X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywna odskocznia od starań :)
Odpowiedz

pozytywna odskocznia od starań :)

Oceń ten wątek:
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 28 lipca 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to znam takie wygibasy ale zdecydowanie wolę od tyłu...

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio wogole nie mam cihoty na wygibasy, szczegulnie jest partner musi trzymac mnie za nogi... tak mnie ostatnio moje stopa boli i wogole cala noga i biodra ze trudno mi ze schodow zejsc... a co dopiero wygibasy :p musze sie bardziej rozicagac i wiecej ciwyczyc te moje kosci :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Mnie w takiej pozycji to by chyba cycki udusily a za nimi brzuch :p
    hahahahahah, dobre , dobre:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj kot ukradl mi chrupki.... Siedzie i jem sobie Doritosy (takie z chili ostre) a ten podbiega, za paczke i dyla do kuchni....

    sowja droga on je uwielbia... tak samo jest z pistacjami.. bedzie ci z ust wyciagał

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Mnie w takiej pozycji to by chyba cycki udusily a za nimi brzuch :p


    Ahahahaha, padlam :D hahahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze dostarcza wam idealnej dawki smiechu i rozrywki :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ba, aż oplułam monitor :D

    Jedne są przyduszane przez własne cycki i brzuch, za to cycki innych (czytaj MOJE), w pozycji na pieska bujają się jak balony napełnione wodą, po wylaniu 3/4 jej objętości. Leżę na plecach w zimnym pokoju - elegancko aż miło. Okrąglutkie, sutki twarde, ładne, no miód malina po prostu. Wstaję, robi się cieplej, a one ziuuuuu.... na dół. Jakby grawitacja działała na nie poczwórnie mocno. Kiedyś chciałam zrobić cyganeczkę. Takie cyk cyk ramionkami i cycki jak jabłuszka raz w jedną, raz w drugą. No więc staję przed lustrem, robię te cyk cyk a one latają, i owszem, ale jeden w jedną drugi w drugą! Malo tego, chociaż to małe B, potrafią zrobić taki myk, że przy potrząsaniu zanim sutek doleci na bok, brodawka już wraca. One żyją własnym życiem!

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to moje tez :P duze ale malo jedre i tez mi lataja.... wczoraj sie zalilam chlopu ze ja takie flaki mam to sie na mnie spojrzal popukal w czolo i zrobil taka dziwna mine :P znaczy chyba ze nie mam :P no coz :P

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 29 lipca 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faceci po prostu kochają takie cycki jakie są :)

    Makak lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co tu taka cisza? my wczoraj takie wygibasy wyczynialismy ze sie dziwie ze dzis chodze :P

    Aga_Andzia, eta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe...powiem Wam, że niby zniknęłam z ovu żeby się mniej stresować, ale zaglądam na ten watek coby sobie humor poprawiać :)
    u mnie wygibasów niestety ostatnio nie było bo była @, ale już sobie poszła więc dzisiaj zaczynamy 0crazysex.gif

    Eavonne lubi tę wiadomość

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 30 lipca 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my działamy 04icon_rotfl.gif w końcu owulka u mnie!!!nie ma na co czekać ;) za dwa tygodnie chwalę sie kropą zieloną :D

    kalitria lubi tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eta trzymam kciuki za <3 i zielona krope!

    eta lubi tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 30 lipca 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to szalejcie dziewczyny tylko żeby lozka nie trzeba było wymieniac!!!! Ja jeszcze musze poczekać:-((

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie chyba duracel do wymiany. 0sarcastic.gif

    Eavonne, eta lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria dalas mi do myslenia. Sama chciałabym sprobowac wibratora tak z ciekawości??

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    No to szalejcie dziewczyny tylko żeby lozka nie trzeba było wymieniac!!!! Ja jeszcze musze poczekać:-((

    moje tanie łóżko z IKEA już musiało zostać z tuningowane ;P mąż rozkręcił je i taśmę izolacyjną nakleił między styki śrub żeby tak nie skrzypiało.. :D

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co juz swojego Chinese friend wymeczylas? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    kalitria dalas mi do myslenia. Sama chciałabym sprobowac wibratora tak z ciekawości??
    ja kiedys mialam wibrator... i kurde chyba byl za groby bo sie nie miescil do srodka :P ale fajnie wibrowal... i jeszcze mozna bylo ustawiac czestotliwosc wibracji :P

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    a co juz swojego Chinese friend wymeczylas? :P
    Eavonne wrote:
    kalitria dalas mi do myslenia. Sama chciałabym sprobowac wibratora tak z ciekawości??
    nie zabki... pamietacie tá reklame z krolikami duracela? one niby nigdy nie padaly. well... ja zem padla. mimo ze chyba na duracelu jechalismy oba.

    ale calkiem dobre myslenie musze przyznac. i pamiéc cholera. dobra pamiéc!!! :D

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ