X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja koleżanka z pracy.... jak była w ciązy...to prawie 2 lata jej nie było... ;) chorobowe.. urlopy.. .macierzyńskie... wykorzystała wsz na maxa..
    ja już też od 6 lat pracuje nieustannie... już mam dosyć...
    wszystkie urlopowe dni to zawsze mam brane w celu jakiejś potrzeby: lekarz...załatwienie spraw.. wyjazd.. i co mi zostaje zero prawdziwego wolnego..//
    cachaarel ..Tobie współczuję...bo dosyć że masz pracę to jeszcze szkołę... ja tak miałam jeszcze rok temu.. robiłam 2-letnia szkołę zaocznie i co drugi weekend jeździłam jeszcze na zajęcia...z tym ze ja akurat w pracy mam weekendy wolne... to pół biedy...
    ale Ty jak piszesz że musisz iść w niedzielę do pracy,,i jeszcze męczysz się w niej okropnie...,MASAKRA ..a wiadomo studia też ważne
    szukaj sobie na razie jakieś pracy... może gdzieś coś się uda... wysyłaj cv....
    no najlepszym rozwiązaniem byłaby ciąża....
    oby nam się w końcuuuuu udało ......

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia ja cwicze najczęściej w 1 fazie cyklu i niezbyt forsowanie, zeby owulki nie zahamowac. Ot, 40 minut 3 razy w tygodniu. :) najczęściej z mel.b. :-)
    Noo, Olga Ty masz faktycznie przewalone z tą pracą. :/ przecięcie totalne. Szukaj Kochana jak najwięcej, wyslylaj CV, na pewno znajzoessy coś szybko i Uciekaj z tego obozu pracy, bo się wykonczysz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane. melduję, że @ nadal nie ma. od piątku łykam dupka. ponieważ został mi jak kiedyś mi się okres zatrzymał. więc postanowiłam go wybrać tak jak kiedyś pani ginekolog mi radziła. dziś rano wzięłam ostatnią tabletkę niestety. może jednak @ przyjdzie.
    dziś byłam u fryzjera. malowałam i ścięłam końcówki. na 13.50 do szkoły. Później na zakupy.
    tylko ten deszcz mnie dziś strasznie dołuje. chociaż aż tak złego humoru nie mam.
    Po fryzjerze poszłam po pieczywo do piekarni i nie mogłam się oprzeć musiałam kupić sobie pączka z toffi :D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem od 4.50 na nogach od zeszłego poniedziałku dzień w dzień :)
    U nas jest małe miasteczko, nie ma pracy. A dojazd? Zjedzą mnie finansowo i czasowo dojazdy..
    Masakra.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dojazdy kiepska sprawa. ja dojeżdżam 30 km do szkoły w jedną stronę. Autobusów nie mam. bo albo bym musiała iść przez długi las, albo 7km dojechać do miasta. jeżdże więc autem na gaz. i tygodniowo wychodzi mi gdzieś około 50 zł. na dojazdy.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za paliwo do Krakowa i parking place prawie 200zl jak na studia jadę. Mogłabym busem ale kończę tak zajęcia, że nie miałabym czym wrócić ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety dojazdy są najgorsze :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka...
    u mnie dupa z 2 cyklu już czuje ten ból miesiączkowy więc czekam na okres...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja juz tez bym chciala czuc bol miesiaczkowy . Ale jedynie co teraz czuje to bol glowy :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym go znow nie chciala ale coz... A co do tego jak pisalas ze chodzisz sprawdzasz i nie ma to tez tak mialam..nie wiem od czego to
    Tak...

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula idź na bete wgl wszystkie idźcie, przecież któraś w końcu musi się doczekać :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 10 listopada 2015, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj cały dzień mnie mdlilo. Moja teściowa to bardzo mądra, oczytana kobieta i wiecie co mi powiedziała? Że kobietę mdli przed i po @ dlatego, że przed otwiera się ujście szyjki macicy, a po się zamyka. Tak jesteśmy stworzone i tak mamy. Podobno są to mdłości takie jak odczuwa kobieta w ciąży. I mówi do mnie, że jak będę rodzić i ujście bedzie sie otwierać to będę rzygac dalej niż widzę. A to mnie pocieszyla ale tej zależności nie słyszałam. Dobrze mieć taką teściowa :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 10 listopada 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    a co tu tak cicho????? śpicie w tą deszczową pogodę??? ;)

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 10 listopada 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel... no teściową masz konkretną ;)... najważniejsze ze się dogadujecie :) bo z teściowymi to różnie bywa ;) hi hi

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Paula idź na bete wgl wszystkie idźcie, przecież któraś w końcu musi się doczekać :)
    program wyznaczył mi owulację na 34 dc . ciekawe czy prawda. może i tak późno mi się przesunęła przez tę infekcję. jeśli tak to termin @ na 21-go listopada mi się przesunął. zobaczymy jutro jak temp się zachowa. ale znając życie spadnie i będzie po owulacji .

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 10 listopada 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi ten program nic nie zaznaczył....to znaczy ze cykl bezowulac.?? ani razu zielone światełko:)
    34 dc owulacja?? tak późno może być.... ??
    ja już nic z tego nie czaje...;)

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już tego nie nie ogarniam. czasem się tak zdarza, że późno owulacja przychodzi. chociaż ja już ten cykl wzięłam na straty. zobaczę jak jutro temp będzie wyglądać. a jeśli wszystko będzie wskazywało na tak późną owulację to muszę czekać jeszcze 2 tyg. dziś test robiłam. negatywny. a okresu nawet nie czuję żeby się zbliżał .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal bol piersi i dzis jak wrocilam z Nocki i poszlam spac obudził mnie bol miesiaczkowy poszlam do toalety ale nic nie bylo...wedlug paskow pierwsze dwie kreski wyszly 30 pazdz jesli owulacje mialam 31 lub 1 listopada to okres powinnam dostac 14 badz 15 listopada czyli sobota lub niedZiela...to czekam..a po 6 jak wracalam z pracy na wymioty mnie bralo..moze to otwieranie sie tego ujscia szyjki macicy? ;p w sumie jestem sprzed okresem :p


    Aa i jeszcze mam pytanko noze bedziecie cos wiedziec o tyn...czy slyszalyscie o zazywaniu koenzym q10 na plodnosc zarowno meska i damska?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 19:53

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety się nie znam na tym :(
    IlkaH zatestuj może ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel na razie nie testuje czekam na okres wiem ze dojdzie wiec szloda test kupowac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 07:29

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ