X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel i jak dostałaś już @ ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette widzę, że jedziecie nad morze :) udanego wypoczynku Wam życzę ;* my się wybieramy pod koniec sierpnia początek września. Zobaczymy jak Mikuś się zaklimatyzuje w nowym otoczeniu. na chwile obecną uwielbia jeździć w samochodzie i jak jeździmy do rodziców albo do teściów to nie mam problemu, żeby go uśpić. ciekawe czy mu sie odmieni to. ogólnie ja to się dziwie w kogo on taki spokojny no nie powiem są noce gdzie daje nam w kość, ale jak czytam niektóre matki to mój Mikuś to anioł w ludzkiej postaci :)

    Paulette, cachaarel lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ten czas szybko leci.. pamiętam jak pisałaś, że się starasz, że nie wiesz czy wam sie uda bo brałaś długo anty. a teraz już masz prawie dwumiesięcznego synka :) ahhh dalej zazdroszczę :P i jak myślicie powoli nad rodzeństwem ? :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 21 maja 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, Ala u mnie dalej nie ma @. 1 czerwca mam wizytę u ginekologa. Pewnie dostanę luteine na wywołanie i do domu haha. My też jedziemy nad morze- 1 lipca już Nie mogę się doczekać :)
    Ciesz się ze mały taki spokojny. Niebawem będziesz biegać za nim :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgus to super ze jedziecie <3 odpoczniecie sobie chociaz :) a w ktore strony ruszacie? Bo my to tu zaraz z brzegu. Stegna i te okolice.
    Kurcze u Ciebie jiz 45 dc :/ a do 1-go niby blisko ale w takiej sytuacji sie dluzy. Moze Groszka wyhaczy? :) tego Ci zycze a jesli nie to aby @ przyszla jak najpredzej a nie jak ja dostalam lutke i z nia owulacje haha :D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 22 maja 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam Stegne jak własną kieszeń. Jeździłam tam z rodzicami często hah ale nie mam z nią dobrych wspomnień ale mam nadzieję, że u Was będzie ok. My jedziemy do Władysławowa- uwielbiam mimo tłumów haha.
    Nie nastawiam się na ciążę dziewczyny :) ale brzuch mi dołem tak wywalilo, że siedzieć nie mogę bo mnie uciska strasznie :( wgl dziwnie się czuje i sama ze sobą nie mogę wytrzymać :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ;)
    a ja nie jadę na wakacje nigdzie ;P jedynie z wrocka w rodzinne strony ;)) wreszcie rodzinę zobaczyć bo ich już od grudnia nie widziałam.. ;p
    u mnie 28 dc zero bólu piersi... u mnie chyba będzie podobny cykl jak u was laski... bo to dziwne...w 23 dc juz mnie piersi bolaly a teraz nic.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 maja 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 47dc hahaha. Kto da więcej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    U mnie 47dc hahaha. Kto da więcej?
    mój najdłuższy trwał 68 dni :D więc jeszcze Cię przebijam :P a w 55 miałam owulkę więc jeszcze trochę i może u Ciebie zawita :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 29 dc zadnych objawow czasami lekko podbrzusze poboli i przestaje a moj najdluzszy cykl kiedys trwal 49 dni :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2016, 12:15

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to ponad 2 miesiące trwał kiedyś.. hahaha.
    Ja mam niezłą hustawke nastrojów..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś 24 dc :) oby ten cykl nie był za długi.

    dziś już wyjeżdżamy. jeszcze niestety tylko do szkoły muszę jechać na 3 lekcje i sprawdzian jeszcze mam grrr porażka. gdyby nie to zaliczenie to już bym sobie długi weekend zrobiła, ale nie mam ochoty na drugie terminy :P

    Miłego i udanego weekendu Wam kochane życzę :* <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie 31 dc zrobilam dzis test z rana bo czulam ze moze sie udalo bo ten cykl byl jakis inny i w ogole. A tutaj takie rozczarowanie :( mimo ze to 2 cykl staran, a przytualnia bylo tylko 4 dni : 13 16 19 i 20 dc myslalam ze sie wstrzelilismy ale widpcznie nie :( od rana placz ;(

    Paulette udanych wakacji ;)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 27 maja 2016, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IkaH nasz już 12-13cykl..
    Nie martw się będzie dobrze!
    Przytulam!❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja czekam na okres.. poboli podbrzusze jak na okres i cisza... i znów poboli i znów cisza..mógłby się ten okres już w końcu zdecydować... w te czy we wte..bo chciałabym już rozpocząć kolejne staranka ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie boli też podbrzusze chociaż nie tak jak ból na @ . ale to pewnie też oznaka okresu. nie wiem dokładnie kiedy miałam owulkę ale teoretycznie za 3 dni powinnam dostać @ .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie dziś 35 dc w pracy bolało mnie troszkę podbrzusze ale tak jakoś inaczej własnie jak zawsze, piersi nadal nie bolą, za to w nocy bardzo bardzo bolało podbrzusze :( nie wiem od czego.. myślałam że na @.. ja już przygotowana na @ podpaska na noc założona ;p a tu nic... nadal..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 15:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie wiem. ja cykl temu też miałam bóle podbrzusza i się cieszyłam, że coś nowego że może to na ciąże, ale jednak @ przyszła więc w tym cyklu już się nie łudzę. A robiłaś test??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette robiłam test 30 i 34 dc i nic nie wykazało. więc to na pewno nie ciąża... bo choćbym miała owulacje w 20 dc czy 21 to powinien test już coś pokazać...pobolewa mnie podbrzusze razem z nim i część lędźwiowa pleców ( nad tyłkiem), pewnie mam jakieś zapalenie... ostatnio w nocy mnie tak bolało że nie mogłam spać z bólu.. pomyślałam że na okres ale nie..nadal czekam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh to szkoda :/ a już myślałam, że może chociaż Tobie się udało...

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ