X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to czekamy na @ razem.
    U mnie tez malpiszon ma byc w piątek :-D haha.
    Niech cholera w koncu przyjdzie, bo mam dosc tego cyklu :/
    Jak wieczór? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nam sie nie spóźniło nic :)

    ja swojemu pokazywałam swój wykres, bo się źle czuje i on się upiera że jestem w ciąży. Więc pokazałam mu swój wykres i wykresy ciążowe, ale on upiera się, że to i tak ciąża :D a jak mu mówię, że nie miałam owulki to on do mnie takie przypadki się zdarzają . Ten mój narzeczony to jest lepszy niż my tu wszystkie razem wzięte na forum :P

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny a mi się przypałętał jakis wirus chyba w brzuchu mi jeżdzi flaki sie przewracają dzis na kolacje mój zazyczył sobie jajecznice zrobiłam zjadłam troszke i i mi sie wszystko do góry podniosło fujj masakra jakaś co jest grane czy to ciaza czy wirus cholera wie czekam nadal na poniedziałek lub wtorek bedzie test jak na razie nadal mnie mdli bola plecy krzyż cycki spac mi się chce i jestem mega rozdrażniona dziś cały dzień sie darłam na córkę a potem z nia ryczałam nawet męzowi sę dostało bez powodu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie dziś też nerwy noszą na wszystkie strony.
    Może Karola u Ciebie to i objaw ciążowy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję bo normalnie wszystko mnie tak denerwuje jak nigdy masakra jakaś a jak oglądałm M jak miłość ryczałam jak głupia jak Natalka przytuliła się do babci hehe juz mezowi powiedziałam żeby sie do mnie nie odzywał bo możemy się ostro pokłócić masakra

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się beznadziejnie. Jestem tak okropnie zmęczona i boli mnie krzyż. Chyba pójdę na L4 w przyszłym tygodniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez jestem strasznie zmeczona i plecy mnie tak bolą że naczynia zmywam na raty a siedzę w domu i praktycznie nic nie robie a zmęczona jestem jak cholera

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga wypoczynek Ci się przyda, tym bardziej, że miałaś taki terror w pracy ostatnio .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierd... jak mnie dzis mąż wkur... sory za słowa ale już nie daje razdy z nim masakra jakaś najpierw coś córce obiecuje a potem ma to gdzies a ta płacze oszalec idzie

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej mam terror :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to musisz go sprowadzić do parteru ;)

    Olga kiedy ten remont sie kończy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz nie mam siły wole sie nie odzywać bo ile mozna

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że do końca listopada się skończy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola Ty najlepiej znasz swojego męża .

    Olga myślałam, że już końcówka, to Ty lepiej idź na te l4 bo się wykończysz jeszcze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niby znam ale ... ;)
    Olga zmykaj na L4 odpoczniesz troszke

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tymi facetami zawsze jest jakieś, ale :D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy we dwie więc nie wiem czy mogę iść. Boję się ze gdyby jakimś cudem okazało się że jestem w ciąży to cały ten syf zaszkodzi dziecku. Po za tym u nas ciężka praca jest. Dzwiganie 12h na nogach czasem nie ma czasu zjeść wyjść do wc ani szklanki wody się napić :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem cos o tym u nas juz kilka dziewczyn poronło przez prace :( ja na szczęście jak sie tylko dowiedziałam to był poniedziałek rano jak zrobiłam test do pracy miałam isc na 14 na 10-12 g zalezy jakbyśmy sie wyrobili zadzwoniłam że najprawdopodobniej jestem w ciązy i chce wrlop na żądanie a we wtorek poszłam do lekarza i już nie wróciłam bo w czwartek już byłam w szpitalu przez tydzień na kontroli co dziennie robili mi bete czy ciaza rosnie i już nie wróciłam we wrześniu munęły 4 lata i wstyczniu mam wrócic ale mam nadzieje że nie bedę musiała wracać chciałbym zobaczyć mine kierownika jak daje L4 ciazowe eh marzenia

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już kochane idę . dobranoc :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zarazide bo zasypiam na siedzaco ;) dobranoc :)

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ