X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że nie zaszkodzi zbadać prolaktyne. Nie dużo kosztuje a zawsze masz pewność :)
    Po za tym przeważnie endokrynolog też kieruje na to badanie :)
    Ja miałam bardzo dużo badań do zrobienia od Endo.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wylalam sobie na piersi gorąca zupe. Masakra :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuu Olga - współczucie.

    A ja znalazłam powód wyższej tempki - choroba. W ciągu 2 godzin tak mnie zaczęło gardło boleć, że jak przełykam to czuję, jakbym miała tam drut kolczasty. :/

    zostało mi jeszcze trochę ptabletek na gardlo dla ciężarnych, to sobie zjem, bo dobre :D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mnie cały dzień męczył żebym kupiła test. więc kupiłam dla świętego spokoju, żeby udowodnić mu, że ciąży nie ma. jutro zrobię to przynajmniej da mi spokój. Chyba że przez noc @ przyjdzie.

    Gabi dziś mi przysłali gazetkę, ale od nr 12 a nie 11 :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Paula to nie wiem o co chodzi z ta gazeta.
    U mnie spadek tempki, dla świętego spokoju zrobilam dzis test, bo pocjorowalam sie bardzo i właśnie czekam w kolejce do lekarza. I zeby miec pewnosc ze moge brac leki.
    Czuje sie fatalnie. Wszystkie mięśnie bolą, z nosa cieknie, sliny nawet nie mogę przełknąć. :/
    Jak dostane zwolnienie to szefowa bedzie miec problem, bo moj szef wczoraj trafił do szpitala. Ona do pracy a w sklepie nie będzie miał kto siedzieć. ;) ale trudno sie mówi, przez 5 miesięcy stażu ani razu nie bylam na zwolnieniu, poza tym gdyby inaczej mnie traktował to moze i byloby mi go żal. ;)
    A on moze przez swoje zachowanie został ukarany, bo dostał biegunkę i wymioty (jakos wirus) i bali sie żeby sie nie odwodnił. No cóż. .
    Ale sie ciesze ze jednak nie jestem w ciąży. Przynajmniej będę mogła się porządnie wykurować. Po wizycie dam znac ;)
    Paula jak tam ? Jest @?
    U mnie pewnie jutro przyjdzie dopiero, bo jeszcze tempka powyzej linii. :/ znowu się przedłuży..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi @ jeszcze nie ma. ale czuję ją w kościach. do końca dnia raczej już przyjdzie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i kochana jak masz zwolnienie to idź i się kuruj. A jego mniej w głebokim poważaniu. Mógł Cię lepiej traktować. Nie przejmuj się niech sobie radzą sami. Tym bardziej, że i tak nie chcą Cię zatrudnić .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaak, dostałam zwolnienie na tydzień czasu.
    Diagnoza: zaplenie zatok ( jak co roku :D ). A najlepsze, że wogóle tych zatok nie czułam, tylko gardło, a to od nich bakterie przeszły na gardło i dlatego tak boli. :/
    Nie pomyślałabym.

    AA - i kolejny cykl odpuszczamy, bo dostałam znowu aerozol ze sterydami na zatoki na 30 dni więc pewnie i tak albo owulka się przesunie, albo jej wogóle nie będzie. ;)
    No a nawet gdyby była, to nie chcę ryzykować takimi lekami w ciąży, a potem martwić się całe 9 miesięcy czy wszystko ok..

    Skupię się na świętach :D już nie mogę się doczekać :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez sie nie moge doczekać swiąt ale troszke sie ich boje bo od stycznia do pracy a nie chce wracać :( mam nadzieje że jakaś fasoleczka rosnie we mnie wo wtorku juz nie daleko dzis mam od rana dziwny posmak w ustach i w nocy bardzo bolały mnie piersi ale takiego bólu to ja jeszcze nie miałam nawet w ciązy ;) dzis tez mnie bola ale troszke mniej ale bolą nadal mam mdłosci czesto chodze siku jestem zmęczona spiaca rozdrażniona nic tylko czekac na wtorek ;)

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :)
    jeszcze 2 godz. pracy i weekend :) :) :)
    ponura pogoda Mnie trochę dobija... ze najchętniej poszłabym spać.... ale czekają Mnie jeszcze dzisiaj zakupy...
    trzeba przygotować coś pysznego do jedzonka ;)
    poprawiając tym samym sobie humor.... :) w te jesienne ponure dni....

    gabi544 lubi tę wiadomość

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj jak dostałam @ to pojechaliśmy na fondue czekoladowe z owocami. Mój był smutny, bo myślał że się udało ale cóż. 16-tego listopada mam wizytę u gina. Zobaczymy co dalej. W grudniu jedziemy powtórzyć badania mojego :) mimo iż jest ciężko i cała ta sytuacja źle na nas wpływa, walczymy dalej, nie poddajemy się :)
    Jadę na uczelnię zaraz, już mi się nie chce :(
    Miłego dnia :)

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm...
    no mi też smutno ze ten cykl musze sobie odpuścić.. 21 listop. mam wizytę u endo... i nie wiadomo jeszcze co dalej... ehhhhh

    no ale musimy być dobrej myśli..
    także dziewczynki.. korzystajmy z weekendu.. pyszne jedzonko... winko dla relaksu.... ;)...
    a dla chorujących to może gorąca herbata z miodem ;))
    może w grudniu cos nam się powiedzie lepiej ;)) ...

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia - gorąca herbatka z miodem - pyyycha :D a potem gorąca kąpiel z pianką :)
    NIe jesteś sama, ja nadchodzący cykl też odpuszczam, póki nie skońzę sterydów :)
    A w kolejnym będzie laparo, więc też odpuszczony :D
    Idę sprzątać mieszkanie. Miłego popołudnia :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę u Endo masz prywatnie czy na NFZ? Bo u nas na NFZ czeka się 2 lata na wizytę :/

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wie ktoś co u cynamonki? Dawno jej nie było..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też się zastanawiamy czy następnego cyklu nie odpuścimy. zobaczymy jeszcze.

    Olga cynamonka nas opuściła, bo widziałam, że na innym forum się udziela a do nas już nie zagląda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2015, 17:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu - naprawdę ? Ojj. Szkoda.
    Też się właśnie zastanawiałam, co u niej.
    A do mnie chyba @ się zbliża bo zaczynam czuć ból brzucha lekki. Mam nadzieję, że w końcu się pojawi łaskawie ;)
    Paula czemu chcecie odpuścić? Tak po prostu czy może planujecie jakieś badania? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie mam test ale zrobie go w poniedziałek rano myslę że bedzie to szczęsliwy dzień pierwszy test jak byłam w ciązy z córką robiłam 12 września w imieniny mojego zmarłego wuja mojego ojca chrzestnego ( tesknie za nim zmarł jak miałam 3.5 roku ;( ) 9 listopada mija 27 rocznica jego smierci mam nadzieję że dla nas bedzie szczęścliwy dzięń że wuja czuwa nad nami oj poryczałam sie znowu :( trzymajcie kciuki w poniedziałek :)

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 6 listopada 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do endokry. idę prywatnie...
    ale nie mam wyjścia..bo tak jak mówisz przez NFZ to bym się nie doczekała....
    jeszcze badania porobić..
    kurde powiedzcie dosyć ze człowiek zajść od razu nie może ...to jeszcze to wszystko po drodze pociąga za sobą wydawanie kasy...
    lekarze...badania.... kolejni lekarze...kolejne badania....testy... leki... itd. masakra...///// zamiast na przyjemności.... zbierać musimy na nasze leczenie/////:/

    ja już trochę w domu ogarnęłam.... robię właśnie kolację zasiadamy przed tv ;)



    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ