X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, że mam znikomą, ale to jednak może i ma jakiś wpływ na ciąże? sama nie wiem. wiem, że muszę wziąć się za jazdę na rowerze, bo kocham to i wiem, że jak dużo jeżdżę to cm lecą. tylko że mój leń sięga potęgi entej . :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porada dnia jaka mi sie dzis wyświetlila na ovu pisze ze najlepsze bmi na zajscie w ciaze to od 20-27 ... Hmmm ciekawe to...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też czytałam . nawet się ledwo mieszcze bo mam 26 hehe :D ale jakoś w praktyce nieskuteczne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak znajdziecie extra patent na schudnięcie to dajcie znać. trochę mi się przybrało na wadze. co prawda po porodzie zleciało kilka kg ale chcę polepszyć swoją formę jeszcze lepiej niż z przed ciąży. Te bmi to się na gucio nadaje :/ nie ma się co nim zbytnio sugerować. Ja z nadwagą zaszłam w ciaże i aż tak długo nie musiałam się starać.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 10 maja 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Przepraszam za długie milczenie- dużo się działo.
    U mnie 33dc. Nie wiem kiedy była owu bo nawet nie ogarnialam tego w tym miesiącu i nie wiem kiedy się @ spodziewać. Nie mam zadnyh objawów poowulacyjnych- nie bolą mnie piersi, brzuch, głową.. Nic. Nie wiem co o tym myśleć. Bezowulacyjny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Hej dziewczyny. Przepraszam za długie milczenie- dużo się działo.
    U mnie 33dc. Nie wiem kiedy była owu bo nawet nie ogarnialam tego w tym miesiącu i nie wiem kiedy się @ spodziewać. Nie mam zadnyh objawów poowulacyjnych- nie bolą mnie piersi, brzuch, głową.. Nic. Nie wiem co o tym myśleć. Bezowulacyjny?
    dobry wieczór :) jak to sie mówi brak objawów to też objaw. Może cykl owulacyjny i ten szczęśliwy? zrób test :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olguś nie wiem co tam z tymi Twoim organizmem się dzieje, ale trzymam kciuki za Groszka, a jak ma się nie pojawić w tym cyklu to chociaż na @ długo nie czekaj ;)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 maja 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice93 wrote:
    dobry wieczór :) jak to sie mówi brak objawów to też objaw. Może cykl owulacyjny i ten szczęśliwy? zrób test :)
    Haha Alu, lekarz w klinice leczenia niepłodności nie dał nam szans na naturalne poczęcie :) zbieramy na in vitro :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel a dlaczego niby nie dał wam szans na naturalne poczęcie ?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mamy za mało plemników :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana lekarze sie nie znaja. Przeciez tylko jeden jedynusi plemniczek potrzebny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 07:54

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 maja 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana, uwielbiam Cię ❤
    Zawsze tak optymistycznie podchodzisz do wszystkiego :)
    @ dalej nie ma, chyba sobie ze mnie jaja robi..
    Niby coś tam od czasu do czasu poczuje w podbrzuszu ale tak to cisza... Dałam sobie jeszcze 3 dni chociaż tak późno to owu chyba Jeszce nie miałam

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze to jest te czekanie.. :/ no ale jakoś zleci <3
    i tak wierzę, że uda Wam się bez in vitro jak nie w tym cyklu to w którymś na pewno :) ewentualnie będzie sobie zbierać pieniążki na nie i jak już uzbieracie to wtedy wpadniecie i na wyprawkę dla dzidziusia będzie jak znalazł :) trzeba wszystko widzieć w kolorowych barwach, bo inaczej to człowiek już dawno by w depresje popadł ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wierzę że się uda każdej z nas bez in vitro czy inseminacji ;) no i bez hsg.. czytałam ostatnio jakie tro straszne badanie...

    A u mnie dziś 17 dc.. najlepsze jest to że podbrzusze mnie nie boli, ni widu ni slychu żadnych objawów owulacji.. dziwne... wcześniejsze dni też nie było żadnych objawów...tragedia...pewnie cykl bezowulacyjny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i znalazłam coś takiego: Według typowego schematu, śluz tuż po miesiączce jest suchy, potem kleisty, potem kremowy, następnie mokry i wodnisty, aż wreszcie, tuż przed owulacją, staje się on bardziej przezroczysty, rozciągliwy, i bardziej obfity. Wygląda wtedy zupełnie jak białko jaja kurzego.

    Czyli wygląda na to że jestem przed owulacja?? późno widzę że przyjdzie..

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 maja 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IlkaH ja to nawet nie wiem czy u mnie owu była. Czuje się źle. Zaczął mnie trochę boleć brzuch jakbym zakwasy miała ale trochę się nadzwigalam w pracy wczoraj więc możliwe. A tak to cisza.. 35dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ciaza?:) no u mnie w tym miesiącu owulacji zapewne nie bylo..zadnych objawow...próbowałam badac sobie szyjke :p ale nic nie odczuwam :p

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 13 maja 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma ciąży :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski hejo. Nie ogaranim już siebie. 36dc @ brak, boli mnie brzuch jak przy @ a śluz zgadnijcie? Rozciagliwy jak przy owu.. Test negatywny.. naprawdę tracę już cierpliwość. Umowilam się na wtorek do ginekologa niestety nie do mojego, bo prywatnie najbliższy termin jest na 31 maja- masakra. Kobitka za wizytę zaśpiewała 150zl no ale cóż. Jak nie dostanę @ to pójdę, bo zaczynam się martwić. Pomóżcie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    okres to taka wredota, że jak człowiek chce, żeby przyszła to się jej doprosić nie może, a jak już bym chciała się z nią pożegnać na 9 miesięcy to gości u mnie regularnie ..

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ