X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, słodki ten Twój suwaczek :) Oby pozostał przez 9 miesięcy :D

    Zakręcona, szkoda tego cyklu. Ale cóż, może dla organizmu po ciąży było za szybko. Plus jest taki, że przynajmniej wiesz, iż możesz być w ciąży, a reszta to tylko kwestia czasu :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam psa :) nie lubię kotów :P
    ale to tak chyba na ogół jest, że ludzie wolą psy bądź koty :) ja wolę psy. aczkolwiek mój zaczął mnie wkurzać od kiedy mała się pojawiła

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wolę koty ale mam psa tak się umówiliśmy ze raz pies raz kot.

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna, Susanna a jakie macie pieseły?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam owczarka niemieckiego dlugowlosego slucznusi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piksel się wabi hehh

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie temp w dół czyl czekamy na @

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak no co Ty :( :( :(


    Marcjanna, ja uwielbiam duże psy ale jakoś nie było mi po drodze takiego mieć :) tzn kiedyś w domu rodzinnym mielismy wyżła weimarskiego. Ja za to zakochana w sznaucerach :) a też chodzi o to, że mąż ma alergię więc u nas sprawdza się jedynie pies który nie gubi włosia

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt wlochate nie gubią a siersiuchy niestety tak. Odczuwam to niemiłosiernie, codziennie odkurzanie i częste wyczesywanie pieska. Ale kochany jest bardzo grzeczny piesek jest tego wszystkiego wart

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to nawet nie chodzi o sprzątanie bo i tak odkurzam co 2 dni a codziennie jeździ roomba - przy dziecku liżącym podłogę to koniecznosć. tylko właśnie alergia mężula :/
    nie dość ze ma astmę to jeszcze alergię na sierść :P biedny

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny tyle nas laczy :) ja mam kotke fajna w ciapeczki i paseczki bialo rudo szara i tez wielkie nadzieje na fasolke w tym miesiacu i tez cala drze przed testowaniem (chyba 3 wrzesnia w sobote je zrobie to juz bedzie po ods luteiny i 14 dni po pregnylu wiec nie powinien byc oszukany) W zwiazku z tym mam pytanie Jak szybko przychodzi wredna malpa @ po odstawieniu luteiny? Mimo tego ze mam dlugoe cykle slyszalam ze po okolo 2 dniach? CY ods luteiny profesteron wiadomo podrrzymuje ciaze moze miec to wplyw jesli sie okaze ze jestem zafasolkowana? Kiedy zglaszacie sie do gina mi moj mowil ze wxzensiej niz 6 tc nie ma sensu....Zreszta wybiegam do przodu Tak bardzo boje sie rozczarowania i kolejnego torbiela :( badz ciazy ale znow zaslabej :( nikt mi nigdy nie wytlumczyl czemu ost w maju stalo sie jak sie stalo Mam objawy ze mi niedobrze bole glowy bezsennosc ale to pewnie wszystko nerwy a jak w takich warunkach ma sie rozwijc zarodek i dojsc do macicy :( boje sie bardzo ciazy pozamacicznej

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też chciałabym się dopisać :) testuję 17 września, to będzie 18 dpo :)
    a i tez mam psa :D widać go na profilowym hehe niestety zdjęcie nie chce się obrócić :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 10:27

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mnie wlasnie juz coraz mniej boli brzuch, czasami zakluje jajnik raz jeden raz drugi czy poboli chwile dol brzucha ale to taki bardziej skurcz ktory trwa moze z 10 sekund i ogolnie czuje sie jakbym miala tam jakiegos melona. Taka opuchnieta sie tam czuje... :/ Z jednej strony sie ciesze ze juz mnie tak nie boli a z drugiej nie bo boje sie ze @ w drodze :/
    Tylko jeszcze cycki nie daja o sobie zapomniec i mam wrazenie ze sutki zrobily sie jakies takie wrazliwe na dotyk

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    u mnie temp w dół czyl czekamy na @

    Anusiak może nie będzie tak źle ! ;* u mnie dwa dni pod rząd schodziła a teraz wybiła do 37 :* może u Ciebie tez skoczy

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    u mnie temp w dół czyl czekamy na @

    Może zakłócona?

    dev142pfs__.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Ja też mam psa :) nie lubię kotów :P
    ale to tak chyba na ogół jest, że ludzie wolą psy bądź koty :) ja wolę psy. aczkolwiek mój zaczął mnie wkurzać od kiedy mała się pojawiła

    Ja mam 4 psy :) Sa cudowne. Przychodza tez do nas na jedzenie koty (sztuk 4) i sa bezczelne bo w zadnej innej porze poza pora jedzenia ich nie ma. Moja Corka lezy na psach i je mietosi :)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Ja mam 4 psy :) Sa cudowne. Przychodza tez do nas na jedzenie koty (sztuk 4) i sa bezczelne bo w zadnej innej porze poza pora jedzenia ich nie ma. Moja Corka lezy na psach i je mietosi :)
    To mała ma frajdę hehh

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna Corka uwielbia psy :) Ja uwielbiam patrzec na te scenki: ona i pieski. Zwlaszcza z jedna z suniek naszych jest milosc niesamowita. Wszystko moze z nia zrobic a ta lezy i mruczy :) Dzieci i psy to super polaczenie. Aczkolwiek trzeba zwazac bo nie wszystkie sa takei cierpliwe i znosza bez mrugniecia okiem dzieciece tortury ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojaaaaa człowiek wychodzi na godzinę na trening i od razu się aktywujecie tak, że ciężko Was nadrobić ;) u mnie @ rozbujała się tak, że dzień spędzę w embrionalnej pozycji...

    Co do zwierza to bardzo ubolewam bo niestety nie mam i na razie się nie zapowiada ani na kota ani na psa :(

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubie psy.
    Mam jednego ale on jest u rodziców :)
    I też uwielbiam jak się bawi z maluchami :)
    W ogóle jest taka wierna *.*

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ