Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio mnie tak "bolalo" ze nie musialam nawet slabej bospy brac..niezle. A zazwyczaj apap lub apap extra i przechodzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całkiem gęsto się robi już na liście ;) bardzo mnie to cieszy ;) musimy pobić sierpniowe testujące ilością pozytywów ;)

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Całkiem gęsto się robi już na liście ;) bardzo mnie to cieszy ;) musimy pobić sierpniowe testujące ilością pozytywów ;)


    No bardzo dużo testujących na liście

  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2023, 20:39

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mnie dziś kłuje w podbrzuszu :/

    dopisujcie się dziewczynki dopisujcie :) witamy

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania122 wrote:
    Anusiak może nie będzie tak źle ! ;* u mnie dwa dni pod rząd schodziła a teraz wybiła do 37 :* może u Ciebie tez skoczy
    taki spadek to normalne u mnie przed @ i na dodatek test ciazowy kolo poludnia biel wizyra

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    ale mnie dziś kłuje w podbrzuszu :/

    dopisujcie się dziewczynki dopisujcie :) witamy

    fasolka się zagnieżdża :)

    age.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula, oj chciałabym by tak było :) ale mnie bardzo często coś w podbrzuszu kłuje, boli, ciągnie...

    Anusiak :( :( :( tulę

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • aaandzia Autorytet
    Postów: 252 201

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kobietki;D nam w sierpniu się nie udało chociaż mój wykres pięknie się zapowiadał;(( liczę na wrzesień;DDD proszę wpiszcie mnie na testowanko 25.09 ;D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    9 latek na pokładzie
    09.2025 - bio chem 💔
    starania od 05.2026

    -niedoczynność tarczycy
  • aaandzia Autorytet
    Postów: 252 201

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musimy przebić sierpień!!!! ;D

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    9 latek na pokładzie
    09.2025 - bio chem 💔
    starania od 05.2026

    -niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dla mnie franca jest łaskawa ale nie wiem po co przyłazi. Mam dziś nerwa dzieci szefa bez wychowania są! Ani dzień dobry ani dowidzenia, żal.

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 296

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziwnie ķłuje i ciągnie ale jak by po środku podbrzusze nie jamniki czasem zaboli lekko podbrzusze jak Na @ także Fajerwerków się nie spodziewam w tym miesiaci

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria pamiętaj, że puki nie przyszła to psikus ♡

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Mnie dziwnie ķłuje i ciągnie ale jak by po środku podbrzusze nie jamniki czasem zaboli lekko podbrzusze jak Na @ także Fajerwerków się nie spodziewam w tym miesiaci
    mnie dokładnie tak samo. centralnie podbrzusze + krzyż. jajniki milczą

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, proszę o wpisanie na 19.09 :) Staramy się dopiero 3 cykl po wczesnym poronieniu ale czuję że przyszedł ten czas!!! :D

    Pianistka lubi tę wiadomość

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) nie wpisuję się na listę,bo już psychicznie nie wyrabiam. Muszę Was na trochę opuścić,bo mam już dość mierzenia tempki, sikania i wiecznego czekania na cud. Oczywiście Wam z całego serca kibicuję, a sama liczę na to,ze przeprowadzka do nowego mieszkanka dostatecznie odpędzi ode mnie natrętne myśli o zostaniu mamą i trochę wyluzuję;) Mam zamiar zadbać teraz o siebie, a co ma być to i tak będzie ;) Pozdrawiam

    Pianistka, nick nieaktualny, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to dzisiaj wszystko już denerwuje.. :( wszystko szło w dobrym kierunku a tu @ przyszła a miałam nadzieję, że mój M. będzie miał piękny prezent na urodziny :(
    Chciał coś pięknego... no i co ja mam teraz wymyślić... łudziłam się, że przekażę mu dobra nowinę a tu jak zwykle klapa... :(

    Z jednej strony jestem załamana bo się nie udało.. ale z drugiej widzę, że leki na tarczycę działają. Poprzednie cykle miałam po 30-31 dni a nawet 40-58 a ten 29 dni może jest już wszystko na dobrej drodzę :/ i najważniejsze już mnie tak bardzo nie boli jak wcześniej.. Pierwszy dzień @ a ja mogę normalnie funkcjonować, wczęsniej leżałam i zwijałam sie z bólu i żadne leki mi nie pomagały a zdarzało się, że brałam p/b garściami żeby tylko szybciej zaczeły działać.

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine przykro mi, że przylazla. Może uda ci się jeszcze we wrześniu. Najwyżej będzie spóźniony prezent dla męża. Wszystko idzie ku dobremu. W końcu doczekamy się fasolek.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Całkiem gęsto się robi już na liście ;) bardzo mnie to cieszy ;) musimy pobić sierpniowe testujące ilością pozytywów ;)
    Się rozumie Obywatelko Matko :D

    melmarmis, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) dopisuję się na 12.09 ;) może sie uda.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ