X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywna odskocznia od starań :)
Odpowiedz

pozytywna odskocznia od starań :)

Oceń ten wątek:
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 26 lipca 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiem szczerze ze musze miec naprawdę ochote na loda bo tak za każdym razem to nie potrafie. Tez mnie to na początku obrzydzalo ale teraz jest już super. Polknac bym tego nie polknela na pewno. Mój potrafi taka minetke ze musimy sobie robic czasem przerwy zebym za szybko nie doszla. Ostatnio moja ulubiona pozycja jest od tylu:-)))

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 26 lipca 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozycje pozycje ... hmmm kazda kazda a najlepsza od tylu i nogi na pagony :D

    Ania87 lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj lubi od tyłu albo na boku :) ja lubie klasyczna i od tyłu... nie lubie za to byc na gorze bo za głeboko i mnie boli :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://cdn20.se.smcloud.net/t/pics/thumbnails/2010/03/25/gietki_bambus_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

    wytłumaczcie mi jak to działa bo nie czaje O.o

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 26 lipca 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha ha ha puszysta ty zboczuchu. działa działa. każdy 'inny' kąt jest dla broszki uniesieniem. tylko trzeba wiedzieć jak wiercić. i można się poczuć trochę dominująco, bo to facet siedzi na tobie.

    ahh klepnęłabym go w tą dupkę0blush2.gif

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 26 lipca 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria proszenie się o loda to nie jest proszenie o miłość... dla mnie większym dowodem miłości są bardziej takie drobne gesty o których mówiła Puszysta.. zrobienie kolacji, herbaty, przytulenie... bardzo lubię np jak mój mąż przyjdzie, przytuli i pocałuje jak coś robię: obiad, sprzątam itd.. dla mnie to jest większym dowodem na miłość niż zrobienie loda.. to wolę nazwać "żądzą" czy "pożądaniem". Sex jest dowodem miłości, ale nie tylko on i moim zdaniem on powinien być najmniejszym dowodem tego..
    Może tak uważam dlatego, że na swojej drodze jako nastolatka spotkałam zbyt wielu facetów "udowodnij mi, że mnie kochasz!!" i wiadomo czego chcieli..
    ale najważniejsze to się zgrać w związku! mój poprzedni facet (ojciec malutkiej) to ogółem jakby mógł to by mnie w gębę zgwałcił! bo on chciał ja nie chciałam... nie rozumiał, że mnie coś boli w sexie:/ zawsze musiało być tak jak jemu było dobrze, nawet jak z bólu płakałam podczas... oh.. mam traumatycznie przejścia.. dla dziecka zniosłam dużo w związku i nie kłuciłam się z nim.. aby malutka nie cierpiała.. aż mnie nie udeżył... a teraz mam męża ideał! nie oddam go nigdy nikomu! :D:D:D

    my teraz z pozycjami mamy problem, bo po mojej chorobie jeszcze nie wszystko doszło do siebie.. i jestem taka jakby... "płytka" więc musimy uważać, żeby za głęboko nie było :) a wcześniej to każda była super... a najlepiej tak, że on na mnie a ja mu nogi nad głową :D taka żaba dziwna;P

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 26 lipca 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi czytac o twoich doswiadczeniach Alxa. ale to juz za toba, teraz masz super mezulka i jak piszesz nikomu nie oddawaj!

    my wydziwiamy z pozycjami na różne sposoby. ale chyba najbardziej lubie od tylu, mój pańcio też. tak i jeszcze jak ja na nim leze tyłem. wtedy dochodzi zanim ja dolicze do czterech... bez znaczenia czy po polsku, angielsku czy grecku :D

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 26 lipca 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha:D no każdy facet ma swoją pozycję, przy której liczyć nie trzeba i kończy... mi tak znajomość się przydaje jak mój już za długo się bawić chce a ja już mam dość ;)
    ale gdzieś kiedyś wyczytałam, że wystarczy dobrze przytulić faceta w pozycji klasycznej i od razu dochodzi.. w dobry kręg trafić, ucisnąć i działa... faktycznie działa! :)tylko mój mężuś to sama skóra i kości więc ciężko znaleźć :D

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam za to problem. Sama dochodzę w 30 (dosłownie) sekund i w ciągu paru minut mogę mieć kilka orgazmów. A już po obejrzeniu chociaż fragmentu filmu dla dorosłych orgazm za orgazmem. Za to w czasie seksu z moim (i poprzednimi w sumie też), jak orgazm zdarzy się raz na dziesięć razy, to jest super wynik. A wynika to z dwóch rzeczy. Po pierwsze, cholernie krępuje mnie powiedzenie, co sprawia mi przyjemność, jak i gdzie dotknąć, potrzeć, nacisnąć, żebym doszła. Zdarza mi się to tylko, jak w jakiejś tam pozycji ocieram się łechtaczką. Próbowałam, naprawdę, i on się pytał, a ja... cisza. No kompletny paraliż. I tylko "cicho" albo "nie gadaj tyle" potrafię powiedzieć. A druga rzecz - wstydzę się swojego ciała. I to jak... Po ciąży moje piersi zjechały i wyglądają jak dwie nadwątlone parówki. To kompleks mojego życia. Zrobię sobie te cholerne cycki, ale chciałabym urodzić jeszcze i wykarmić dwójkę dzieci. Bo silikony chciałabym umieścić pod mięśniem. Więc wstydzę się masakrycznie, choć słyszę, że nie ma powodu, on mnie kocha itp. A ja patrzę w lustro i widzę koszmar chirurga. Dwa smętne kawałki skóry z rozciągniętymi brodawkami. Cholera, wstrętne to. Dacie wiarę, że od porodu (13 lat prawie), żaden facet nie widział mnie nago w świetle dziennym? A nie, przepraszam, co innego, kiedy jest zimno. Wtedy mam ładne, okrąglutkie, choć pokryte gęstą skórką piersi. Ale niech się zrobi ciut cieplej - jak topniejące lody. Wobec czego seks jest i owszem, ale dochodzę potem w łazience sama. I tyle rozkoszy ;)

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 26 lipca 2013, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felice ty bidoku.... Musisz bardziej w siebie uwierzyć. Nie dla facetów, dla siebie. Cholera my jesteśmy wszystkie ładne. Każda na swój sposób. Ja mam małe piersi. Na 'anty' miałam super biust - takie pełne 75B, a teraz jak się staramy to takie 75B tylko jak mam push up'a. LOL Ale ja się nie przejmuję już tym. Widzę że mój mnie taka lubi. Może i by chciał większe, no ale co zrobisz? Placem oka nie wykolesz... Ha ha.
    Ja sie wstydze trochę na basenach. Mieszkam na Cyprze wiec u mnie bikini na porządku dziennym. A tak mi cięzko znaleźć jakiś fajny strój żeby mi piersi podnosił a zarazem nie na tyle żeby sutek wyłaził 035.gif i nie wstydzę się mojego tylko... wiecie... chciałabym tak raczej... tak bardziej okrąglej wyglądać...
    Ja jestem ZA powiększaniem piersi bo to baaardzo pomaga na psychike. Myslałam o tym po rozpadzie mojego małżeństwa. Ale teraz już nie mam potrzeby bo w sumie moje są mimo wszystko i fajniusie i jędrusie, ale myśle ze właśnie po ciązy/ach mogę zmienić decyzję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2013, 23:41

    Makak lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku jakie tu tematy, wow, najdziwniejsze miejsce??? hmmm chyba takiego niema, ja bardzo się krępuje gdy wiem ze ktoś może nas zobaczyć albo wejść, tak ze musi być to w naszym łóżku, i drzwi zamknięte, tak na wszelki wypadek, co do pozycji, to jestem az za bardzo staroswiecka chyba i najbardziej odpowiada mi klasyczna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piersi akurat mam duze bo 80F ale malo jedrne wlasnie po ciazy. Wiec nie wykluczam operacji chociasz.moj to by mni chyba leb ukrecil :p
    Ja za to mam kompleks na punkcie mojego brzucha. Rozstep na rozstepie....no i gruby. Ale chlop i tak kocha i zawsze mnie po nim caluje :)

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta- też mam gruby brzuch i dużo rozstępów. Na początku trochę się wstydziłam (przytyłam dopiero jak się poznaliśmy) ale teraz już przestałam.
    Musimy wszystkie uwierzyć w końcu, że oni nas kochają jakie jesteśmy (co nie znaczy, że nie mamy o siebie dbać, ale wystarczy, że się staramy), mimo naszych niedoskonałości. Nie na wszystko mamy wpływ.

    Ps. A co do biustów- radzę wybrać się na profesjonalny dobór stanika;) Kiedyś nosiłam te nasze sklepowe rozmiary- 75B, pani mnie pomierzyła, poprzymierzałam i wyszłam w 80C-D(muszę przymierzać bo zależy od kroju). I moje piersi od razu nabrały innych kształtów. Co nie zmienia faktu, że też mają dni, że wiszą jak flaczki:P

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja byłam na bra fitingu i nawet taka miarke dostałam specjalna co oni uzywaja :P i tez zawsze nosilam 80C w porywach D a teraz nosze 80F czasem 90F

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 27 lipca 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zboczki moje kochane! czytam Was od rana- gorzej z pisaniem.. dziś całą przeprowadzka! mój mężuś sobie nie zdawał sprawy, że tyle roboty przy tym będzie.. a mnie nie słuchał! :D jeszcze 4 godziny do przyjazdu samochodu a tu wszystko niegotowe! padam już:P

    jeszcze mała sobie wymyśliła, że chce biurko mieć już! to trza było rano jechać jej kupić biurko i krzesło... argumenty miała dobre więc wygrała...
    stwiedziła, że jak będzie po operacji (wycięciu migdałów) to nie będzie mogła chodzić na dwór więc chce biurko i krzesło aby móc dużo malować w tym czasie! :) no i jak tu nie przyznać dziecku racji?

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 27 lipca 2013, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa wrote:
    Pozycje pozycje ... hmmm kazda kazda a najlepsza od tylu i nogi na pagony :D[/QUOTE

    Co to znaczy nogi na pagony?

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 28 lipca 2013, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leze swobodnie na placach , moj kleczy przede mna, podciagam nogi i zakladam mu na ramiona ( zolnierze w tym miejscu nosza pagony ( na ramionach) i jazda. Mozna z tym fajnie kombinowac swiece robic itp . Fajna penetracja polecam milosc.gif 0dance3.gif

    atdci09k18tcna0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa wrote:
    leze swobodnie na placach , moj kleczy przede mna, podciagam nogi i zakladam mu na ramiona ( zolnierze w tym miejscu nosza pagony ( na ramionach) i jazda. Mozna z tym fajnie kombinowac swiece robic itp . Fajna penetracja polecam milosc.gif 0dance3.gif
    Uwielbiam ta pozycje:P potwierdzam , głębokie doznania:P

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 28 lipca 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez, ja tez;)

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w takiej pozycji to by chyba cycki udusily a za nimi brzuch :p

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ