X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wiece co, nie wiem co myśleć. Mój mąż wrócił o 1.28 w nocy z pracy. Obudziil mnie. Ja poszlam do toalety, i po tym pacerku zmierzyłam tempke - 36,28.myślę ok, spadła wtedy kiedy się spodziewałam, w piątek okres. A co dziś rano widzę? Mierze I mam 36,74 bodajże. Poszlam sobie siknąć na test, bo wczoraj sprzatalam w szafce i znalazłam jeden jednym, ostatni, no i mi zawadzał. A teraz widzę albo jakieś omamy (jak zwykle na twstac dopatruje się 2 kreski), albo coś jest. Cień cienia. Zawsze jak szukalam go na siłę to kreską mi się przesuwała w inne miejsca, i musialam nim kręcić na wszystkie strony, a dziś. Widać go od razu jak się popatrzy na test. Leciutki, bardzo delikatny, ale ją go widzę. Nie wiem co myśleć. Nie cce się nakrecac bo ppotem będę cierpieć, bo potem Bede cierpieć, ale chyba już to zrobiłam.
    Chciałam wrzucić zdjęcie ale na zdjęciu tego nie widsac.. Jestem skołowana..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiu kochana trzymam kciuki zeby to bylo na prawde. Moze idz ba bete? To przynajmniej rozwieje Twoje watpliwosci i bedziesz wiedziala czy czekac na @ czy chodzic na bety :)
    Ajjj chce wiecej takich wiadomosci z rana <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana na bete dziś nie pójdę, bo u mnie czeka się 3 dni na wynik, więc akurat do piątku, a wtedy mam dostać okes. Wiec i tak nadal będę w zawieszeniu. Tak bym chciała, żeby to była prawda. Nic, muszę jakoś wyluzowac i czekać. Jak następny będzie pozytywny, wtedy pójdę na bete. Paula ale pamiętaj -jak ją to i Ty ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 3 listopada 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi :) trzymam kciuki..... :)
    aleeeż emocje ;)

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 3 listopada 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zbliżacie się ku końcowi... rozwiązania zagadki ;)

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! gabi a co ja mówiłam? :):) Jeszcze bardziej trzymam kciuki :) śmiać mi się chce co do tych biegających kresek na testach, ja też zawsze wpatruję się w nie jak sroka w gnat i zaklinam, patrze! jest! no jest!!! patrze drugi raz nie no wczesniej wydawała mi sie bliżej, odmierzam odległości, zakrywam kontrolną, bo może się odbija no kombinacje z każdej strony! :):) w tym miesiącu staram się nie nakrecać, ale robi to za mnie mój mąż twierdzi, że jeszcze nigdy nie miał takiego przeczucia, że to był "złoty strzał" :) no zobaczymy, czy ma taką dobrą intuicję :)

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewcxyby dzięki ;)
    Paula ja Ci pisze ze u mnie sie czeka w przychodni 3 dni na wyniki a zapomnialam ze mieszkam kolo szpitala i w tym laboratorium wyniki sa po 3 godzinach. O 11 ma byc wynik. Ale odbiore po 17, jak bede wracac z pracy. Ale mnie nerwy zjadają. To keszcze 8 godzin.
    Barbarella haha. Ja myślałam ze to tyloo ja tak swiruje i wypatruje krechy. :-D dobrze, ze nie jestem sama. :-D
    Ale dzisiaj nawet mąż zobaczył tą kreske, i nawet pokazal palcem gdzie jedt. A zawsze mowi do mnie, ze nic nie ma i żebym się nie nakręcała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 09:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech nam wszystkim sie w końcu uda :) Olguś na którą idziesz dzis do gina? :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi super mam nadzieje że wieczorkiem bede gratulować :) mi jakos dziwnie cycki urosły nie sa twarde ale takie jeakies pełne ale ja nawet w zaawansowanej ciazy nie mialam duzych i twardych cycków a teraz są jakieś inne albo na @ albo na 2 kreski czekam nadal cierpliwie na następny poniedziałek dziś troszke sprzatam ale co chwile musze robić przerwy tak szbko sie męcze cholera wie od czego no nic czekamy cierpliwie;)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 3 listopada 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi mam odwołana wizytę bo lekarza nie ma...
    Kurczę oby to nie był cień :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 3 listopada 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyżby 100strona szczęśliwa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jeszcze 5 godzin, 18 minut. zwariuje. :D
    jak Wam mija dzionek? kurcze u mnie niby cieplo, ale tak w rece marzne. siedze w rekawiczkach. A miedzy palcami dłoni to mi się takie suche przestrzenie zrobily, ze az w niedziele to mialam raNy i popękaną skóre. Nawet rak mydłem niue mogłam umyć, bo tak piekło.. Nie wiem czy to z tego, ze tak marzne w rece czy co. A teraz juz niue boli, tyllllko takie suchy naskórek mam, że aż biały, łuszczący. Masakra. pierwszy raz w życiu cos takiego mi się zrobiło ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://iv.pl/images/30206058679672110615_thumb.jpg

    to ten dzisiejdzy test. nie wiem czy cos bedzie na zdjeciu widac. ;) wrzucam miniature, bo pelny rozmiar jest za duzy i sie rozjezdza ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdzcie w pelny rozmiar zdjęcia i kliknijcie na nim, wtedy się odwróci. Wtedy lepiej widać, tak mi się wydaje :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak obróciłam to faktycznie, cień jest. jeszcze godzinka. zaciskam kciuki : *
    też bym chciała chociaż cień zobaczyć ale cóż. czekam na @ pierdziele nie testuje i tak przyjdzie ;)
    Po za tym chyba łapie mnie choroba, bo temperatura od rana 37,3 a wczoraj nic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 16:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana zebys sie nie zdziwiła :)
    Jak mija popołudnie? Kurcze ale nuda u mjie w pracy. Za 3 godziny byly az 4 osoby w sklepie :-D masakra.. ;) a to jeszcze godzina do końca. Tak mi sie dzis nudzilo, ze umylam prawie wszystkie okna w sklepie. Zostalo jeszcze jedno :-D ale juz sie zimno zrobilo zimno i mi wszystko pod scierka zamarza :-D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 3 listopada 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leżę i kwiczę, bo mnie boli brzuch :<

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga a moze ta tempka ciążowa, a nie chorobowa. Masz jakies objawy choroby? Boo głowy, gardla, katar? Cokolwiek? :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 3 listopada 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic chorobotwórczego nie mam :< Gabrysiu wczoraj wieczorem miałam temperaturę 36,5.
    Dzisiaj rano po przyjeździe od lekarza, którego nie było miałam już 37,3. W ciągu dnia wzrasta to wiem ale ja raczej jestem z tych co to mają niziutką tempkę, około 35.9-36,3. Siedziałam z koleżanką w kawiarni dziś i nagle poczułam uderzenie gorąca i wiedziałam, że mnie bierze coś..
    Wczoraj jej mąż powiedział, że mam nadzwyczaj szklące oczy, a to oznaka choroby.

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ