X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie [email protected]#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie [email protected]#

Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 05:44

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:59

czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Beatrix_ Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis/jutro tez zaczynam nowy cykl.Moze tym razem... ;)

Multiwitamina, Adry, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

6dbd72f665.png

h4zp9jcg0106napq.png

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś

♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Ja się zdecydowałam pić 3 cykle i miesiąc przerwy bo mam nie owulacyjne cykle. Ale można też pić je do owulacji i przerwa, na takiej zasadzie.
    Podam Ci skład jeszcze raz tych co ja używam;
    Mieszanka: liść melisy 100. Reszta po50: ziele lebiodki, kwiat rumianku, ziele macierzanki, liść pokrzywy, ziele dziurawca, ziele testy ptasiego, owoc niepokalanka.
    Dziękuję bardzo kochana :*
    a jak mi nie pękają po prostu te pęcherzyki to myslisz, że lepiej pić do owulacji i potem przerwa? czy lepiej też cały cykl?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 13:41

Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś

♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie po wizycie :) 7dc - torbiel się całkowicie wchłonęła (uff! a tak się bałam!), także nie zepsuje mi nowego cyklu :D za tydzień owulacja i mam przyjść dzień przed i zobaczymy co tam się dzieje! na razie na lewym jajniku dwa pęcherzyki 1cm :) ale pani dr powiedziała, że raczej jeden urośnie :P podejrzewa u mnie LUF z wywiadu i z tego co widziałyśmy ostatnio :( zobaczymy jak będzie w tym miesiącu... Zamówiłam właśnie te ziółka :D zacznę pić od następnego cyklu :) tylko kupiłam już takie gotowe, poodmierzane, nie osobno :P

Prawie 5 lat starań...
    26cs ---> IUI nieudane
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️

"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Wiesz co kurczę nie wiem. U mnie też nie chciał wtedy pęknąć. Ja chciałam obudzić swój organizm i pomóc lekom.
    Teraz mam dylemat bo nowy cykl , mam przerwę w leczeniu a zioła pije 2gi cykl więc wypada mi że jak zacznę nowe leki to będę miała przerwę od ziół. Zastanawiam się jak zrobić to teraz. Czy odpuścić wszystko teraz w kwietniu czy pić jeszcze do 3 cyklu i zrobić przerwę. Jak bym piła do owulacji to bym nie miała takiego problemu;) ale jeśli Ty masz owulacjie to może warto zobaczyć cykl, dwa- tak na pół a potem jak nie będzie efektu to 3cykle ciągle.
    Aha ja u siebie za wszystkie zioła dałam 36zl i wyszły mi 3 litrowe słoiki. Wczoraj skończyłam pierwszy , a pijemy oboje ;)
    ja bym chyba na Twoim miejscu wypiła jeszcze ten jeden miesiąc. Trudno, że się nie zgrało z lekami. Gdzieś czytałam, że można nawet do pół roku pic? (ale sprawdz to jeszcze, bo mogło mi się coś pomylić). Bo jeśli można by to po problemie ;)

Prawie 5 lat starań...
    26cs ---> IUI nieudane
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️

Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 16:04

Cytuj  /     /  Zgłoś

♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 17:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Pisze,bo może ktoś mi poradzi bo sama już nie wiem co myśleć.Ostatnią @ miałam 8 marca.Od 15 dc zaczełam brać duphaston na wywołanie @ brałam do 25 dc odstawiłam tydzień temu,we wtorek zrobiłam test pokazała się 2 kreska z tym,że jaśniejsza dziś zrobiłam znów i też słaba kreska ale widać .Wczoraj dzwoniłam do mojego ginekologa kazał brać duphaston 2x1, i teraz nie wiem co robić i co myśleć bo dziś popołudniu zauważyłam plamienia jak na @ .Może mi któraś coś doradzić bo już ogłupiałam i zaczynam się martwić :(

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    O widzisz muszę poszukać, dzięki za radę.
    E to super z tą torbielka. Fajnie że znikła, po za tym widać dominujące więc ekstra. A na luft są sposoby, więc jest bliżej niż dalej.
    Właśnie będę chyba pić te zioła 3 miesiące i zrobię przerwę. Zawsze na zioła dobrze reagowalam. Jak mi się spóźniał @ to jeszcze przed leczeniem , piłam krwawnik jak nie miałam luteiny i do 3 [email protected] przychodziła.
    ja myślę, że coś w tych ziołach musi być. Bo kiedyś przecież były tylko takie metody i jednak ludziom pomagało, więc teraz chociaż medycyna poszła niesamowicie do przodu to też nie na wszystko są leki - a ziółka przecież na pewno nie zaszkodzą :) zainspirowała mnie Twoja sytuacja - zobacz, że w trakcie picia tych ziółek udało Ci się zobaczyć dwie kreski, więc i ja w nie uwierzyłam i teraz chcę sama spróbować a nóż widelec może też mi się uda :D

Prawie 5 lat starań...
    26cs ---> IUI nieudane
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️

Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witam.Pisze,bo może ktoś mi poradzi bo sama już nie wiem co myśleć.Ostatnią @ miałam 8 marca.Od 15 dc zaczełam brać duphaston na wywołanie @ brałam do 25 dc odstawiłam tydzień temu,we wtorek zrobiłam test pokazała się 2 kreska z tym,że jaśniejsza dziś zrobiłam znów i też słaba kreska ale widać .Wczoraj dzwoniłam do mojego ginekologa kazał brać duphaston 2x1, i teraz nie wiem co robić i co myśleć bo dziś popołudniu zauważyłam plamienia jak na @ .Może mi któraś coś doradzić bo już ogłupiałam i zaczynam się martwić :(
    najlepiej jakbyś zrobiła betę, idź jutro rano i zrób sobie badania z krwi - wszystko będzie wiadome. Moze to być krwawienie implantacyjne, nie ma się co martwić, trzeba się cieszyć ;) co do dupka - nie pomogę, nie wiem kiedy powinno sie brac.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 18:09

Prawie 5 lat starań...
    26cs ---> IUI nieudane
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️

Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś

czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Beatrix_ Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Ja właśnie po wizycie :) 7dc - torbiel się całkowicie wchłonęła (uff! a tak się bałam!), także nie zepsuje mi nowego cyklu :D za tydzień owulacja i mam przyjść dzień przed i zobaczymy co tam się dzieje! na razie na lewym jajniku dwa pęcherzyki 1cm :) ale pani dr powiedziała, że raczej jeden urośnie :P podejrzewa u mnie LUF z wywiadu i z tego co widziałyśmy ostatnio :( zobaczymy jak będzie w tym miesiącu... Zamówiłam właśnie te ziółka :D zacznę pić od następnego cyklu :) tylko kupiłam już takie gotowe, poodmierzane, nie osobno :P
    A gdzie zamawialas? :) To moze i ja bym sie skusila.

6dbd72f665.png

h4zp9jcg0106napq.png

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś

♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Jeśli nie jest to żywa krew. Nie panikuj. Właśnie jak Czekamy napisała najlepsza beta raz, drugi raz po 48h czy jest przyrost. Jak masz kreseczke to jest ok, a sciemniała Ci czy zbladła? Czy coś Cię boli kłuje? Mi jak ciąża leciała to najpierw spadła beta a po plamieniu wieczorem już krew.

Czekamynadzidzie no właśnie. Tak te zioła iskierka nadziei mi dały. I jest tak jak mówisz, kiedyś ludziom pomagały, więc warto pomóc leczeniu.

Witam.Kreseczka jest taka raczej bladziUstka nie jest ciemna i na tych trzech testach które zrobiłam wszystkie blade. Trochę mnie powoływał w podbrzuszu jak na @ A TERAZ KUJE TROCHĘ W JAJNIKACH.Ja nie wiem co mam myśleć chciałabym być w ciąży może porostu przesadzam i sama sobie doszukać objawów ? Ostatnio źle się czułam też miałam mdłości i raz mi było zimno raz gorąco. A te plamienia to takie jasno brązowe raczej tylko martwi mnie to bo przed @zawsze takie mam.

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę na wizytę do ginekologa,bo dziwne to wszystko a mam pytanie odnośnie Duphaston,jak biorę go dalej a w ciąży nie jestem to mam go odstawić? ?

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś

♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrix_ wrote:
    A gdzie zamawialas? :) To moze i ja bym sie skusila.
    na allegro, tylko musisz w wyszukiwarkę wpisać "zioła sroki nr 3" i wyskoczą za 6 zł 100g. Patrzyłam to skład jest taki sam jak pisała Multi, gdzieś w poście wyżej - nie wiadomo tylko czy proporcje są takie same, ale ja zaryzykowałam, zobaczymy :P

Prawie 5 lat starań...
    26cs ---> IUI nieudane
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️

Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Jutro idę na wizytę do ginekologa,bo dziwne to wszystko a mam pytanie odnośnie Duphaston,jak biorę go dalej a w ciąży nie jestem to mam go odstawić? ?
    i zrób sobie koniecznie tą betę, bo tak to ginekolog też niewiele zobaczy na usg (zbyt wcześnie jest).

Prawie 5 lat starań...
    26cs ---> IUI nieudane
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️

Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Nie , chyba że lekarz Ci karze. Okres przyjdzie wkpncu nawet jak bierzesz. Ja tak brałam luteine a to to samo

A dlaczego nie można odstawić jak ciąży nie ma a okres nadszedł ,trochę tego nie rozumiem.Betę zrobię jutro.Ale teraz to już mam mętlik z tego wszystkiego.

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ