X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie w niedziele miałabym dostać czyli wczoraj?ja mam nieregularne cykle przez to brałam dupka. ALE dziwne było to że w tamtym tyg testy wykazały ciążę przed @ jeszcze,wychodziło by na to ,że to wczesna bardzo ciąża i może dlatego test z krwi nie wyszedł.Może się mylę. Jutro zrobię następną i test jak wyjdzie negatyw to odstawiamy dupka i czekam na nowy cykl.Jak zwykle zresztą

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Teoretycznie w niedziele miałabym dostać czyli wczoraj?ja mam nieregularne cykle przez to brałam dupka. ALE dziwne było to że w tamtym tyg testy wykazały ciążę przed @ jeszcze,wychodziło by na to ,że to wczesna bardzo ciąża i może dlatego test z krwi nie wyszedł.Może się mylę. Jutro zrobię następną i test jak wyjdzie negatyw to odstawiamy dupka i czekam na nowy cykl.Jak zwykle zresztą
    nie patrzyłabym na testy, szczególnie robione tak wcześnie. Beta jest bardziej wiarygodna. ALe równie dobrze, mogły się komuś probówki pomylić, albo nawet karteczki z badaniami itp. Zrób za dwa dni betę jeszcze raz. Chociaż skoro masz nieregularne okresy - to całkiem prawdopodobne, że znowu jest nieregularny cykl. Nie wiem jak działa ten dupek, ale on od pierwszego brania jest w stanie tak nagle wyregulować cykl, żeby było jak w zegarku??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 21:39

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja dzis zrobilam drugie podejscie do panelu tarczycy moze tym razem skutecznie :) Wyniki podobno jutro a na przeciwciala trzeba bedzie poczekac kilka dni...
    Narazie czekam na plodne. Czy ktoras z Was jest na podobnym etapie? U mnie 6 dzien cyklu.

    Milego wtorku dziewczyny!

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrix_ wrote:
    No to ja dzis zrobilam drugie podejscie do panelu tarczycy moze tym razem skutecznie :) Wyniki podobno jutro a na przeciwciala trzeba bedzie poczekac kilka dni...
    Narazie czekam na plodne. Czy ktoras z Was jest na podobnym etapie? U mnie 6 dzien cyklu.

    Milego wtorku dziewczyny!
    ja mam 12dc, trochę Cię wyprzedzam :P

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zdecydowanie :) To Ty juz plodne czy za chwile?

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrix_ wrote:
    No zdecydowanie :) To Ty juz plodne czy za chwile?
    już płodne :) już ciśniemy od niedzieli :D owulacja gdzieś w okolicach czwartku/ piątku (na razie testy owu ujemne). i śluz taki słabiutki jak na razie. Wczoraj mi się wydawało, że go widziałam, ale chyba jeszcze nie. Dzisiaj sucho póki co. Mam nadzieję, że coś tam dojrzewa... w czwartek idę na usg tak więc się okaże :P

    Multiwitamina, Beatrix_ lubią tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 10:00

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z ciekawości zrobiłam jeszcze test wieczorem i jest taka bledziutka druga kreseczka - zaczyna się pik lh, pewnie jutro będzie pozytywny :)
    kurcze pani doktor mi mówiła, że to w lewym się coś szykuje, a mnie zaczyna boleć prawy jajnik znowu :( mam nadzieję, że nie robi się torbiel :( i nawet przy dotyku jak sobie sama mocniej ucisnę na brzuch to czuję ten jajnik prawy :/ mam nadzieję, że dojrzewa tam w nim pełnowartościowy pęcherzyk, bo jak nie to niech mnie ten dziad-jajnik nawet nie denerwuje!

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 10:01

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mam wyniki tarczycy. Gorsze niz byly w styczniu a do tego podwyzszone anty Tpo. :( Hashimoto?

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)Ja czekam na nowy cykl odtsawiłam dupka,i czekam na @ i mamm zamair brać ten clostibelgyt od 2 do 6 dc.Dziewczyny miałayście skutki uboczne po tym clo jak on wg działą ?

  • Światełko nadziei Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Można dołączyć? Kiedyś się tu udzielałam ale nie mogłam już wytrzymać i odpuściłam musiałam wrócić do rzeczywistości.

    U mnie mija już 16 cykl starań. Zmieniam już lekarza piąty raz każdy mi mówi że wszystko jest dobrze u mnie i u męża a nadal nic w styczniu 2017 roku udało się ale była to ciąż pozamaciczna i od tamtej pory nie udaje się. Ja już straciłam nadzieję.

    A jak tam u was ile się już starcie?

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    Mija już 16 cykl i nadal nic
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Światełko nadziei wrote:
    Hej dziewczyny
    Można dołączyć? Kiedyś się tu udzielałam ale nie mogłam już wytrzymać i odpuściłam musiałam wrócić do rzeczywistości.

    U mnie mija już 16 cykl starań. Zmieniam już lekarza piąty raz każdy mi mówi że wszystko jest dobrze u mnie i u męża a nadal nic w styczniu 2017 roku udało się ale była to ciąż pozamaciczna i od tamtej pory nie udaje się. Ja już straciłam nadzieję.

    A jak tam u was ile się już starcie?

    Witaj.Ja staram się o drugiego bobasa też już dosyć długo napewno od tamtego roku jakoś,u mnie problem występuje z owulacją niestety :( wg praktycznie jej nie mam jedna dodtor stwierdziła ,że moge mieć pcos i,że moje jajniki są takie na granicy jakkolwiek to znaczy :-/.Zaś mój ginekolog powiedział,że to nie ma żadnego znaczenia .

  • Światełko nadziei Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Evell no widzisz a u mnie znów każdy lekarz mówi że jest wszystko ok ładna owulacji pęcherzyki pękają i nie ma się do czego przyczepić okres mam regularnie co 28 czasem co 30 dni ale te 2 dni podobno nie robi żadnej różnicy.

    I sama już nie wiem co mam robić.

    Mija już 16 cykl i nadal nic
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Światełko nadziei wrote:
    Hej Evell no widzisz a u mnie znów każdy lekarz mówi że jest wszystko ok ładna owulacji pęcherzyki pękają i nie ma się do czego przyczepić okres mam regularnie co 28 czasem co 30 dni ale te 2 dni podobno nie robi żadnej różnicy.

    I sama już nie wiem co mam robić.

    Zazdroszcze bo ja zazwyczaj @ mam wywoływaną.Wyjedz gdzieś może odpocznij,wyluzuj i nie myśl o tym .Zobaczysz wszystko będzie dobrze :)

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrix_ wrote:
    No to mam wyniki tarczycy. Gorsze niz byly w styczniu a do tego podwyzszone anty Tpo. :( Hashimoto?
    może dlatego ciężko o tą ciążę? Idź koniecznie do endokrynologa i pokaż mu jeszcze raz wyniki. Ja jestem cały czas na letroxie. Po jakim czasie miałaś ponownie zrobić badania? Bo ja się zastanawiam czy jest sens sprawdzać po miesiącu jeszcze raz tsh?

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Światełko nadziei wrote:
    Hej dziewczyny
    Można dołączyć? Kiedyś się tu udzielałam ale nie mogłam już wytrzymać i odpuściłam musiałam wrócić do rzeczywistości.

    U mnie mija już 16 cykl starań. Zmieniam już lekarza piąty raz każdy mi mówi że wszystko jest dobrze u mnie i u męża a nadal nic w styczniu 2017 roku udało się ale była to ciąż pozamaciczna i od tamtej pory nie udaje się. Ja już straciłam nadzieję.

    A jak tam u was ile się już starcie?
    cześć! :) a badałaś tarczycę? tsh, t3, t4. anty tpo i anty tg? no i czy badaliście nasienie u męża?

    Do mnie ziółka już doszły dzisiaj, od przyszłego miesiąca zaczynam pić :) mąż trochę przerażony tym co zobaczył ale może i jego sie uda mi namówić :P

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    może dlatego ciężko o tą ciążę? Idź koniecznie do endokrynologa i pokaż mu jeszcze raz wyniki. Ja jestem cały czas na letroxie. Po jakim czasie miałaś ponownie zrobić badania? Bo ja się zastanawiam czy jest sens sprawdzać po miesiącu jeszcze raz tsh?
    Endo przy wyniku tsh 3.08 kazala brac jodod 200 przez 4 miesiace (100 tabletek) i dopiero kazala powtórzyc tsh. Nie bardzo. Wiedzialam czy jej wierzyc czy nie ale bralam przez 3 miesiace i teraz zrobilam caly pakiet. Mohe tsh wzroslo do 3.7886 i wyszly mi przeciwciala anty Tpo 21.83 przy normie do 5.61.zapisalam sie do innego endo tym razem prywatnie i ide jutro na 17.

    Z tego co czytalam po wdrożeniu leczenia powtórzyć tsh mozna po 4-6 tygodni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2018, 15:09

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Światełko nadziei Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    cześć! :) a badałaś tarczycę? tsh, t3, t4. anty tpo i anty tg? no i czy badaliście nasienie u męża?

    Do mnie ziółka już doszły dzisiaj, od przyszłego miesiąca zaczynam pić :) mąż trochę przerażony tym co zobaczył ale może i jego sie uda mi namówić :P

    Hej mąż badał nasienie i jest wszystko dobrze wyniki miał super. Robiłam wszystkie tsh t3 t4 i to 3 razy przez 16 mc i też jest wszystko dobrze badania hormonalne też dobre. Robiłam droznosci jajowodow i też oba są droże. Ładne owulacji pęcherzyki pękają a dalej nic nie wiem co lepsze czy żeby coś znaleźli i dało się wyleczyc czy być zdrowym ahhh...

    Mija już 16 cykl i nadal nic
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 10:01

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ