X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ! :)
    u mnie po staremu jak zawsze, co do Gabi i Caracheel to nic nie wiemy czy się udało czy nie bo nic się nie odzywają obie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u mnie tez nadal bez zmian. A z dziewczynami obiema mam kontakt ale sa na tym samym miejscu co i my :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka, kochana czujesz sie jakos inaczej pobtych ziolkach? Wplynely jakos na sluz czy owulke? Wiem ze pewnie na efekty jeszcze za wczesnie ale moze juz cos zauwazylas? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette masz rację za wcześnie na jakiekolwiek efekty...bo to 2 tygodnie picia dopiero.. co do śluzu... w tym miesiącu nie miałam żadnego !!! ;/ a przynamniej żadnego nie zauważyłam..!!!;/ nie wiem dlaczego.. za to czułam oba jajniki a zazwyczaj bolał mnie prawy... nie wiem co mam na ten temat sądzić i myśleć..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem powiem Ci kochana, że ja śluz miałam, ból miałam. później wszystko ustało. owulacji nie wyznaczyło. teraz znów śluz się pojawił, ale bez bólu. czuję, że bezowulacyjny się szykuje :( już mam dość tych starań.. chyba jeszcze trochę i kończę ze staraniami. to mnie wszystko przerasta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jas też właśnie nie wiem :P od tego miesiąca zaczęłam współżyć między 11 a 17 dc mam nadzieję że się uda jak nie... biore sie ostro za diete.. trzeba bedzie schudnac bo moze przez to nie moge zajsc...a dlaczego uwazasz ze cykl bezowulacyjny? Wydaje mi sie ze nie powinnas do koncu ufac temu co pokazuje wykres na ovufriend bi moze sie mylic. To tylko lekarz moze wykryć. Niepotrzebnie sie dolujesz. Ja nie mialam w ogole sluzu. I co? Powinnam stwierdzić ze bezowulacyjny cykl? Nie patrzmy tak na to ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2016, 01:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama juz nie wiem co mam myslec o tym wszystkim...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) trzymam cały czas za Was kciuki ten zły okres kiedyś na pewno się skończy i wam tez sie uda. wierzę w to <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja a jak synek sie sprawuje? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ! co tam u was ?
    ja właśnie jestem cała roztrzepana.. :( siedzę i się zastanawiam czy nie jestem na coś chora albo coś... krew... 26 dc dopiero!! ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez zmian :) czekam na okres.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 03:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew byla po skorzystaniu z toalety raz, potem sluz i plamki krwi czy jak to nazwac...nie wiem co sie dzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana moze to ciaza? Robisz test? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette poszlam w sobote na bete babka sie pytala czy jestem w odpowiednim czasie zeby zrobic powiedzialam ze tak. Wyszla negatywna. wiele kolezanek mi powiedzialo ze zrobilam za wczesnie a ja sie nie znam. Jesli to nie ciaza to nie wiem co to za plamienie bylo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciaza raczej odpada piersi mnie mniej bolą... Woec wszystko wraca na miesiaczkowe tory jeszcze wtedy jak dostalam plamienie mialam nadzieje ale jak zobaczyła m wynik bety to rozwial wszystko. Pewnie dluuuugi cykl sie szykuje ciekawe kiedy @ dojdzie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka a który to Twój dzień cyklu?? ja aż tak się nie znam na tym, ale czytalam o tym ,ze czasem ciąża jest a beta ujemna wychodzi. trzymam kciuki, żeby to jednak byla ciaza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie wiem, dla mnie beta do podstawa, ale z tego co i ja trochę czytałam to różne cuda się zdarzają więc może i to będzie cudem :)
    Ilka a dlaczego się pani Ciebie zapytała czy jesteś gotowa na bete? dziwne podejście. idziesz płacisz i bez gadania.
    Ja kiedyś chodziłam do takiego jednego laboratorium gdzie non stop dwie te same babki siedziały, a że ja miałam długie cykle i zdarzało mi się tak częściej chodzić to jak byłam w ciąży i czekałam na wyniki to wyszła do mnie babka z wynikiem dała mi go i się tylko uśmiechała do mnie. chyba nawet chciała zagadać, ale że miałam zaćmienie umysłu i nie docierało do mnie że to ciąża więc tylko spytała czy coś się stało. a ja że nic nic i poszła sobie. ale więcej tam nie chodziłam bo znalazłam inne labo gdzie wyniki w necie można było przeczytać a nie jechać osobiście.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wiem, nie znam się na tych wszystkich plamieniach, zagnieżdżeniach, itp rzeczach związanych z ciażą i jej objawami.
    Beta wykonana za wcześnie może nic nie pokazać. czytałam na necie że laska zrobiła bete i wyszła jej negatywna a w ciąży była.

    ja się nie znam, koleżanki piszą że za wczas zrobiłam bo powinno się zrobić min 3 dni po zagnieżdżeniu a ja zrobiłam po 1,5 dnia od zagnieżdżenia 26 dc dostałam po południu (czw) a poleciłam w sobote rano po 9...

    A to pytanie od babki czy jestem w "odpowiednim czasie" zeby zrobić bete mogło być właśnie z tym związane że za wczas.. ;P
    wiec ja już sama nic nie wiem. Jedna koleżanka stwierdziła że tydzień od zapłodnienia jest zagnieżdżenie i od zagnieżdżenia trzeba czekać kolejny tydzień żeby cokolwiek wykazało...u mnie na dzień dzisiejszy od zagnieżdżenia ( o ile to było zagnieżdżenie) minęły niecałe 4 dni.. zagnieżdżenie 26 dc dziś mam 30 dc...ja się nie odzywam bo się po prostu na tym nie znam, po prostu czekam.

    oparlam się o bete, stwierdziłam że skoro negatywna, test negatywny dziś ( nie z porannego moczu) to po prostu w ciaży nie jestem, czekam na swój okres i będę się starała kolejny miesiąc.
    A w międzyczasie zacznę dietę i koniec z wymówkami. Trzeba się wreszcie wziąść za siebie może dzieki temu coś się ruszy.

    Ja wyniki miałam online w necie :)

    Jajniki mnie bolą i z tyłu pleców piersi przestają boleć więc czekam na @... już bym chciała być po.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 17:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka ja dzis tez bete zrobilam. 9 dpo i tez negatywna :/ wiec nic innego nam nie pozostaje jak czekac na okres...

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ