X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywna odskocznia od starań :)
Odpowiedz

pozytywna odskocznia od starań :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam prośby o mówienie jak ma mnie rznac, w jakiej pozycji itp. Ale też się wstydzę. Ja nawet nie umiem się w czasie seksu sama po lechtaczce pocierać, a doszlabym tak w półtorej minuty :| Mało tego, jak P mnie pyta takim mruczacym głosem, co mi zrobić (spodziewając sie odpowiedzi typu "zerznij jak dziwke" ), to ja parskam śmiechem i odpowiadam KANAPKI!

    Aga_Andzia, biedronka1982 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah Felicie jakby siebie widziala :P wogole u nas jest wiecej smiechu niz seksu.. a gra wstepna to sam smiech na sali.... jak mnie gdzies smyra to ja rze jak kon bo mnie laskocze :P ostatnio tez mnie smyra po plecach a ja do niego- cycki mam z przodu!

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eta wrote:
    heehe dziewczyny szalejecie. kusi mnie wibrator po opisach kalitry ;)

    to jezeli juz sie skusicie dziwczyny to wybierzcie sobie taki jak wam sie podoba. kolorem przede wszystkim. ksztaltem, wibracjami, itp. bo to bedzie wasz best frjend na zawsze. i go pokochacie jak wlasnych mezow. serio.

    ja moj mam odkád rozeszlam sie z bylym mezem...od 2009. faceci mi wtedy byli niepotrzebni, a przyjemnosc jak najbardziej. az mi sie mordka usmiecha na wspomnienie jak go z pudelka wyciagalam. jak wyciaganie malego kotka z pudelka w wigilie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2013, 22:08

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    mozesz ale musisz sie podzielic swoimi swinstwami :P
    nie widzę problemu hhhahah chociaż trzeźwa jestem więc trochę trudno mi tak wstrzelić się w tak gruby temat

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez jestem trzezwa.. ale chyba sobie piwko walne bo inaczej sie zarycze

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierwszy raz odważyłam się powiedzić "zerżnij mnie jak dziwke" oczywiście po alkoholu. przełamałam sie i dalej juz jakoś poszło.

    kiedy mamy bardziej ostry sex mega mnie podnieca jak facet mi rozkazuje, nazwie mnie "swoją dziwką" i takie tam - to mnie kręci :D


    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    felice gatto wrote:
    Mało tego, jak P mnie pyta takim mruczacym głosem, co mi zrobić (spodziewając sie odpowiedzi typu "zerznij jak dziwke" ), to ja parskam śmiechem i odpowiadam KANAPKI!

    A propos wtop. Jakie mialyscie wtopy podczas gry wstepnej, seksu, randki, z mezem czy z obcym. Dawajcie szczegoliki.

    Mi czasami wdziera sie do srodka powietrze i jak mnie puka to prykam. Na poczatku mi bylo baaardzo glupio i upewnialam sie ze wie, ze to z broszki a nie z wysilku... teraz juz nie zwracamy na to uwagi, choc czasami wyjdzie ze mnie i powie 'wydus to powietrze' a ja naciskam brzuch i slychac tylko taki prrrrrrrrrrr, prrr, pr pr. masakra!

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mojemu tylko po alko... i on tez tylko po alko... tak to u nas jest smiech :) i obydwoje jestesmy troche wstydliwi

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    ja tez jestem trzezwa.. ale chyba sobie piwko walne bo inaczej sie zarycze

    zaryczysz ze śmiechu czy zaryczysz bo płakać będziesz ?? :)

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    nie widzę problemu hhhahah chociaż trzeźwa jestem więc trochę trudno mi tak wstrzelić się w tak gruby temat

    my wszystkie jestesmy trzezwe, to o maluszki sie staramy.

    my po prostu jestesmy zdrowo walniete po kopula i tyle. dlatego ten watek. wszystkie kuku namuniu moge stres przelozyc na "Pamietniki Fanny Hill"

    Gośśśka, Gośśśka lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    A propos wtop. Jakie mialyscie wtopy podczas gry wstepnej, seksu, randki, z mezem czy z obcym. Dawajcie szczegoliki.

    Mi czasami wdziera sie do srodka powietrze i jak mnie puka to prykam. Na poczatku mi bylo baaardzo glupio i upewnialam sie ze wie, ze to z broszki a nie z wysilku... teraz juz nie zwracamy na to uwagi, choc czasami wyjdzie ze mnie i powie 'wydus to powietrze' a ja naciskam brzuch i slychac tylko taki prrrrrrrrrrr, prrr, pr pr. masakra!
    ja tak mam czasem jak mnie od tylu puka... normlanie porazka jakbym pierdziala co chwilke :L teraz juz nie ale kiedys tak...


    ja pamietak jak kieys na radke ubralam takie wielkie gacie obciskajace :P i potem ten tego i zapomnialam je zdjac dyskretnie w lazience , on sie do mnie dopiera a tu gacie po same cycki :P wstyd jak chiolera :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eta wrote:
    zaryczysz ze śmiechu czy zaryczysz bo płakać będziesz ?? :)
    plakac :P i popijam wlasnie piwko :P

    a plakac bede bo chce sie pod tranwaj zucic alno z klifu bo @ nie ma. ale to temat na inny watek!

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    plakac :P i popijam wlasnie piwko :P

    a plakac bede bo chce sie pod tranwaj zucic alno z klifu bo @ nie ma. ale to temat na inny watek!

    to narazie pij to piwo o reszcie pomyślimy jutro ;P

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eta wrote:
    to narazie pij to piwo o reszcie pomyślimy jutro ;P
    juz wypilam :P mysle nad drugim

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra kochane ja idę do łoża mego małżeńskiego dzieci robić!! czas na kino dla dorosłych :D

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eta wrote:
    dobra kochane ja idę do łoża mego małżeńskiego dzieci robić!! czas na kino dla dorosłych :D
    bedziesz nagrywac ?:P

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie też piwko otworzyłam bo nieogarniam hahhahahha my z moim nie mamy problemów z zawsydzeniem u mniem zabawa łechtaczką przy seksie to podstawa czasami od świętnie jakiś ciuszek kupię i szpilki założe ale tylko od święta bo za krótko to wszystko potem trwa :P hahhahhaha

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja swoja lachteczke tez sie bawi... szczegulnie od tylu

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś mówił tu o wibratorze ej jaki przypał bym miała w dniu ślubu mój zapomniał paska z domu i babcia zaczeła go szukać ......dziewczyny w ostatniej chwili zdążyłam!!!!!!

    Puszysta lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 31 lipca 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej ale to jest nic znajomi lecieli 69 i nie zamkneli domu a jeszcze wtedy kumpela mieszkała z rodzicami więc jak się tak pięknie zabawiali na to weszła babcia.....kumpela mając penisa w ustach jak ją zobaczyła to omało nie zwariowała,a babcia w pełnym szoku jedynie wyksztusiła Kasiu co ty robisz?? historia autentyk

    Eavonne lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ