X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywna odskocznia od starań :)
Odpowiedz

pozytywna odskocznia od starań :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kliknij, aby rozpocząć wpisywanie wiadomości

    kalitria lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    felice gatto wrote:
    Ja w sprawie anala. wyplukalam sie wężem od prysznica), lubrykant i jazda.
    ale jak? zdjelas glowke od prysznica i wsadzilas sobie weza??

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajęłam główkę i przylozylam do dziurki :) ciśnienie wlewa wodę do środka, tylko trzeba przezwyciężyć odruch zamknięcia dupki ;) potem chwilę trzymasz i ziuuu do kibelka. Jak masz potrzebę, to powtarzasz operację :P Parę razy skorzystałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, drazni mnie pisanie z telefonu, bo zmienia znaki. ZDJELAM nie zajęłam główkę, a po wszystkim puszcza się BAKI nie haki...

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    felice gatto wrote:
    Kurcze, drazni mnie pisanie z telefonu, bo zmienia znaki. ZDJELAM nie zajęłam główkę, a po wszystkim puszcza się BAKI nie haki...
    a moim drugm pytaniem mialy byc wlasnie te haki ha ha ha.

    aneczka2076 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez sie zastanaiwalam c o z ahaki :P ale stwierdzialm ze wole nie pytac bo moze ktos tu lubi sadomaso ;)

    aneczka2076 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a własnie... lubicie takie zabawy? przebieranki, wiazanie itp?

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    "mały", no właśnie jaki to dla was mały członek u faceta i jeśli macie dane to jakiego ma wasz partner.

    hmmm mojego pancia maly jest taki fajny malutki jak spi. i zdradze wam cos tylko ciiiiiiiii, poza forum wydostac sie nie moze...
    jak zasypiam na brzuchu to moja prawa reka jest wyprostowana za moimi plecami i zawsze sie tak przysuwam zeby mi go w dlon wlozyl. i go jeszcze podrapie po jajkach troche i zasypiam. taki fajny milusi wtedy a ja dzongluje jajkami.

    a rano znowu zupelnie inna historia. horrory jakies!!! jak slonce wstaje (a u nas na cyprze codziennie) to mnie wielachny cien jegomosci rzucony na moja twarz budzi. taki wielachny ze nie wiem czy nie wykorzystac do malowania sufitu od razu!!!

    a tak serio to jest taki jak moj czajnis frjend. raz porownalam to sie nadymal jak paw i myslalam ze baka pusci. ale ile cm to nie wiem. no chyba raczej standard europejski.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2013, 21:49

    Eavonne lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    ja tez sie zastanaiwalam c o z ahaki :P ale stwierdzialm ze wole nie pytac bo moze ktos tu lubi sadomaso ;)

    Ahahahahahaha, tak, lubię sobie lyknac taki hak rzeznicki, zeby go potem wyciskać po znaku, ahahahaha :D

    A co do zabaw, to ja akurat lubię tylko dostać czasem lekkiego klapsa.

    aneczka2076, biedronka1982 lubią tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    felice gatto wrote:
    Ahahahahahaha, tak, lubię sobie lyknac taki hak rzeznicki, zeby go potem wyciskać po znaku, ahahahaha :D

    lyknac? po znaku?
    yyyy to ja ide wino otworze bo cos mi tu nie gra. zaraz pogadamy felice!!!! :D

    felice gatto, aneczka2076, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzwa, wyciskać po ANALU nie po znaku...

    I tak, jak Kali, lubię pomietosic takiego miękkiego malucha :)

    Aga_Andzia, biedronka1982 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    felice gatto wrote:
    Ahahahahahaha, tak, lubię sobie lyknac taki hak rzeznicki, zeby go potem wyciskać po znaku, ahahahaha :D

    A co do zabaw, to ja akurat lubię tylko dostać czasem lekkiego klapsa.
    no wiesz :P rozne fetysze chodza po ludziach :P

    A ja np lubie jak mi chlop zwiaze rece i mnie denerwuje... smyra mnie swoim tak gdzie nie powinien zamiast odrazu sie seksic :P


    Kalitria.. do malowania sufitow.. hahah... lo boze :L

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz rozwale ten telefon, wrr... I jeszcze nie mam przez niego opcji edytowania, więc jak poprawiam, to piszę kolejny post i zaśmiecam wątek :(
    To była wypowiedź w stylu, hahahaha, dobry teks z tym sado maso. Tak, bo ja lubię sobie połknąć taki hak rzeznicki, żeby go potem po analu wycisnąć w łazience w ramach urozmaicenia doznań ;) ufff.. Chyba nic mi nie przerobilo tym razem :P

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    felice gatto wrote:
    Zaraz rozwale ten telefon, wrr... I jeszcze nie mam przez niego opcji edytowania, więc jak poprawiam, to piszę kolejny post i zaśmiecam wątek :(
    To była wypowiedź w stylu, hahahaha, dobry teks z tym sado maso. Tak, bo ja lubię sobie połknąć taki hak rzeznicki, żeby go potem po analu wycisnąć w łazience w ramach urozmaicenia doznań ;) ufff.. Chyba nic mi nie przerobilo tym razem :P

    aaaaa widzisz lyknelam wina troche i juz mnie sie leoiej czyta!

    a jesli chodzi o sado maso to ja klapsy bardzo chetnie. nawet takie porzadne, mrrrr.

    a moj znowu lubi jak mu gadam swinstwa. on wtedy moze dojsc w czyminuty. ale ja sie krépuje troché. nie umiem tak i to raczej nienaturalnie wychodzi. ale znowu jak popije to taka mam gadke, ze na drugi dzien jak mi przypomina to mowie tylko CICHO, NAWET MI NIE WSPOMINAJ. i burak.

    Gośśśka, aneczka2076 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    felice gatto wrote:
    Kuzwa, wyciskać po ANALU nie po znaku...

    I tak, jak Kali, lubię pomietosic takiego miękkiego malucha :)
    mietosik miekkiego tez lubie... szkoda ze jest miekki tak krutko :P

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czytam i nie wierze hahahhaha mogę się dopisać???kalitria dzięki za cynk :D :D

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ta... jak ja sie napije troche alko to takie mi sie swinstwa wlanczaja ze na drugi dzien wsty spojrzec w oczy chlopowi :P albo naszemu spolokatorowi.. biedny chlopak :P

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heehe dziewczyny szalejecie :D haki:P, anal, lewatywy, jedziecie po bandzie!! 04icon_rotfl.gif

    ja też lubię pomiętosić ptaszka, bo jest jak plastuś - taka plastelinka którą można wygiąć w każdą stronę ;) sweet :D

    klepanie po tyłku, ewentualnie przywiązanie do łóżka - tak
    Innych rzeczy jeszcze nie próbowaliśmy.

    kusi mnie wibrator po opisach kalitry ;)

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    dziewczyny czytam i nie wierze hahahhaha mogę się dopisać???kalitria dzięki za cynk :D :D
    mozesz ale musisz sie podzielic swoimi swinstwami :P

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    dziewczyny czytam i nie wierze hahahhaha mogę się dopisać???kalitria dzięki za cynk :D :D

    a nie mówiam. dopisuj sie bedzie wiecej zabawy :D

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ