X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna jak tu "przyszlam " na to formum bylo 8 stron.. Wlasnie minelysmy 100.. ;)

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie widzę fajnie że nasz wątek się rozwija :) bardzo lubię z wami rozmawiać :). Mój mąż też do pracy a ja do lekarza idę bo w listopadzie byłam chora miałam zapalenie oskrzeli i do dzisiaj został mi kaszel ale kaszle tylko rano i wieczorem i nie wiem co to może być ale trwa to już ponad 2 miesiące i muszę iść zobaczyć.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ale zła jestem na tą temperaturę franca tak szybko musi spadać.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi juz przeszlo to chorobsko.. Ale powiem ci ze bylo straszne.. Tez lubie z Wami rozmawiac ;) dlatego tu jestem. ;p hihi. Moja babcinka jeszcze spi ;) zaswiecilam jej swiatelko zeby jej swiecilo cala noc gdyby chciala wyjsc do wc bo ona jest niepelnosprawna i ciezko by jej bylo. Nawet kazalismy jej spac w naszym lozku a my spalismy w salonie ;) niech sobie pospi chociaz raz w takim lozku ;) ale byla zadowolona ;) hihi

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Kurde ale zła jestem na tą temperaturę franca tak szybko musi spadać.

    Ja juz sie nie wypowiadam.. Ja nie wiem co jest z moja temperatura..

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzis 36,6

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że tak dbacie o babcie ja nigdy nie miałam babci ani dziadka. Moja mama mnie urodziła jak miała 38 lat i niestety moi dziadkowie i babcie już nie żyły.

    Jedną babcię 8 miesięcy przed moimi narodzinami autobus przejechał i zmarła na miejscu. A dziadkowie zmarli na zawał a druga babcia miała straszną cukrzycę i niestety nikogo nie poznałam.

    Ale za to mój mąż ma super babcię kocham ją jak swoją zaworze ją do lekarza itp bo też jest po operacji.

    No kurde nawet mi ta temperatura w tym cyklu nie dała się pocieszyć raz miałam taki wysoki skok a teraz dupa.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to tak przedwczoraj 36,89 wczoraj 36,82 a dzisiaj 36,78 ewidentny spadek na okres fuck!!!!

    Ja za nim zajdę w ciążę to chyba zbankrutuje.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam 2 babcie, dziadkow nie mam.. Jeden zmarl 3lata temu a jeden juz ponad 40 lat nie zyje zginal (maszyna go zmielila) ale maz ma tez wspanialych dziadkow ma tylko od strony taty ale zyja oboje. Jezu oni sie tak szanuja,kochaja.. Zawsze mowie mojemu ze ja tez tak chce. Sa juz 62 lata malzenstwem ! ;) ale sa naprawde kochani bardzo mnie szanuja (nie to co moi tescie) A ta babcia co jest u mnie to tez jest kochana.. Wychowywala nas kiedy moi rodzice pracowali.

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez.. Ja na same testy juz tyle kasy stracilam ;p a jak teraz czeka mnie leczenie,badania i w ogole ;/

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 36.86... hmm... chyba mam goraczke?...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niee po prostu jestes w ciazy ! ;p

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj spokój ja już tyle wydałam na lekarzy, badania ahhhh szkoda gadać. I teraz znów mnie czego USG 2 razy w lutym to będzie jakieś 280 zł oj masakra i pewnie jeszcze jakieś badania dojdą.

    Tu już nawet nie chodzi o tą kasę bo trzeb się z tym liczyć że trzeba ją wydać ale to już 12 mc i niby jest wszystko ok a jednak chyba nie jest skoro cały czas się nie udaje.

    Dzisiaj ja wiem trochę pomarudzę zawsze tak mam jak idzie okres.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry nie było chyba mnie ze dwa dni a już tyle napisalyscie :)

    Czekamy z tym plamieniem czasami zdarza się przy owulacji ale też może być coś poważniejszego. Lepiej skonsultować z lekarzem.

    Co do babć. Mam dwie. W tamtym roku mi jeden umarł a drugi jak miałam roczek.

    W środę i czwartek miałam wolne z moim to spędziliśmy ze znajomymi w jeden dzień a w drugi prawie cały dzień w lozku :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie... nie mozliwe ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja mam 36.86... hmm... chyba mam goraczke?...


    Wow to super tempka skoczyła rewelacja :) więc może coś tam zaczęło się dziać :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już raczej nie urośnie :(

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Nie... nie mozliwe ;p


    Seli super chociaż u Ciebie dobre wieści :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna jaką masz aplikacje przypomnij :)

    Co do sexu tez uwielbiam :) mój mówi że ze mną jest sex cudowny :) hihi

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Kalendarzyk :) super jest ta aplikacja na prawdę polecam :) bo ten wykres jest taki wyraźny

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ