X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zauważyłam :) tez go sobie ściągnę :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ja tez marudze przed @ a jeszcze bardziej to mam taka zlosc ze szzok.. Mama sie zawsze smieje do mojego ze znowu bedzie mial przesrane ze mna.. :p ja nie wiem ale ja mam taka wscieklizne ze wszyscy wiedza ze bede miala @.. Szok ! Ale nie umiem sie powstrzymac od tego. . troche mi zal meza ze taka jestem.. Ale coz..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwnie się czuję :P Nie wiem co myśleć, chciałabym się nie rozczarować w poniedziałek ani w czwartek :P

    Bo nie mam na nic objawów... Jedynie mnie moja szyjka zastanawia... Powiem, wam, że rano seks był obłędny... I tylko to mnie odwodzi od myśli, że może mam stan zapalny albo jakiego torbiela :P wtedy by było inaczej.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Mój Kalendarzyk :) super jest ta aplikacja na prawdę polecam :) bo ten wykres jest taki wyraźny

    Oo to ja moze tez sobie sciagne ;)

    Czekamy...
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze masz świadomość że tak się zachowujesz. Tez jestem drazliwa przed okresem. Co do niego wypada mi 29 stycznia.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Dziwnie się czuję :P Nie wiem co myśleć, chciałabym się nie rozczarować w poniedziałek ani w czwartek :P

    Bo nie mam na nic objawów... Jedynie mnie moja szyjka zastanawia... Powiem, wam, że rano seks był obłędny... I tylko to mnie odwodzi od myśli, że może mam stan zapalny albo jakiego torbiela :P wtedy by było inaczej.

    No wiec tylko sie cieszyc ;) moze chociaz Tobie sie w koncu udalo..

    Czekamy...
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeważnie na początku z objawów to często mocz dużo śluzu i bolące piersi.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Justyna ja tez marudze przed @ a jeszcze bardziej to mam taka zlosc ze szzok.. Mama sie zawsze smieje do mojego ze znowu bedzie mial przesrane ze mna.. :p ja nie wiem ale ja mam taka wscieklizne ze wszyscy wiedza ze bede miala @.. Szok ! Ale nie umiem sie powstrzymac od tego. . troche mi zal meza ze taka jestem.. Ale coz..


    Ja też tak mam na wszystkich jestem zła i lepiej do mnie nie mówić. Mój mąż mówi że ciemne moce się we mnie budzą.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Dobrze ze masz świadomość że tak się zachowujesz. Tez jestem drazliwa przed okresem. Co do niego wypada mi 29 stycznia.

    No mam,mam.. Czasem jestem nawet zla na siebie ze taka jestem.. Ale naprawde jest to silniejsze ode mnie.. Wtedy przeszkadza mi doslownie wszystko.. Nawet jak maz siorbnie czy mlaska ;p (oczywiscie nie robi tego na codzien i podswiadomie) ;p

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli trzymamy mocno kciuki żeby chociaż Tobie się udało w tym Nowym Roku :)

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ja też tak mam na wszystkich jestem zła i lepiej do mnie nie mówić. Mój mąż mówi że ciemne moce się we mnie budzą.

    Haha to tak jak moj.. Moj sie kiedys smial i mowi ze mi chyba gacie w dupsko wlazly i mnie uwieraja ;p haha.. (Zartownis sie znalazl)

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mój mąż też taki żartowniś jest haha wczoraj ubrałam sobie mój ulubiony łańcuszek taki długi z kółkiem na dole a on mi puszcza piosenkę 50 Cent hahaha myślałam że umrę :) zawsze stara się mnie jakoś pocieszyć.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... Też o tym słyszałam, śluzu mam mega dużo ale zawsze mam :P więc dla mnie to żaden objaw. Piersi lekko mam wrażliwe, w poprzednich cyklach wręcz świrowałam bo nie mogłam ich dotknąć, nosić stanika, bo były nabrzmiałe, bolące i swędzące:P
    Mama mówiła, że też rozpoznawała u siebie ciążę pop piersiach, więc to nie ciąża bo pewnie miałabym jak mama :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Hmm... Też o tym słyszałam, śluzu mam mega dużo ale zawsze mam :P więc dla mnie to żaden objaw. Piersi lekko mam wrażliwe, w poprzednich cyklach wręcz świrowałam bo nie mogłam ich dotknąć, nosić stanika, bo były nabrzmiałe, bolące i swędzące:P
    Mama mówiła, że też rozpoznawała u siebie ciążę pop piersiach, więc to nie ciąża bo pewnie miałabym jak mama :P

    Przeciez to nie powiedziane ze musisz miec jak mama.. Jestes w ciazy i juz ! ;p my wiemy lepiej hihi ! ;p

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak a potem rozczarowanie " no jak to?! wszystko na to wskazywało!" :P
    Może jak się utrzyma temperatura to uwierzę, bo ja mam zazwyczaj po owulacji najwięcej 36.70 :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    No mój mąż też taki żartowniś jest haha wczoraj ubrałam sobie mój ulubiony łańcuszek taki długi z kółkiem na dole a on mi puszcza piosenkę 50 Cent hahaha myślałam że umrę :) zawsze stara się mnie jakoś pocieszyć.


    Hahhaa.... No moj tez jest taki..
    Czasem mowie mu kiedy w koncu wydorosleje.. ;p
    Wczoraj lezymy i mowi do mnie do kiedy babcia zostaje a ja mowie ze nie wiem ze raczej do soboty i chwila ciszy..
    Za chwile mowi to jak jutro bedzie to proponuje trojkacik ;p ja sie tak zaczelam smiac ze chyba mnie babcia slyszala ;p to jest taki glupol.. A on mowi no co sie smiejesz niech babcia tez sobie uzyje ;p hahaha.. Ale jeszcze tak z taka powaga do mnie mowil..

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Tak a potem rozczarowanie " no jak to?! wszystko na to wskazywało!" :P
    Może jak się utrzyma temperatura to uwierzę, bo ja mam zazwyczaj po owulacji najwięcej 36.70 :P

    No widzisz a juz masz wiecej ;) wiem ze to jest najgorsze wmawianie sobie a pozniej rozczarowanie... ;( masz racje nie warto sie cieszyc za wczasu..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Hahhaa.... No moj tez jest taki..
    Czasem mowie mu kiedy w koncu wydorosleje.. ;p
    Wczoraj lezymy i mowi do mnie do kiedy babcia zostaje a ja mowie ze nie wiem ze raczej do soboty i chwila ciszy..
    Za chwile mowi to jak jutro bedzie to proponuje trojkacik ;p ja sie tak zaczelam smiac ze chyba mnie babcia slyszala ;p to jest taki glupol.. A on mowi no co sie smiejesz niech babcia tez sobie uzyje ;p hahaha.. Ale jeszcze tak z taka powaga do mnie mowil..

    Hahahahaha :P mój też czasem jak coś powie :P Ale mój ojciec i teść to też bajkopisarze, tacy śmieszni a mówią wszystko z powagą i wkręcają człowieka i heheszki robią sobie :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No widzisz a juz masz wiecej ;) wiem ze to jest najgorsze wmawianie sobie a pozniej rozczarowanie... ;( masz racje nie warto sie cieszyc za wczasu..

    Jak nic z tego nie będzie to lepiej bym nie wchodziła na forum w okres :P bo ogólnie z natury jestem wrednym i strasznym człowiekiem ale lepiej nie budzić HULKA ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ