X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Jakiego guza? Seli Ty sama sie nie diagnozuj. Jak sie ma guza to sie ma gorączkę? I wymiotuje? Przestanie i jedź na pogotowie nie lubisz pogotowia ale lubisz sie męczyć. Skoro wiesz ze masz guza to tak z nim będziesz siedziała brawo jestes dorosła to bądź odpowiedzialna. A jak okres sie zbliża to raczej jest sucho a nie ma sie masę śluzu.

    Hahahaha :D Justyna! Uspokój się :) Tak, miałam guza i miałam wtedy gorączki, wymioty i ogromny ból brzucha, więc tak się domyślam, że to żadna ciąża :)
    I nie, nie jest sucho. Ja zawsze mam dużo śluzu, ostatnio to wręcz mega go dużo miałam przed okresem. Nawet teraz na zewnątrz wypływa przezroczysty, wewnątz mam brązowy.
    Pewnie jutro dostanę okresu. Wolę przeczekać, przemęczyć się (nie takie bóle i rzeczy znosiłam) i iść po ludzku do lekarza. Na pogotowiu nie mam ochoty siedzieć kilku godzin (sama bym musiała tam pojechać tramwajem, mąż ma egzaminy dziś). tylko po to by tam kwitnąć i dostać paracetamol :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może i tak masz nie wiem. Ale skoro siedzisz na forum napisałaś że tak bardzo źle się czujesz wymiotujesz nie spałaś prawie całą noc że pewnie masz guza to wiesz nie brzmi to dobrze. A sądzę że jak masz guza to lekarz nie da ci paracetamolu bo na guza to nie bardzo.

    Wiesz to twoja sprawa nic mi do tego zrobisz jak uważasz ale z guzem to żartów nie ma skoro z Tobą nie jest za dobrze.

    A co na to twój mąż?

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Hahahaha :D Justyna! Uspokój się :) Tak, miałam guza i miałam wtedy gorączki, wymioty i ogromny ból brzucha, więc tak się domyślam, że to żadna ciąża :)
    I nie, nie jest sucho. Ja zawsze mam dużo śluzu, ostatnio to wręcz mega go dużo miałam przed okresem. Nawet teraz na zewnątrz wypływa przezroczysty, wewnątz mam brązowy.
    Pewnie jutro dostanę okresu. Wolę przeczekać, przemęczyć się (nie takie bóle i rzeczy znosiłam) i iść po ludzku do lekarza. Na pogotowiu nie mam ochoty siedzieć kilku godzin (sama bym musiała tam pojechać tramwajem, mąż ma egzaminy dziś). tylko po to by tam kwitnąć i dostać paracetamol :P


    I ja nie wiem czy to takie zabawne.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    I ja nie wiem czy to takie zabawne.
    Bo już tutaj się oburzasz, że pogotowie, że sama się diagnozuje. Ja nie diagnozuje się, snuje domysły bo u mnie tak to się kończyło, 2 cykle temu było podobnie, tylko temperatury były niższe bo na poziomie 36.70/60 i był torbiel, mały i się wchłonął.
    Mija mi 3 miesiące od odstawienia, odkąd pamiętam 3 miesiące wytrzymywałam i był nawrót endometriozy :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    No może i tak masz nie wiem. Ale skoro siedzisz na forum napisałaś że tak bardzo źle się czujesz wymiotujesz nie spałaś prawie całą noc że pewnie masz guza to wiesz nie brzmi to dobrze. A sądzę że jak masz guza to lekarz nie da ci paracetamolu bo na guza to nie bardzo.

    Wiesz to twoja sprawa nic mi do tego zrobisz jak uważasz ale z guzem to żartów nie ma skoro z Tobą nie jest za dobrze.

    A co na to twój mąż?

    A jaką mam pewność, że na kiepskim sprzęcie na sorze to zobaczą? ba, czy w ogóle mają? Raz byłam to koleś mi palca wsadził i stwierdził "pani symuluje" i tyle :P spoko, nie? Mam złe doświadczenia.
    I nie spałam, spać dalej mi się już nie chce, jakoś chodzę i funkcjonuje, nic mnie nie boli, mam jedynie wymioty, znośne, bywało gorzrej.
    A co mąż może? nie wyleczy mnie przecież :) Jedynie tyle, że czekamy też na rozwój okresu i mamy wizytę umówioną do ginekolog, ale niestety za tydzień, jak nie będzie okresu to szukamy wyjścia awaryjnego w innym ginie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :) od rana w pracy. Później poczytam co tam u was :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Witam się :) od rana w pracy. Później poczytam co tam u was :)

    Hej :) Ja mam jakieś momentami zawroty głowy, lekkie nudności ale wymioty ustały, ogólnie... Jak na mnie to dziwne bo energie mam, nic mnie poza tym nie boli, temperatura w ustach 37 a pod pachą 36,00 :P Z brązowego śluzu zrobił się jakiś biały, ale nie kremowy. Dziwactwo. W ogóle chyba styczeń to jakiś płodny miesiąc bo nie mam żadnego gina w okolicy ;/ wszystko albo na za tydzień albo na luty mają już zaklepane wizyty... Nawet mamy taką drogą klinikę co otwarci są też w niedzielę... Cenią się, ale też nie mają na dziś wizyt... Ehh.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Witam się :) od rana w pracy. Później poczytam co tam u was :)


    Oddzywaj sie kochana

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:34

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymioty tak :P Hmm... Mam jeszcze jakiś posmak tabletki w ustach, dziś ich nie brałam bo nie jadłam nic a pije wodę - wiesz, głodówka :)

    Plus taki, że nic mnie nie boli i nie czuje zmeczenia :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Seli jak tam jak się czujesz? Przeszło Ci?


    A Ty jak tam?? jakieś plany na ten tydzień? Masz jakiegoś lekarza czy badania?

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:35

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Hej dzięki że pytasz. U mnie ten dziwny okres się kończy. Dziś najmniej krwi. Ale zaliczam od czwartku jako miesiączka. Jutro zaczynam clo. 2 tabletki dziennie do piątku. I monitoring. Miałam dzwonić do lekarza jutro rano. Ale na spokojnie wszystko przemyślałam. Już kiedyś miałam tak skąpo. Temu idę zgodnie z zaleceniem lekarza. Dzwoniłam do niego wtedy 21dc to by mi powiedział że chce jakieś badania, bo pytałam jeszcze.
    Myślę że nie ma sensu paniki robić bo i hormony i to3 cykl po anty był.
    Justyna a jak tam u Ciebie?
    Seli to mam nadzieję że będzie tylko lepiej.

    Oby :)
    A clo jest na rozwinięcie pęcherzyków?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:35

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Tak. Ten cykl był na 1 tabletce cło i pęcherzyki tylko urosły do 1cm. Brak owu. Ja jestem dopiero na początku drogi. Ale lekarzowi ufam, miał dobrą opinię. Kuzynka męża ma synka właśnie po leczeniu u niego, przy pco. Ale nie mam jak ja popytać nawet bo mi jej mama dała namiar, też łączyła się u niego.

    Zaufany lekarz to podstawa :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:35

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Uwielbiam autokorekte ...łączyła haha leczyła
    Jakoś to będzie. Dziś opszukałam cały Internet i nic mi to nie dało.

    A to nie ma sensu :P zwykła czkawka to ciąża a ból głowy to rak :P :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Hej dzięki że pytasz. U mnie ten dziwny okres się kończy. Dziś najmniej krwi. Ale zaliczam od czwartku jako miesiączka. Jutro zaczynam clo. 2 tabletki dziennie do piątku. I monitoring. Miałam dzwonić do lekarza jutro rano. Ale na spokojnie wszystko przemyślałam. Już kiedyś miałam tak skąpo. Temu idę zgodnie z zaleceniem lekarza. Dzwoniłam do niego wtedy 21dc to by mi powiedział że chce jakieś badania, bo pytałam jeszcze.
    Myślę że nie ma sensu paniki robić bo i hormony i to3 cykl po anty był.
    Justyna a jak tam u Ciebie?
    Seli to mam nadzieję że będzie tylko lepiej.


    Ciesze się że na spokojnie to tego podchodzisz bez paniki :) wiadomo że są rzeczy które powodują u nas strach. Sama czasem panikuje ja znów jestem taka że z byle czym do lekarza bym latała haha :P ale później usiądę i stwierdzę że tak naprawdę nic mi nie ma.

    A jak u mnie jak na razie to niby ku dobremu ale jeszcze się nie nakręcam i jak na razie jestem nastawiona na okres wolę miło się zaskoczyć ale bynajmniej też się nie zawiodę jak się nastawie na okres.

    No u mnie wczoraj temperatura 36,92 dzisiaj 36,93 pobolewa mnie od czasu do czasu podbrzusze i prawy jajnik ale nie tam jakoś mocno no i mam trochę białego śluzu ale też jakoś nie zbyt wiele. Mój lekarz mówi że ja więcej śluzu mam w środku niż na zewnątrz. Ale tak jak mówię u mnie to na spokojnie bo do okresu jeszcze 5-7 dni więc jeszcze wiele się może zmienić.

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:35

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wierzę, że dostanę okresu, u mnie była owu, więc powinien być bolesny u mnie i mocny, ja nigdy skąpych nie miałam.
    Multi a jakie tabletki anty brałaś? Jak długo?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ