X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha ciekawe zapytam o to lekarza jak dostanę wyniki bo mam do niego dzisiaj zadzwonić jak tylko będę miała wyniki bo w razie czego wystawi mi już recepty jak będę oczywiście potrzebne i zostawi w pielęgniarek :) i tylko sobie odbiorę.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziś jakie badania robiłaś dokładnie? Tylko te tsh, ft3,ft4? dostałaś anty TPO I TG?

    Hormony zlecił jakie? :D bo też chce zrobić i jestem ciekawa w jakich dniach Ci kazał

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis pierwszy raz ujrzalam 2 kreski na tescie..!! Ale owulacyjnym ;( no ale z tego tez sie ciesze
    ;) tak mnie jakos naszlo rano i mowie a zrobie zobaczymy i masz akurat ;) co prawda nie sa idealnie takie same ale druga jest widoczna ;) wiec mysle ze sie zaczyna.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Dziewczyny dzis pierwszy raz ujrzalam 2 kreski na tescie..!! Ale owulacyjnym ;( no ale z tego tez sie ciesze
    ;) tak mnie jakos naszlo rano i mowie a zrobie zobaczymy i masz akurat ;) co prawda nie sa idealnie takie same ale druga jest widoczna ;) wiec mysle ze sie zaczyna.

    Niekoniecznie, może być tak, że będą takie. Muszą być dwie takie same, robiłaś nie z porannego i 2 h przed tym mało piłaś? :) Powtórz może wieczorem, podobno dobrze robić też je o tej samej godzinie

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno powtorze ;) kiedys robilam testy ale niestety nie zobaczylam nawet takiej kreski jak dzis.. :( wiec jestem w szoku.. A moze przez ta moja chorobe ? ;(

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Napewno powtorze ;) kiedys robilam testy ale niestety nie zobaczylam nawet takiej kreski jak dzis.. :( wiec jestem w szoku.. A moze przez ta moja chorobe ? ;(

    Trudno powiedzieć, ja nie mam do nich zaufania :P mi na przemian potrafiły wychodzić albo dwie z tą jedną bladszą albo nic.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhmm..no wedlug ovu teraz powinny mi sie zaczynac dni plodne. Mam 14 dzien cyklu dzisiaj. Zobaczymy..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jutro albo jeszcze wieczorem będą dwie pełne :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ;) wczoraj sie serduszkowalismy z mezem ;) a dzis chyba wroci pozno to pewnie juz bede spala..:(

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Mam nadzieje ;) wczoraj sie serduszkowalismy z mezem ;) a dzis chyba wroci pozno to pewnie juz bede spala..:(

    Zawsze rano mozna powtórzyć ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie lubie rano... :( hm chyba siedzi mi to gdzies w podswiadomosci..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu? Podobno o 7 jest najlepsza pora :P

    Ja tam nie mam ulubionej pory, ale chyba rano najmilej jest zacząć dzień bo wieczorem to zawsze jakoś padnięta jestem :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rano to musialabym najpierw wziac prysznic.. Nie lubie tak po nocy. Czuje sie brudna ;p hihi. A to nie byloby juz to samo.. A o 7 to mojego meza juz dawno nie ma ;( my czasem lubimy tak w niedziele po obiadku w czasie odpoczynku ;)

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po obiadku to oj nie :)
    Ale ja czasem wstaje wcześniej i właśnie się wypachnie i wracam go budzić :)
    Chyba lubiłam w środku nocy, jak się czasem budziłam ale ostatnio twardo śpię :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to ja w nocy nie bo zazwyczaj oboje spimy jak zabici ;p

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wczoraj to tak nie planowalismy niczego no i wykapalam sie ubralam pizame i grube skarpety (z tego powodu iz jestem chora) a maz do mnie mowi co ja mam na sobie.. Ze jakies antygwalty ubralam.. ;p hihi

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczescie ostatnio tez i sie wysypiam ;) ale czasem bylo tak, ze sie budzilam, "szturchalam" mojego to sie odwracal tylkiem i jeszcze koldra sie szczelnie owijal :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    A wczoraj to tak nie planowalismy niczego no i wykapalam sie ubralam pizame i grube skarpety (z tego powodu iz jestem chora) a maz do mnie mowi co ja mam na sobie.. Ze jakies antygwalty ubralam.. ;p hihi

    Ja czesto nosilam bardzo grube skarpy, teraz tez mam nosic i pas na plery od nastepnego cyklu... Maz na to wola "pas cnoty" ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Seli co do prolaktyny kiedy bym nie robiła to i tak wychodziło mi po za normę.

    Justyna super :) czekamy na wyniki :)

    Moja przyszła teściowa do mojego róbcie wnuka a on robimy :) wczoraj wieczorem i dziś rano byl seks :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha.. No ja tez czasem musze nosic pas jak mam rwe kulszowa. Zeby mi sie wygrzalo.;) ale z tego sie moj nie smieje bo wie ze mnie to cholernie boli. ;( Ale ze skarpet ma ubaw ;p

    Czekamy...
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ