X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy nie ma za co:)

    A mnie chyba jakiś wirus dopadł od rana jakoś mi jest dzisiaj nie dobrze brzuch mnie boli i jakaś słaba jestem mam nadzieję że to nie żadna grypa.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nie. Może wes coś sobie witaminę C.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:30

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też coś nos przytkało znów, plecy bolą i zastanawiam się czy na okres czy co :P

    Byliśmy sobie z mężem na pizzy i winku. Ciągle jednak chodzi mi po głowie ten mój cykl, chyba poczekam z powtórzeniem tsh i zrobię wszystkie hormony. Werni, Tobie wyszła prolaktyna w 3dc czy robiłaś w tym późniejszym czasie?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my bylismy z mezem po prezent na chrzciny.. :) kolejna impreza. ;) ja juz troche lepiej sie czuje. Ale jeszcze do konca droga daleka.. Teraz leze pod kocykiem bo mi sie zimno zrobilo. Mam tak spekane usta ze jeszcze nigdy takich nie mialam.. Buu.. Cholerstwo takie. :\

    Czekamy...
  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na przeziębienie polecam herbatę z miodek, imbirem i witaminą C1000 (do rozpuszczenia) mnie stawia szybko na nogi;)

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny kochane jesteście :) No zrobiłam sobie wczoraj mleko z miodem i czosnkiem i się wygrzałam do tego witaminę C i dzisiaj już mi lepiej :). Pomału się zbieram bo na 7:30 mam ginekologa pierwszy raz tak wcześnie idę na wizytę. Ale się stresuje ciekawe co mi powie.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Dziękuje dziewczyny kochane jesteście :) No zrobiłam sobie wczoraj mleko z miodem i czosnkiem i się wygrzałam do tego witaminę C i dzisiaj już mi lepiej :). Pomału się zbieram bo na 7:30 mam ginekologa pierwszy raz tak wcześnie idę na wizytę. Ale się stresuje ciekawe co mi powie.

    Daj znać po wizycie :) Trzymam kciuki,że będzie dobrze :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:30

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ja już w pracy niestety.

    Justyna powodzenia

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wolne :) Zbieram się na zakupy, na targ, nakupię warzyw :) A potem wysprzątam mieszkanie :) jakoś to mnie relaksuje :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez musze w koncu sie ruszyc ;) jem sniadanko ale w lozku ;p Musze dzis posprzatac wyprac cos. (Tesciowa sie zapowiedziala w tym tygodniu) %) taki szok ! ;p Ten nowy rok mnie zaskakuje..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja już po ginekologu. Ogólnie jest wszystko dobrze jestem już po owulacji endometrium na ten dzień cyklu jest prawidłowe torbiela już nie mam wchłonął się na szczęście :) dostałam skierowanie na badania hormonalne pobrali mi krew i popołudniu będę miała wyniki zrobił mi też tsh i ft4 ft3 w przyszłym cyklu będziemy obserwować owulację i zobaczymy jak rosną pęcherzyki. 8 lutego mam pierwszy monitoring a drugi 19 stycznia i zobaczymy jak dokładnie wygląda u mnie ta owulacja. Powiedział że na dzień dzisiejszy nie ma się do czego przyczepić i zobaczymy jak jeszcze badania wyjdą.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Hej dziewczyny ja już po ginekologu. Ogólnie jest wszystko dobrze jestem już po owulacji endometrium na ten dzień cyklu jest prawidłowe torbiela już nie mam wchłonął się na szczęście :) dostałam skierowanie na badania hormonalne pobrali mi krew i popołudniu będę miała wyniki zrobił mi też tsh i ft4 ft3 w przyszłym cyklu będziemy obserwować owulację i zobaczymy jak rosną pęcherzyki. 8 lutego mam pierwszy monitoring a drugi 19 stycznia i zobaczymy jak dokładnie wygląda u mnie ta owulacja. Powiedział że na dzień dzisiejszy nie ma się do czego przyczepić i zobaczymy jak jeszcze badania wyjdą.


    No to super ;)

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Hej dziewczyny ja już po ginekologu. Ogólnie jest wszystko dobrze jestem już po owulacji endometrium na ten dzień cyklu jest prawidłowe torbiela już nie mam wchłonął się na szczęście :) dostałam skierowanie na badania hormonalne pobrali mi krew i popołudniu będę miała wyniki zrobił mi też tsh i ft4 ft3 w przyszłym cyklu będziemy obserwować owulację i zobaczymy jak rosną pęcherzyki. 8 lutego mam pierwszy monitoring a drugi 19 stycznia i zobaczymy jak dokładnie wygląda u mnie ta owulacja. Powiedział że na dzień dzisiejszy nie ma się do czego przyczepić i zobaczymy jak jeszcze badania wyjdą.

    Super ;) monitoring dobra rzecz

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna no to super ;)

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ekstra! Nic tylko się starać :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to prawda monitoring to podstawa dużo można się dowiedzieć :). Tak właśnie tylko się starać a już 12 miesięcy mija mój lekarz też mi powiedział że to dziwne że już tyle czasu minęło i nic. No ale zobaczymy jeszcze badania hormonalne może tam tkwi jakiś problem.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na innym wątku dziewczyny napisały o niepokalanku? co to jest i na co się go bierze na necie jest cos napisane że na płodność. Jak się to stosuje ??

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno zbija prolaktynę ja brałam 3 dni i tak średnio... Stwierdziłam, że wolę nie kombinować jednak. Trzeba brać cały cykl i w ciąży powoli odstawić.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ