X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy
Odpowiedz

POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbarella86 wrote:
    No zarządzam, tzn jestem tylko zastępcą kierownika sklepu, czyli kasjer z dadatkowymi funcjami i dodatkowym stresem, powiem szczerze, że to moja najgorsza decyzja w życiu, że zgodziłam się na awans, no ale trudno po ptokach ;p

    Ja też nie palę, ale paliłam i wiem jakby mnie to wkurzało jakbym nie mogła sobie zapalić tylko tak jak mówię 5 fajek to o 2 za dużo ewidentnie :P ale rozumiem też dziewczyny niepalące, że czują się pokrzywdzone tyrają od dzwona do dzwona, wiec staram się im to jakoś zrekompensować dlatego pozwalam na dodatkowe przerwy :)

    No niestety...nie każdy wie, ze zarzadzanie ludzmi wcale nie jest prostym zajeciem. Ja akurat pracuje w duzej korporacji , mam ludzi niższych "stopniem", ale na szczęście nie jestem odpowiedzialna za rozkładanie im roboty ;). Chyba nie chciałabym byc szefem. Jestem bardziej typem działania zespołowego niz stania nad kims i pilnowania.
    No ale dobra szefowa z Ciebie jak myslisz tez o niepalących :)

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:08

    bar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    No ja jestem rozpuszczona, w dwóch poprzednich ciążach miałam pozytywy w 8dpo, w ostatniej nawet betę kosmiczną w tym dniu właśnie, więc wiecie jak jest ;)
    Gin i hematolog kazali mi testować już od 7dpo z powodu tego, że szybko powinnam zbadać czy obecną dawka Clexane wystarczy. Ale żadnych objawów ciążowych,które miałam poprzednio, nie doświadczam. Tylko strasznie pieką mnie uda po wewnętrznej stronie. Drogie Bravo, czy to cionrza??? ;D

    Co to za pytanie, no jasne że cionrza!!!!

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zawsze wkurzalo ze te palace maja wiecej przerw. I zawsze walczyla zeby tez miex dodatkowe 5-10 minut zaraz po przerwie dla palaczek.

    I podobalo mi sie kiedys w selgrosie. Jak stalam na kasie. Tam byly 2 przerwy. 10 i 20 min czy jakos tak. I nie wazne czy palisz czy nie. Przerwy byly zawsze takie same. Dla wszystkich

  • bezimienna Autorytet
    Postów: 357 519

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali wrote:
    Moja droga,

    Wypowiem się, bo lubię się wymądrzać czasem :)
    Wiesz, moja kumpela miała akie dziwne plamienia, krwawienia miedzy miesiaczkami, w srodku cyklu itp. Tak na nia własnie podziałało odstawienie środków antykoncepcyjnych. Radziłabym zrobic sobie badania hormonalne, ale to pewnie powie Ci Twój ginekolog. Plamienie moze byc faktycznie owulacyjne, ale radziłabym jeszcze raz skonsultowac sie z lekarzem i ustalic przyczyny.

    Badania hormonów miałam zaraz po odstawieniu anty, i wszystko jest prawidłowe. Myślę, że mam wszystko rozregulowane i do tego miałam ten wyjazd - zmiana klimatów, strefy czasowej...
    Dziś normalnie krwawię, chyba tak jak przed zażywanie anty...
    Lekarz stwierdził, po tym, że w poniedziałek miałam plamienia i, że mogą to być owulacyjne...

    3jgxvfxmmciig9xw.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bezimienna wrote:
    Badania hormonów miałam zaraz po odstawieniu anty, i wszystko jest prawidłowe. Myślę, że mam wszystko rozregulowane i do tego miałam ten wyjazd - zmiana klimatów, strefy czasowej...
    Dziś normalnie krwawię, chyba tak jak przed zażywanie anty...
    Lekarz stwierdził, po tym, że w poniedziałek miałam plamienia i, że mogą to być owulacyjne...


    Jesli masz jakies plamienia niezidentyfikowane to sorry ale nie jest w porzadku. Powtorz badania. Pilnujac sie odpowiednich dni cyklu.
    No i jak w pon byla owulacja to czemu dzis krwawienie? Za szybko na @ by bylo.

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama 2 wrote:
    Wombi mnie też łepetyna swędzi:)

    co do szmat dziecięcych żeby było zabawniej, ja prowadzę sklep z ciuchami dziecięcymi:) a co, będę sobie żałować:)..i tak za każdym razem jak coś przywożę uważam, ze ładniejszych rzeczy już nie wymyślą i odkładam w wielkich ilościach. żeby było śmieszniej - różowych , bo ja dziewczynę Polę chcę mieć!:P
    U mnie też będzie Pola :)

    ale ciuchów nie zbieram, nie kupuję. nie chcę się tak katować :D

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    No sorry dziewczyny, ale jedyni lokatorowie jakich spodziewałabym się po swędzeniu głowy to wszy :D
    Powstańca oczywiście też Wam życzę! :)
    BTW jak Wam się sprawdzi, to wpiszcie później na wątku "pierwsze objawy" podczytuję i wszystkie objawy mi znikają, taka masakra :)


    EDIT: to znaczy nie też - zamiast!

    Jeżeli złapanie wszy gwarantuje powstańca, to się poświęcę, jestem gotowa przyjąć w pakiecie :P

    Mama_Ali lubi tę wiadomość

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    U mnie też będzie Pola :)

    ale ciuchów nie zbieram, nie kupuję. nie chcę się tak katować :D


    Ja tez chciałam Polę! Ale mezu zgłosił veto i metodą kompromisu wybralismy Alicję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bezimienna wrote:
    Badania hormonów miałam zaraz po odstawieniu anty, i wszystko jest prawidłowe. Myślę, że mam wszystko rozregulowane i do tego miałam ten wyjazd - zmiana klimatów, strefy czasowej...
    Dziś normalnie krwawię, chyba tak jak przed zażywanie anty...
    Lekarz stwierdził, po tym, że w poniedziałek miałam plamienia i, że mogą to być owulacyjne...
    Wiesz co, z tego co mi mówil lekarz to od razu po odstawieniu moga byc zafałszowane wyniki...Ja bym na spokojnie jeszcze raz zrobiła i posprawdzała wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opóźniona wrote:
    Marta ja ostatnio TSH miałam 2,5. Mój gin powiedział, że najważniejsze, że nie mam przeciwciał i jak nie spadnie to w grudniu porządek z nim zrobimy. Stosunek lh do fsh poniżej 0,6 świadczy o niewydolności przysadki, a powyżej 1,5 o PCOS. Niedomogę lutealną to chyba można stwierdzić po badaniu progesteronu i estradiolu 8dpo.
    A tak w ogóle to wysoki masz ten estradiol. Ja w 3dc miałam 24. Normy jakie mam:
    faza pęcherzykowa 12,5 - 166
    owulacyjna 85,8 - 498
    lutealna 43,8 - 211
    menopauza 5 - 54,7
    ciąża 1 trymestr 215 - 4300.

    Progesteron miałam badany i rzeczywiście 7dpo jest bardzo niski
    a ten estradiol? ja nie mam pojęcia, normy mam takie
    f. pęcherzykowa 16,2-313
    f. owulacji 31-323
    f. lutealna 10,9-346
    mój wynik z 3 dpo to 111,9

  • bezimienna Autorytet
    Postów: 357 519

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali wrote:
    Wiesz co, z tego co mi mówil lekarz to od razu po odstawieniu moga byc zafałszowane wyniki...Ja bym na spokojnie jeszcze raz zrobiła i posprawdzała wszystko.
    Myśle ze pójdę do innego lekarza, żeby siebie sama uspokoić.

    3jgxvfxmmciig9xw.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    Progesteron miałam badany i rzeczywiście 7dpo jest bardzo niski
    a ten estradiol? ja nie mam pojęcia, normy mam takie
    f. pęcherzykowa 16,2-313
    f. owulacji 31-323
    f. lutealna 10,9-346
    mój wynik z 3 dpo to 111,9
    Estradiol masz w normie dla fazy pęcherzykowej(3 dc).
    Napisałam, że w porównaniu do mnie masz wysoki.
    Ja mam taki nędzny wynik :/
    Podobno z progesteronem jeszcze powinno się robić estradiol. 7 dpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 15:34


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie mnie w pieciu dzis to ja zabije swojego....

    O jeny zero mozgu.....buuu..i zapic nawet nie mam czym ...to dopiero maskara..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 15:59

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a mnie głowa nie swędzi :( :( :( Nie mam lokatorów buuuuuu!!!!!! Bo ja do tego źle podeszłam. To trzeba nie myć się tydzień a ja kurde sex uprawiałam :(

    Gocha81 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stan otępienia umysłowego przechodzi dziś i mój! witaj w klubie peps:)
    Tylko ja go złapać za szmaty nie mogę bo jest jakieś 600 km ode mnie:)

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali wrote:
    Ja tez chciałam Polę! Ale mezu zgłosił veto i metodą kompromisu wybralismy Alicję :)
    Mojemu podoba się Pola :) Alicja też bardzo ładne, mamy to imię na liście rezerwowych, dla następnej córki :D Gorzej, jak będzie chłopak, bo nie mamy żadnych pomysłów. Ale co tam, później będziemy się martwić :D

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umieram, niech mnie ktoś dobije :( albo najlepiej Ridża

    zem3qps6in5tddof.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta może się żegna z tobą bo to Ostatni w najbliższym czasie. To tak specjalnie żebyś nie tęskniła

    Bratek lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    Mam wyniki z wczoraj (3dc), nie mam pojęcia jaki powinnam mieć estradiol, bo normy podali tylko dla ciężarnych... ;) tsh wiem, ze za wysokie, ale lekarze maja to w dupie... (w listopadzie idę do nowego lekarza, po to robiłam te badania)

    Badanie Parametr Wynik Jednostka L H Norma
    TSH 2,11 µIU/ml 0,27 4,2 N
    FT3 2,87 pg/ml 2 4,4 N
    FT4 1,1 ng/dl 0,93 1,7 N
    FSH 4,42 mIU/ml
    LH 3,19 mIU/ml
    Estradiol 111,9 pg/ml

    czy dobrze kombinuję, ze jesli lh/fsh mam około 0,72 świadczy to o niedomodze lutealnej i potwierdza powód moich comiesięcznych plamień po owulacji aż do @ ?
    A badałaś się dokładniej endokrynologicznie?? Chodzi mi o przeciwciała antytarczycowe?? Specem nie jestem, ale chyba warto by było to zrobić bo te wyniki "tarczycowe" nie powalają
    A na niedomogę fazy lutealnej podobno dobra jest witamina B6.

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ