X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki ! Widziałam Twój wykres , myślę ,że jak na 12 dpo wygląda bardzo dobrze !
    Ja nadal w szoku jestem ...Jutro jestem w pracy do wieczora to do poniedziałku szybko mi zleci

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No... Ja mam tempki bardzo niskie, nigdy nie miałam powyżej 36.75 :P a tutaj po przecinku 95 :P i rośnie więc tutaj dla mnie mega zaskoczenie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo ! 37.08 ,36.97 i tak od paru dni . Myślę ,że będzie dobrze :) Daj znać w poniedziałek jak badanie . Ja też napisze . Jak będzie ok to drugą zrobię w czwartek/piątek .

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co jest śmieszne? Że my odpuściliśmy, stwierdziliśmy, że to nie czas jeszcze... :P a i ginka jakoś nie była przekonana co do mocy mojego jajnika :P a i omijaliśmy tą drugą owulację, nawet całkiem przypadkiem :P a tu takie numery :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę ,że będzie dobrze . Razem zobaczymy w poniedziałek co i jak :D z całego serca Ci życzę ,żeby się udało . U mnie temperatura się chyba nie myliła , skoro dwa testy i to jeden zrobiony popołudniu wyszły pozytywnie . Nigdy nawet cienia nie zobaczyłam . Trzymam kciuki !

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ale robiłaś dzisiaj test i negatywny prawda.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Monia mega się cieszę że ci się udało :). Która następna :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Seli ale robiłaś dzisiaj test i negatywny prawda.

    tak, ale jeśli do 12dpo jest zagnieżdżenie i ten dziwny śluz mógł na to wskazywać to dopiero po 24 h by mi się pojawił jakikolwiek wynik ;) No i mi temperatura rośnie... Nigdy takich nie miałam i przy niskich przed owulacją coś jednak znaczy ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale temperatura liczy się tylko ta z rana a dzisiaj ile miałaś ?

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres masz ładny więc trzymam kciuki :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ew. może to być dziś nie 10 a 8 dpo ;) więc to trochę wcześnie na testy :P ale zrobiłam bo mąż kupił wczoraj, musimy być cierpliwi do poniedziałku :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    No ale temperatura liczy się tylko ta z rana a dzisiaj ile miałaś ?

    no ja mierzę tę z rana :) I mam swój... sposób na sprawdzanie (działa od ponad tygodnia) i wieczorem o 18-19 mam tak o 5 jest prawie takie same :) wczoraj o 18.00 była 36.93 i dziś też rano 36.95 :) i dziś o 18.00 też 36.93 :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ucieszyło że po moim mierzeniu z 36,78 skoczyło na 36.92 ciekawe jak będzie jutro mam nadzieje że nie będzie spadać tylko rosła :). Aż się boję jutrzejszego mierzenia.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    no ja mierzę tę z rana :) I mam swój... sposób na sprawdzanie (działa od ponad tygodnia) i wieczorem o 18-19 mam tak o 5 jest prawie takie same :) wczoraj o 18.00 była 36.93 i dziś też rano 36.95 :) i dziś o 18.00 też 36.93 :P


    jej jak to się dzieje że ci się temperatura nie zmienia.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    jej jak to się dzieje że ci się temperatura nie zmienia.

    Nie wiem :P dziś chyba tego nie sprawdzę... Wymiotuje jak nie wiem co... :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha Ojej moze cis zjadlas. Albo grypa żołądkowa.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Aha Ojej moze cis zjadlas. Albo grypa żołądkowa.

    Nic nie jadlam... nie wiem czy grypa bo brzuch nie boli, ani w brzuchu nie jezdzi... spalam jakies 4 h... i czuje, ze dalej bede wymiotowac ;/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej to moze podjedz gdzieś na pogotowie vi możesz sie odwodnic. Hmmm to tak z niczego wymiotujesz.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubie pogotowia ;p nie chce tam siedziec kij wie ile... No i moze nie zniczego. Sluz sie na nowo pojawil, wiec okres lada moment sie rozkreci ;) a ja... czuje, ze mam goraczke. Wiec pewnie dorobilam sie jakiegos guza.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiego guza? Seli Ty sama sie nie diagnozuj. Jak sie ma guza to sie ma gorączkę? I wymiotuje? Przestanie i jedź na pogotowie nie lubisz pogotowia ale lubisz sie męczyć. Skoro wiesz ze masz guza to tak z nim będziesz siedziała brawo jestes dorosła to bądź odpowiedzialna. A jak okres sie zbliża to raczej jest sucho a nie ma sie masę śluzu.

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ