X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj przypływ energii :) Wysprzątałam balkon zaraz biorę się za mieszkanie. Mam też w planach zakupić siatkę na balkon, bo kocur mój się pcha a niestety boję się że wypadnie i przy okazji gołębie nie będą mi przylatywały.

    dev142pfs__.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co...mój durny pies boi się małej :/
    mam suczkę, mieszańca sznaucera i yorka - miał być sznaucer, babka oszukała, jest mieszaniec. Ma 5,5 roku. i nigdy nie miała styczności z dziećmi. i się głupek boi :/
    ucieka od małej. a Emma chce się zaprzyjaźnić :)
    chociaż jest progres, wczoraj Mia (pies) przyniosła młodej na matę swoje zabawki. zanim dobiegłam Emma już je wytarmosiła swoją ciekawską mordką a dziś wygląda jak trędowata ^^

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze nimfe ;) ale do niej to raczej sie nie da rady poprzytulac i za bardo pobawic. Ale jako budzik sprawdza sie swietnie, szczegulnie gdy bierze kompiel ( w swojej miseczce z woda do picia ;) ) i spiewa.

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, miałam kiedyś nimfę ale jakoś bez polotu... za to jak byłam dzieckiem mieliśmy papużkę falistą :) ale dużo gadała! naprawdę nawijała na okrągło :D
    w sumie to ja zawsze miałam zwierzyniec :) zaczęłam od chomika w podstawówce, w liceum były szczury i modliszka a skończyłam na ptasznikach na studiach ;) ale sprzedałam je przed wyprowadzką

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam niesamowitego owczarka, który niestety odszedł od nas niedawno. Córka wyrabiała z nim co chciała, a on miał w sobie ogromne pokłady cierpliwości. Chciałabym mieć znów psa, ale boję się znów przeżywania straty. W sercu mam ogromną dziurę i pustkę, którą chyba nic nie wypełni. Z drugiej strony nie chcę pozbawiać dziecka tej radości obcowania ze zwierzęciem.

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Ja miałam niesamowitego owczarka, który niestety odszedł od nas niedawno. Córka wyrabiała z nim co chciała, a on miał w sobie ogromne pokłady cierpliwości. Chciałabym mieć znów psa, ale boję się znów przeżywania straty. W sercu mam ogromną dziurę i pustkę, którą chyba nic nie wypełni. Z drugiej strony nie chcę pozbawiać dziecka tej radości obcowania ze zwierzęciem.

    To mija. Mi po poprzedniej suni zajelo to 5 lat. Taka zaloba. Potem nagle znow chcialam psa i te milosc przezyc znow, pomoc jakiemus i pojechalam do schroniska po moja sunie :) <3 To byla najlepsza decyzja! Bylam wtedy jeszcze samotna i nasze wspolne zycie ja i ona bylo super. Wniosla do mojego zycia mnostwo radosci i znow bylo jak trzeba. Znow rano wiedzialam, ze wstane i musze bo czeka nas spacer. Potem poznalam mojego Meza i okazalo sie, ze ma 3 psy. Jak zamieszkalismy razem to moja sunia znow dostala nowe zycie: 3 nowych psich przyjaciol, teren do biegania i wolnosc poza blokiem juz bo w domu. Zalobe po ukochanym zwierzaku trzeba przezyc. Potrzeba czasu :)

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Hejka dziewczyny! Jak tam? U mnie pogoda do kitu, az wstawac sie nie chce. Mialam taki piekny sen.. Robilam test ciazowy i pokazala sie bladziutka kreseczka. Az zal mi bylo jak sie obudzilam :/
    Testujemy razem i sikamy cztery kreski :-)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda co pisze zFolwarku... Miałam kiedyś sznaucerkę, była wspaniała! miałam poważne problemy zdrowotne będąc nastolatką, długo nie wychodziłam z domu. Dostalam od rodziców wspaniałego psa. Niestety zginęła. Płakałam po niej miesiącami ale po czasie znowu zdecydowałam się na psa. i też jest wspaniały choć tamtej suczki nigdy nie zastąpi.

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy pies jest inny i kazda milosc pies-czlowiek tez. Warto odczekac.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, dzięki. U mnie się wszystko na siebie nałożyło, bo miesiąc wcześniej straciłam ciążę i kolejny dramat mnie całkiem połamał. Gdyby nie to, że mam cudowną córkę, dla której trzeba było wstać, uśmiechać się, zabawiać, to nie wiem co by się ze mną stało. Teraz przeglądam stronę schroniska i czekam, aż mnie jakiś pyszczek sam odnajdzie. Chciałabym, aby udało się nam znów zajść w ciążę i wtedy liczę, że w euforii przełamię się i damy dom kolejnemu psiakowi.

    Pianistka, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o sprawdzone sposoby na poskromienie bólu przy @. P/bólowy nie działa, wanna z gorącą wodą też wykorzystana. Wyczuwam porządne złuszczanie dzięki któremu nie jestem w stanie chodzić :/ :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutne, Piksio jest moim najlepszym przyjacielem nawet nie myślę o stracie. .

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Poproszę o sprawdzone sposoby na poskromienie bólu przy @. P/bólowy nie działa, wanna z gorącą wodą też wykorzystana. Wyczuwam porządne złuszczanie dzięki któremu nie jestem w stanie chodzić :/ :(
    Na mnie działał tylko termofor, ciepła kompiel i dobry drink :D Chciałaś mojego Ridża a on właśnie taki wredny był, bo to hamerykańska podróbka, także współczuję :*

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Poproszę o sprawdzone sposoby na poskromienie bólu przy @. P/bólowy nie działa, wanna z gorącą wodą też wykorzystana. Wyczuwam porządne złuszczanie dzięki któremu nie jestem w stanie chodzić :/ :(
    na mnie nic nie działa... :/ więc nie pomogę :/

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Na mnie działał tylko termofor, ciepła kompiel i dobry drink :D Chciałaś mojego Ridża a on właśnie taki wredny był, bo to hamerykańska podróbka, także współczuję :*

    Myślę, że na drinka to jeszcze za wcześnie ale termofor myślę, że dam radę ogarnąć. Spa macicowe w pełni. Oby ostatni raz...

    Marcjanna lubi tę wiadomość

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu... na mnie działa zwykły ibum, więc ja tez nie pomogę... :(

    A co do zwierząt to mam kota, który mnie strasznie kocha, bo ciągle się łasi, świnkę morską, która w sumie lubi tylko jeść, mnie to już mniej lubi :( i suczkę u rodziców, bo siostra ją tak pokochała, że ją zostawiłam w domu rodzinnym po wyprowadzce po ślubie. Taki kundel jamniko-husky :) ale mam do nich 100m, więc często widuję :)

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Testujemy razem i sikamy cztery kreski :-)

    Musi sie w koncu udac ! :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Musi sie w koncu udac ! :)

    Sikajcie dziewczyny! Trzymam kciuki

    dev142pfs__.png
  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2023, 20:38

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, proszę o wpisanie mnie na listę 20.09

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ