X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela wielkanocna, do mnie zawitala @. Teraz to juz musze sie wziasc za wymieszanie mieszanki bo dzis trzeba zaczac pic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszanka wymieszana :P Boże ile tego wyszło :P w sumie ma starczyć na 3 miesiące i potem przerwa miesięczna itp. więc zobaczymy :D

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :* wyszły komplikacje miałam cc i Mikołaj przyszedł na świat 10 dni wcześniej. w niedziele narobił wielkiej paniki zresztą i ja też. z ciśnieniem zaczęliśmy mieć problem i na szczęście był jakiś rozsądny lekarz który mimo świąt rozpakował mnie. jeszcze kilka dni spędzimy sobie w szpitalu, ale najważniejsze, że z małym wszystko w porządku :*

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka może aż na 3 miesiące Ci te zioła nie będę potrzebne ? ;) a jak w smaku dobre są??? Mam nadzieję, że pomogą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka może aż na 3 miesiące Ci te zioła nie będę potrzebne ? ;) a jak w smaku dobre są??? Mam nadzieję, że pomogą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice93 wrote:
    hej kochane :* wyszły komplikacje miałam cc i Mikołaj przyszedł na świat 10 dni wcześniej. w niedziele narobił wielkiej paniki zresztą i ja też. z ciśnieniem zaczęliśmy mieć problem i na szczęście był jakiś rozsądny lekarz który mimo świąt rozpakował mnie. jeszcze kilka dni spędzimy sobie w szpitalu, ale najważniejsze, że z małym wszystko w porządku :*

    Ojej <3 kochana!!!! GRATULUJĘ.!!! <3 dużo zdrowia Wam życzę no i teraz to już możesz odetchnąć z ulgą :) tak Ci zazdroszę ahhh :) oczywiście pozytywnie ;) a mały jak? grzeczniutki do kogo podobny ??? :) a tatuś jak się sprawuje? jeśli wolno spytać :)

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette kochana w smaku zioła są jak dla mnie pyszne ;)) obawiałam się że smak będzie do d*** ale wcale tak nie jest ;)

    ALICe gratuuuulacje :)

    Paulette, Alice93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może i mi posmakują :) od pierwszego dnia cyklu trzeba je pić?? masz może gdzieś zapisane z jakiej strony je zamawiałaś?? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja kupiłam tutaj na allegro u tego użytkownika :) trzeba szukać ;) ja wzięłam paczki po 50 gram..wyszło 20 parę złotych z przesyłką więc nie tsak tragicznie ;)

    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11153390

    Można je pić na dwa sposoby :
    1. całe 3 cykle i potem chociaż jeden cykl przerwy
    lub
    2. pić tylko do owulacji i potem nic nie pić lub pić zioła na 2 fazę ( w przypadku problemów z progesteronem)

    Większość dziewczyn z tego co czytałam stosuje pierwszą metodą picia czyli przez 3 miesiące dzień w dzień. i ja tak samo. Właśnie sobie piję :D

    NO i nie wolno cukrować :P gorzkie trzeba pić :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2016, 20:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje kochana jak wejde na lapka to zapisze sobie. Nie no ja jak juz pije takie wynalazki to nic nie slodze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Ojej <3 kochana!!!! GRATULUJĘ.!!! <3 dużo zdrowia Wam życzę no i teraz to już możesz odetchnąć z ulgą :) tak Ci zazdroszę ahhh :) oczywiście pozytywnie ;) a mały jak? grzeczniutki do kogo podobny ??? :) a tatuś jak się sprawuje? jeśli wolno spytać :)
    dziękuje <3 Miki jest taki mieszany. raz na niego spojrzę widze siebie drugi raz widzę męża. chociaż nosek zadarty ma po mojej siostrze :D na chwilę obecną straszny śpioch z niego to tak jeszcze w kość nie daje. po niedzieli mamy wyjść ze szpitala chociaż ja się czuję świetnie i mały też. no ale siła wyższa :) tatuś jest w niebo wzięty nie można z nim o niczym innym porozmawiać tylko temat dziecka. wszystkich obdzwonił z tą wiadomością nawet do dawnego kolegi z którym od kilku lat nie rozmawiał :) dziecko jednak łączy a nie dzieli ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice93 najważniejsze, że wszystko ułożyło się szczęśliwie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj rozpoczęłam sezon grillowy :D dziś rowerowy :) pojawił się u mnie dziś nawet śluz (chyba płodny) aż w szoku jestem, że tak szybko. chociaż to pewnie fałszywy alarm . ale mimo wszystko trzeba działać :P może się coś wydziała :D a co tam u Was kochane??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    U mnie po staremu. Dziś idę na nockę i zastanawiam się kiedy wypić ziółka które piłam przed snem :P a teraz co ? :P haha :P
    chyba wypiję je po prostu wieczorem przed zmianą i tyle.
    wczoraj z mężem się przytuliliśmy :P i to nawet dwa razy :P mimo że śluzu nie ma...a to dopiero 8 dc.
    robimy to kiedy mamy ochotę.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tak jest najlepiej działać :) my też w tym cyklu wcześnie zaczęliśmy, ale ja sama wyjątkowo mam więcej ochoty na co. A co ma być to będzie. Już nie raz bylo dużo przytualnia w owulacje i nic z tego nie było. To czy teraz się uda czy nie, to to tak jak wygrana w totka. Wypełnisz kupon i albo trafisz i wygrasz albo nie. ale jak nie zagrasz to na pewno nie wygrasz :) i tak samo jest z ciążą :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry dziewczyny :) wczoraj wyszliśmy do domku. Miki pierwszej nocy był trochę nie spokojny w nowym domku. nie dał się rodzicom wyspać. za to teraz nadrabia i śpi jak aniołek. tak się cieszę, że już po wszystkim. teraz na pewno mogę ciut odetchnać. chociaż dopiero teraz zobaczyłam ile jeszcze przede mną stresów. karmienie spanie kąpanie przebieranie. a Alicja ma dwie lewe ręce. myślałam, że po porodzie jakoś to tak szybciej do mnie dojdzie tym bardziej, że już mojemu rodzeństwu pomagałam. :) dopiero dzisiaj piją pierwszy raz od długiego czasu mocną czarną kawę bez mleka . na reszcie mi się należy.


    Zobaczycie czas tak szybko leci że niedługo i Wy zajdziecie w ciąże :) chociaż tak jak mówisz Paulette to jest jak wygrana w totka ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas pedzi nie ublagalnie. Czlowiek sie starzeje nawet nie zauwaza kiedy :D no kiedys tam na pewno w koncu nam sie uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieje ze ten rok 2016 bedzie dla nas laskawym:)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caly czas sie o to modle. Moze Bog w koncu bedzie mial mnie dosc i dla swietego spokoju zesle mi te upragnione zdrowe zawiniatko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey co tam u Was kochane? a co u Gabi i cachaarel ? bo co zaglądam to ich w ogóle nie widzę :) udało się którejś ? :D

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ