X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic innego nam nie pozostaje jak czekać a jak przyjdą te wredne @ to starać się dalej aż w końcu się doczekamy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys sie doczekamy. Jeszcze mozemy zyc zludnymi nadziejami ze po prostu za wczesnie bety zrobilysmy. Chociaz nie wiem czy jest sens byc tak naiwnym? Lepiej chyba sie odurzyc jakims alkoholem. Tylko tak od poniedzialku to mozna? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 11:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie chce żyć złudną nadzieją że jednak coś . lepiej się pozytywnie rozczarować jak znów to ptzechodzić. ja nie chcę znóe sobie nadzei narobić i znów się rozczarować wiec zakładam że się nie udało i czekam na moją @ ;)
    Hahaha co do odurzania alkoholem :D czytałam na necie opinie innych lasek że ich badanie ginekologiczne też tak bolało że nie dochodziło do badania... ulżyło mi troszkę że nie jestem sama z tym problemem :P i jednej lasce ginekolożka powiedziała żeby się kielonek przed wizytą napiła na rozluźnienie :D HAHAH :D
    będę musiała spróbować :D haha :D i guma do żucia żeby czućnie było :D oczywiście zartuje :d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 19:09

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha mozna i tak :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha :p piersi mbie przestaja bolec ale za to podbrzusze w ogole nie boli...dziwny ten cykl jakis. Czekam i mam nadzieje ze szybko sie zjawi ten okres caly.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 20:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja okres za 5 dni, ale piersi juz od kilku dni mnie bola i juz ze dwa razy bolal mnie brzuch typowo na okres. Tez u mnie wszystko jakos tak dziwniej w tym cyklu.. dlatego tez myslalam ze sie udalo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostalam w pracy na nocce okres...z racji tego ze od listopada nie staralismy sie w ogole bo seks byl 2 razy gora 5 w miesiacu to kwiecień jest naszym pierwszym miesiacem w którym sie rzeczywiscie staralismy. Bo az od 8 do 18 dc. Czyli 1 cykl nieudany. Moze maj bedzie łaskawy..

    Ps. Skoro okres dotarl to ciekawe co to za krwawienie bylo w 26 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli przynajmniej juz nie musisz go wyczekiwac. Ja niestety musze spiac posladki i czekac do soboty na jasnie ksiezniczke malpe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musze czekac :( ale jestem rozczarowana bo to plamienie dalo mi wielka nadzieje i czulam ze jestem a tu dupa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coz moje objawybi temperatury tez robia mi nadzieje, ale niestety trzeba twardo stapac po ziemi :/ przykro mi ze sie zawiodlas... W sobote bede w tym samym stanie co Ty teraz. To tak w ramach pocieszenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie to niesprawiedliwe jest... ale o tym już smędziłam... że jedne zachodzą za pierwszym razem a inne muszą czekać i czekać na swojego maluszka.
    Mnie dziś stuknęło 25 lat. myślałam że będę miała ładny prezent na urodziki ale nic z tego...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego kochana :*
    Podobno miesiac urodzin jest najbardziej plodny wiec moze jeszcze nic straconego :) ja liczylam na swoje 23 urodziny ze sama urodze ale niestety los jest przekretny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wlasnie czytalam ze miesiac urodzin jest najbardziej plodny ale u mnie sie to nie sprawdzilo jak widac. Niestety juz stracony bo plodne mam dopiero w maju. Dziekuje bardzo za zyczonka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie tez sie nie sprawdzilo ale coz takie zycie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś zaczęłam 11 cs :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w maju zaczynamy 2 cykl staran, bo wcześniej nie staraliśmy się tylko nie zabezpieczaliśmy tak naprawdę i seks był góra 3 razy w miesiacu..bo wiecznie zmęczeni byliśmy..teraz też jesteśmy ale wzięliśmy się od kwietnia za częstsze przytulanie wiec zaczynamy liczyć własnie od kwietnia... no i zaczęłam tez dietkę od 26 kwietnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 23:21

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja muszę się wziąć na poważnie za odchudzanie. może jak wróce do swojej wcześniejszej wagi to się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi własnie mama opowiadała ( z kolei jej opowiadała jej koleżanka) ze koleżanka tej właśnie koleżanki mamy miała nadwagę i ginekolog jej nawet powiedział ile musi schudnać żeby zajść, ona się zawzięla schudła i do 2 mies zaszła. wiec może coś w tym jest..jednym z nadwagą udaje się zajść innym nie, ja postanowiłam zajść się dietą i przestać mysleć. mam nadzieję że uda się odsudnąć te myśli :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przed wcześniejszą ciążą ważyłam 75kg no i zaczęłam ćwiczyć z Chodą jeździć na rowerze, ale tylko po to, żeby schudnąć i nie myślałam o dziecku. po prostu źle się czułam ze sobą, ale nadwagi nie miałam. Później jak schudłam na 70kg to wpadłam, tzn staraliśmy się, ale nie przywiązywałam wagi do dni płodnych i uważałam, że jak się uda to dobrze, a jak nie to jesteśmy jeszcze młodzi i mamy czas. Chyba tak po 2-3 cyklach udało nam się. Później jak poroniłam to w ciągu roku przytyłam na 79 kg :/ na chwilę obecną mam 4kg nadwagi i zero zaparcia się, żeby schudnąć. Chciałabym to zrzucić, ale jakoś brak mi motywacji. Nawet myśl o ciązy jakoś mnie nie hamuje przed sięgnięciem po słodycza czy też nie daje mi chęci do ćwiczeń :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to nadwagę masz znikomą ;) 4 kg to nic....u mnie jeszcze niedawno Bmi wskazywało otyłość I stopnia lekką bo lekką ale jednak otyłość. teraz mam nadwagę...i tej nadwagi mam 13 kg .. także ja póki co mam zamiar myśleć o odchudzaniu a nóż się uda jak nie będę myślała o tym ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2016, 23:09

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ