X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm.. Wiecie co nie wiem czy ja wam dobrze powiedzialam z moim okresem.. Bo ja mialam od 2.01 do 7.01 krwawienie a 8-9.01 to plamienie ale nie wiem czy mam to liczyc do okresu czy jak ?

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, ale nie ma to znaczenia, 02.01 to był pierwszy dzień twojego cyklu i liczysz od tego po kolei i dziś wypada 17 dzień cyklu. Czyli tak jakby jesteś w połowie.
    Zapisujesz sobie na jakiejś kartce temperatury i objawy? Tak zawsze łatwiej. Można wrócić do nich, zaobserwować pewne zależności.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Dziewczyny chyba koniec mojego plamienia. :)


    Tak poczekaj jeszcze do jutra.

    A ja zdążyłam wyjść z pracy dojechać do domu wejść do sklepu wstawić na zupę a wy już tu tyle napisałyście :) super jesteście :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca sie 88 wrote:
    będę działać dalej....aż do skutku ....nadzieja umiera ostatnia :D :D


    Miałaś robiony monitoring? żeby wiedzieć dokładnie kiedy masz owulację?

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Hm.. Wiecie co nie wiem czy ja wam dobrze powiedzialam z moim okresem.. Bo ja mialam od 2.01 do 7.01 krwawienie a 8-9.01 to plamienie ale nie wiem czy mam to liczyc do okresu czy jak ?


    Dokładnie to nie ma znaczenie ile trwał okres dni liczy się od pierwszego dnia okresu i tak po kolei aż do następnego okresu. I nowy okres to znów pierwszy dc.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    No tak, ale nie ma to znaczenia, 02.01 to był pierwszy dzień twojego cyklu i liczysz od tego po kolei i dziś wypada 17 dzień cyklu. Czyli tak jakby jesteś w połowie.
    Zapisujesz sobie na jakiejś kartce temperatury i objawy? Tak zawsze łatwiej. Można wrócić do nich, zaobserwować pewne zależności.

    Zapisuje na ovu. Hmm.. Nie wiem juz.. Moze to po tej owulacji ?

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy, naprawdę nikt tu Ci nic nie powie, jak pisałam już, tylko lekarz.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem tak cały dzień boli mnie podbrzusze i lewy jajnik wczoraj mnie bolało podbrzusze i prawy jajnik. Nie chce twierdzić że cos jest na rzeczy ale mnie boli do okresu w sumie jeszcze 7 lub 10 dni więc raczej za wcześnie na cokolwiek tak mi się wydaję. Ja to nawet sobie nie mówię że mogłoby się coś dziać ja jestem bardzo negatywnie nastawiona na to że mogłoby się udać.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Zapisuje na ovu. Hmm.. Nie wiem juz.. Moze to po tej owulacji ?


    Albo czekaj na dalszy rozwój wydarzeń.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam poczekam.. ;) dziekuje dziewczyny.. Zycze aby nam wszystkim w tym cyklu sie udalo..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i ten apetyt kurde ja już 3 dzień jestem strasznie głodna

    śniadanie 5 kanapek z szynką, wędliną i ogórkiem

    Obiad: 2 udka z sałatką i kaszą

    później znów zjadłam batonika później poszłam do bufetu w pracy i zjadłam zupę później suszone jabłka

    Przyszłam teraz do domu gotuję zupę i zjadłam już 2 kanapki batonika i ja dalej jestem głoda

    I ja tak jem od 3 dni

    I własnie ja tak zawsze jem przed okresem :P

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Poczekam poczekam.. ;) dziekuje dziewczyny.. Zycze aby nam wszystkim w tym cyklu sie udalo..


    No musisz poczekać spokojnie i zobaczysz co się będzie działo. Kochana nie możesz tak z wszystkim panikować bo w ciąży to dopiero oszalejesz :) na spokojnie a jak coś bardzo bardzo cię martwi to najlepiej pogadać z lekarzem.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matkoo... Jak ja bym to wszystko zjadla to bym chyba pekla.. Ja jem bardzo malo.. Ostatnio schudlam 7 kg. I bardzo mnie to cieszy.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chudne :D powoi ale jednak :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja tak jem od 3 dni i ja cały czas jestem głodna ja lubię jeść ale nie aż tak :P

    Sama się sobie dziwie gdzie ja to wszystko pomieściłam przez te trzy dni

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie ten cykl jest dziwny.. Niemal nie mam zadnych objawow takich jak w poprzednich cyklach ;p i boli mnie tylko ciagle glowa i te naczynka albo jajnik. A i temperature na wieczor mam dziwnie wysoka... a mam tak, ze jaka jest kolo 18-19 taka bedzie i o 5 ;p takze ciekawie...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po co Ty wieczorem temperaturę mierzysz. Przecież ta temperatura się nie liczy.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wpisuje jej, wiem ze sie nie liczy ale patrze jakie mam ;) z ciekawosci. Jestem obserwatorem :p i wiem, ze mam niskie, nie mam wahan dobowych. I ze te z wieczora sa jakby zapowiedzia tych rano. Ostatnio mialam 36.57 i byla 36.54 i jak byla 36.70 to byla rano 36.71 ;p wczoraj 36.67 i rano dzis 36.69 :p Ja zapisuje sobie wszystko. Bo tak odnajduje sie potem.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja az tak to nie schizuje by zapisywac kazdy szczegol.. :/ fajnie ze masz taka cierpliwosc do tego... Ja niestety jej nie mam..

    Czekamy...
  • staraczka1992 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy najlepiej zrobić test po owulacji? Wiem że w dniu spodziewanej miesiączki ale chyba nie wytrzymam tyle;p

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ