X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH TSH 2,970 µIU/ml 0,270 4,200 N
    Progesteron Progesteron 10,04 ng/ml


    !! CZYLI MIAŁAM OWULACJĘ!! WOOOOOOOOW :D

    Tylko... Ciulowo z tym tsh... miałam 2,30 a tutaj 2,90... Prawie 3... To rośnie mi na tabletkach ;/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    TSH TSH 2,970 µIU/ml 0,270 4,200 N
    Progesteron Progesteron 10,04 ng/ml


    !! CZYLI MIAŁAM OWULACJĘ!! WOOOOOOOOW :D

    Tylko... Ciulowo z tym tsh... miałam 2,30 a tutaj 2,90... Prawie 3... To rośnie mi na tabletkach ;/


    Super Seli no widzisz a ten mój progesteron się wiele nie różni od twojego bo ja miałam 10,40.

    Czyli czekamy na testowanie zobaczymy trzymam mocno kciuki :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś w fazie luealnej teraz tak jak ja :) czyli razem testujemy :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja albo mam 10 dpo albo 8 :) nie mam pewności :) Więc albo w poniedziałek okres... Albo w czwartek.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolor hmm.. Najpierw byl taki blado rozowy pozniej troszke pod braz a dzis taki nie czysta krew ale cos pod to..

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale najbardziej nie daje mi spokoju to ze jest tego bardzo malo.. Bo tylko kiedy sie podcieram a tak to nic..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja albo mam 10 dpo albo 8 :) nie mam pewności :) Więc albo w poniedziałek okres... Albo w czwartek.


    Ja mam mieć okres albo w czwartek albo 28 stycznia w niedzielę.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Ale najbardziej nie daje mi spokoju to ze jest tego bardzo malo.. Bo tylko kiedy sie podcieram a tak to nic..

    A może spróbuj palcem wybadać? jak jest w środku? Wyjmij trochę tego śluzu i spróbuj sobie to opisać...


    Justa ja albo w poniedziałek albo czwartek :) Tak myślę... Czyli nic mi ten dupek nie dał :P nie reaguje na niego.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A może spróbuj palcem wybadać? jak jest w środku? Wyjmij trochę tego śluzu i spróbuj sobie to opisać...


    Justa ja albo w poniedziałek albo czwartek :) Tak myślę... Czyli nic mi ten dupek nie dał :P nie reaguje na niego.


    Czyli testujesz w poniedziałek jak Okres nie przyjdzie?

    No własnie Czasem wybadaj palcem i wtedy zobaczysz ile tego jest w środku.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Seli zobacz jaka dobra wiadomość miałaś owulację a to najważniejsze :)

    Seli lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Czyli testujesz w poniedziałek jak Okres nie przyjdzie?

    No własnie Czasem wybadaj palcem i wtedy zobaczysz ile tego jest w środku.


    Nie wiem czy jest sens... :) Jeśli już to chyba pójdę na betę, pierwszy raz wygląda to sensownie... Ale jeśli to 8dpo to jest szansa, jeśli 10... To ominęliśmy owulację :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm.. To jest sluz zabarwiony. Rozciagliwy. Juz nie ma tych skrzepow wiecej... ;( niewiem.. Zaraz zwariuje.. Boli mnie prawy jajnik.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nic Ci nie pomożemy... Ani dr. google :P musisz iść albo do lekarza albo przeczekać...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Nie wiem czy jest sens... :) Jeśli już to chyba pójdę na betę, pierwszy raz wygląda to sensownie... Ale jeśli to 8dpo to jest szansa, jeśli 10... To ominęliśmy owulację :P


    To trzymam kciuki ja tak samo jednak wolę iść na bete

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Hmm.. To jest sluz zabarwiony. Rozciagliwy. Juz nie ma tych skrzepow wiecej... ;( niewiem.. Zaraz zwariuje.. Boli mnie prawy jajnik.


    No dokładnie kochana my ci nic nie wymyslimy musisz skonsultowac to z lekarzem

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż już chce :P ale poczekam do wtorku nawet, bo w poniedziałek może być albo rano albo wieczorem :P Choć jeśli ma przyjść to pewnie poczuje coś ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:33

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Hej kochana a jaką masz tą temperaturę bo u mnie w tym cyklu najwyższa to była 36,89
    Hej :D Odpisuję teraz bo dopiero z pracy wróciłam . Moja temperatura w tym cyku jest na prawdę wysoka jak na mnie . Czyli najwyższą miałam 37.08 . Dzisiaj nadal utrzymuje się wysoko : 36.97 także bardzo ładnie :D
    Objawów na @ nadal nie mam a dzisiaj powinnam dostać , ale jak nie było tak nie ma :D

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    Hej :D Odpisuję teraz bo dopiero z pracy wróciłam . Moja temperatura w tym cyku jest na prawdę wysoka jak na mnie . Czyli najwyższą miałam 37.08 . Dzisiaj nadal utrzymuje się wysoko : 36.97 także bardzo ładnie :D
    Objawów na @ nadal nie mam a dzisiaj powinnam dostać , ale jak nie było tak nie ma :D
    To tylko trzymać kciuki ! Jest duża iskierka nadziei !

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Hmm.. To jest sluz zabarwiony. Rozciagliwy. Juz nie ma tych skrzepow wiecej... ;( niewiem.. Zaraz zwariuje.. Boli mnie prawy jajnik.
    hmm a kiedy byłaś ostatnio u lekarza ????

    eikt9n73fxogpxgo.png
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ