu zachodzą :) Mi problemy hormonalne zaczęły się właśnie po postawieniu antykoncepcji hirmonalnej i lekarz mi powiedział, że mogę do niej wrócić jak już urodzę wszystkie dzieci, które chce ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska2017 ja jak bylam 2 miesiace po odstawieniu tabletek to gin mi powiedzial ze chyba sie juz wszystko unornowalo i widzial owulacje, alr do tej pory nic nie zaskoczylo... Zastanawiam sie czasami czy nie jest cos nie tak ze mna :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda, niby dopiero po roku bezskutecznych starań przyjmuje się, że jest coś nie tak. Nie mniej jednak ja bym tyle nie czekała i namówiła lekarza na badania, zwłaszcza hormonów prolaktyna, tsh, progesteron. Zresztą lekarz sam będzie wiedział, co Ci zlecić :)

    Dziewczyny, a co do picia. Ostatnio z mężem rozmawialiśmy, że tyle osób ma problem z zajście w ciążę, a te patologiczne rodziny, które piją itd mała dzieci pełno. Często też słyszę o wpadkach po alkoholowej imprezie. I tak sobie myślę, że ten alkohol wcale taki zły nie jest. Człowiek się rozluźnia, przestaje myśleć o kłopotach, nie spina się i części osób się udaje :) Także "coś małego" na poprawienie humoru, chyba nikomu nie zaszkodzi ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, ja uważam, że jesli wypije się lampkę wina czy małego drinka to nic nie szkodzi, przecież każdy jest człowiekiem i potrzebuje odskoczni. Jednak jestem przeciwna ostremu piciu w okolicach owulacji i po bo gdyby coś poszło nie tak przy zapłodnieniu?


    Laski, mówiłam Wam, że robię testy owu od kilku dni bo z tymi moimi cyklami nigdy nie wiadomo...
    mam te gówniane testy z allegro. no i robię codziennie. codziennie były negatywne czyli albo brak drugiej kreski albo cień cienia. dzisiaj rano wyszedł bledziuch a powtórzyłam o 13 i już taka całkiem wyraźna kreska.
    Ja je robiłam przed ciążą z Emmą i nawet najciemniejszy nie był takim prawdziwym pozytywem. :/ one nigdy nie wyszły jak powinny, nigdy kreska testowa nie była tak ciemna jak kontrolna :/
    więc na moje oko i patrząc na doświadczenia z nimi, wydaje mi się że "pozytyw" tudzież "najciemniejsza kreska" będzie dziś wieczorem lub jutro... czyli owulacja będzie w okolicach piątku może soboty... :D
    Ale w piątek mój 9, a w sobotę 10 dc! :o szaleństwo jakieś :o
    Jeśli tak będzie jak mówię, to będę testowała 6-7 września :D

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zaczyna się pokazywać coraz bardziej to coś musi być na rzeczy!

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ