Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :)

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz mnie dzisiaj glaskal po brzuchu i mowil do niego.. Kiedy w koncu sie pojawisz moja coreczko ;p oni chyba wszyscy wariuja.. ;(

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż to mało co mówi o ciąży pyta tylko jak wykres kiedy owulacja i jak było u lekarza. Albo pyta jak się czuje ale tak to jakoś normalnie do tego podchodzi.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ogolnie tez nigdy jakos nie wariowal.. Ale dzisiaj cos mu sie stalo.. Moj sie kompletnie nie zna na tyxh wykresach na owulacji ! ;p nic a nic.. Czasem mu cos tlumacze.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój się stara zrozumieć :) pyta i to dla mnie jest ważne bo czuje że się interesuje :)

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy facet jest inny..

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj nie jest idealny ale jest kochany.. Chcialabym zeby byl troche inny ale coz.. Nie zmienie go...

    Czekamy...
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Napisałam tak bo kiedyś na forum czytałam jak te dziewczyny traktują swoich mężów jak reproduktorów masakra.
    a co jak mąż tak traktuje swoją żonę? :/ raz się tak wkurzyłam, że nie jestem lalką do dmuchania na zasadzie "3 minuty zrobione i po sprawie, byleby sie wstrzelić w owulacje", że powiedziałam, że chrzanię to i nie będę się z nim kochać i jak tak to ma wyglądać to wcale nie chcę mieć z nim dzieci... :| na szczęście sie ogarnął, ale ja nie wiem co on sobie wtedy myślał?! :/ do dziś mnie łapie wku*w na tamta sytuację, jak sobie przypomne :/

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Moj nie jest idealny ale jest kochany.. Chcialabym zeby byl troche inny ale coz.. Nie zmienie go...
    nie ma ludzi idealnych, same też idealne nie jesteśmy ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    a co jak mąż tak traktuje swoją żonę? :/ raz się tak wkurzyłam, że nie jestem lalką do dmuchania na zasadzie "3 minuty zrobione i po sprawie, byleby sie wstrzelić w owulacje", że powiedziałam, że chrzanię to i nie będę się z nim kochać i jak tak to ma wyglądać to wcale nie chcę mieć z nim dzieci... :| na szczęście sie ogarnął, ale ja nie wiem co on sobie wtedy myślał?! :/ do dziś mnie łapie wku*w na tamta sytuację, jak sobie przypomne :/

    Seriooo ???
    Moj czasem zartuje ze tylko pyknie i koniec. Ale nigdy tak nie bylo.. U nas jest bardzo upragniony ten sex.. Nie ma takiego czegos..
    Babeczki u mnie jest wichura i wylaczaja prad no i internetu nie mam co chwile.. Masakra jakas..

    Czekamy...
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Seriooo ???
    Moj czasem zartuje ze tylko pyknie i koniec. Ale nigdy tak nie bylo.. U nas jest bardzo upragniony ten sex.. Nie ma takiego czegos..
    Babeczki u mnie jest wichura i wylaczaja prad no i internetu nie mam co chwile.. Masakra jakas..
    no raz się tak zdarzyło :/ a jak spytałam czemu tak to powiedział, że on podchodzi do tego zadaniowo i nie będzie się rozczulać... no i wtedy zawrzało we mnie :D chyba dość solidnie, skoro już sie taka sytuacja później nie powtórzyła :P
    u mnie nawet spokojnie, troche wiatr był ale już jest cicho :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, polecam Wam film "powtórnie narodzony (2012)", trochę w naszym klimacie! właśnie przed chwilą obejrzałam... i taka chwila zadumy. Obejrzyjcie koniecznie! ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mocno wieje.. Lezymy juz w lozku. . no i mojemu sie zebralo na zarciki.. Zamiast sie zabierac za mnie to on sobie cos wymysla... ;p

    Czekamy...
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    U mnie mocno wieje.. Lezymy juz w lozku. . no i mojemu sie zebralo na zarciki.. Zamiast sie zabierac za mnie to on sobie cos wymysla... ;p
    może się stresuje, bo babcia jeszcze nie spi? ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej spi ;p stwierdzil ze babcia ma i tak radary na czuwanie ustawione ;p

    Czekamy...
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczęta.

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie okres zbliża się małymi krokami temperatura spada. No niestety znów się nie udało :(.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4d690edcded2.png

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heejj.. ;( szkoda..
    U mnie plamienia juz nie ma wcale.. Jestem ciekawa co to bylo..
    Wczoraj po cichutku dalismy rade.. Tzn nie wiem czy bylo tak cichutko ale co tam przeciez jestesmy dorosli ;)

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szkoda ale spodziewałam się tego.

    Ja mam dzisiaj wolne ale jakoś spać nie mogę. Zawsze tak wcześnie wstajesz? ja nie potrafię długo spać.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak.. Wstaje razem z mezem. Szykuje mu sniadanko i kawke w termosik ;) a on w tym czasie idzie mi napalic w piecu ;) pozniej tylko sobie dokladam ;)

    Czekamy...
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ