X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No ja az tak to nie schizuje by zapisywac kazdy szczegol.. :/ fajnie ze masz taka cierpliwosc do tego... Ja niestety jej nie mam..

    Ja odkad dostalam okresu to zapisuje ;p przy anty juz tak mniej ale wiem co na co wskazuje.


    A test... Niektore robia 10dpo ale wydaje mi sie, ze 14 to minimum ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie i podziwiam cierpliwosci..

    Dzisiaj moja babcinka przyjechala do mnie na "wakacje" bedzie raczej do soboty bo moj tatus remontuje jej pokoj. . maz nie jest zbytnio zadowolony bo dzis mial byc seksik ;) a tak to nie wiem czy cos bedzie.. Ja nie potrafie byc cichoo...

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ma co za wcześnie robić bo czasem w dniu okresu może wyjść negatywny nie ma co się spieszyć.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dziwne że masz podobne temperatury wieczorem i rano. Ja nawet nie wiem jakie mam wieczorem. A to że tak mierzysz to coś ci daje? czy tylko tak dla swojej informacji mierzysz?.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sciany i drzwi szczelne? ;) Babcia slyszy? Hehhe

    Moj jest tak podekscytowany, ze mnie nie tknie... bo juz sprawdza czy po brzuchu widac... ;P i kto tu jest walniety? ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    A to dziwne że masz podobne temperatury wieczorem i rano. Ja nawet nie wiem jakie mam wieczorem. A to że tak mierzysz to coś ci daje? czy tylko tak dla swojej informacji mierzysz?.

    Dla swojej informacji ;) jak widac... Ja w ogole dziwna jestem ;) a moj organizm to w ogole ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Sciany i drzwi szczelne? ;) Babcia slyszy? Hehhe

    Moj jest tak podekscytowany, ze mnie nie tknie... bo juz sprawdza czy po brzuchu widac... ;P i kto tu jest walniety? ;)


    Haha.. No fajnie ze sie cieszy ;) ojj moja babcia slyszy to co nie ma ;p hihi.. Hmm nie wiem czy moge sie seksikowac czy nie przez to plamienie ? Co sadzicie ? Niby juz go nie ma ale wiemmm..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie przeszkadza, nie wiem. Lekarzem nie jestem, ani tez nie wiem co to i jak wyglada ;) moze to tylko takie nic a moze cos tam podraznione jest.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Chyba nie przeszkadza, nie wiem. Lekarzem nie jestem, ani tez nie wiem co to i jak wyglada ;) moze to tylko takie nic a moze cos tam podraznione jest.

    No to bedzie seksik ;) najwyzej..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie raczej nie przeszkadza :) babcia zaśnie to nic nie będzie słyszeć :P ja to jestem tak zmęczona że szok. Jutro mam wolne to sobie odpocznę :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dzisiaj sexik już mi mąż mówił brzuch mnie boli ale co tam wytrzymam :)

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    U mnie też dzisiaj sexik już mi mąż mówił brzuch mnie boli ale co tam wytrzymam :)


    No my wczoraj odpoczywalismy ze az rano maz zaspal do pracy ;p a dzisiaj coz.. Chcica ;p hahah

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja mam nadzieję że wy z tymi swoimi mężami nie kochacie się tylko ze względu na to że chcecie mieć dziecko.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Kochane ja mam nadzieję że wy z tymi swoimi mężami nie kochacie się tylko ze względu na to że chcecie mieć dziecko.

    Co Tyyy! ;D ja szaleje od dawna. W tym cyklu nawet "ominelismy" owulacje. Tak mi sie wydaje ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cos ty... Kocham go i dlatego uprawiamy seks.. Dziecko to byloby dopelnienie naszej milosci..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym... Ja nie wyobrazam sobie zycia bez tego. Uwielbiam te odprezenie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam tak bo kiedyś na forum czytałam jak te dziewczyny traktują swoich mężów jak reproduktorów masakra.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Napisałam tak bo kiedyś na forum czytałam jak te dziewczyny traktują swoich mężów jak reproduktorów masakra.


    Tez to czytalam.. Dla mnie to glupota.. Nie wiem jak mozna tak traktowac meza.. Doslownie jak dawce nasienia..

    A tak jak powiedziala Seli tez nie potrafilabym bez tego zyc uwielbiam to.. ;)

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo uwielbiam sex :)

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ja tak samo uwielbiam sex :)

    Najlepsze uczucie jakie mozna odczuwac ;)

    Czekamy...
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ