Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 marca 2016, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli warto sprobowac ;) nic sie nie traci a mpzna zyskac ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 marca 2016, 18:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to je sobie zamówię jak już okres dostanę :) o ile kiedykolwiek przyjdzie .

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 marca 2016, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi ziółka doszly :) mąż poszedł odebrać :P ale też czekam na @ :) wraz z @ zacznę je pić ;)

Paulette lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 marca 2016, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    warto spróbować :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 marca 2016, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) co u was ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 marca 2016, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie wiosna zaczyna sie robic to i zyc sie czlowiekowi chce :) sobie licze ze jeszcze 7 dni i okres zawita :) a poza tym to wszystko po staremu :) a u Ciebie?

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 marca 2016, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres nadal nie doszedł ?
    Ja właśnie czekam na okres ;) tak z 10 dni i mam nadzieję że szybko dojdzie...
    chociaż kto wie jak będzie w tym miesiącu bo jeszcze piersi mnie nie zaczęły boleć a zawsze bolały tak z 2 tygodnie przed... może tym razem tydzień przed zaczną boleć .. kto wie. szkoda że miesiąc w miesiąc nie jest tak samo, ze człowiek nie wie jak to z ta owulacją kiedy na 100 % jest itp.

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 marca 2016, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jeszcze nie przyszedł, bo na 99,9 % wywołałam sobie lutką owulację, a nie okres haha :D można? można. więc cykl owulacyjny szkoda, że nie owocny, no ale następnym razem nie odpuszczę ani dnia. "czuwajcie bo nie znacie dnia ani godziny" do owulacji też idealnie pasuje :) więc wierzę że była owulacja (może tak mi wygodniej myśleć, że wszystko ze mną okey) i czekam do przyszłej środy :) jeśli wtedy nie dostanę to idę dopiero do gina :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 marca 2016, 17:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co jest powodem ze sie tak spoznia...wczoraj rozmawialam z mama ;D mowila ze na tzw. Plodnosc jak ja to mowie jest nagietek ;D ziola sroki maja w sobie nagietek:D mam nadzieje ze ide w dobrym kierunku ;D

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2016, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno idziesz kochana w dobrym kierunku :)
    no ja nie wiem, pewnie ta owulacja była. a dziś jeszcze taki skok. nie wiem. do tego jeszcze mnie gardło boli, katar mam grr no i do szkoły nie poszłam .

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2016, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana u nie to samo.. też mnie coś zbiera.. zebrało :P mam katar ogromny, kicham non stop...gardło mnie troszke mniej już boli ale tak bolało że masakra.
    no nic trzeba się kurować :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2016, 18:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety teraz te pogody takie ze czlowiek chwila moment i sie przeziebia.

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2016, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny .. Ale mialam pieeeeekny sen...urodzilam sliczna coreczke ;) miala takie ciemne czarne wloski jak moj P ;) sen zajebisty szkoda ze to tylko sen...

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2016, 15:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak... takie sny są piękne :) kiedyś się spełni. w swoim czasie ;)

a ja dziś wreszcie @ dostałam :) :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2016, 23:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby się spełnił kiedyś :) im wcześniej tym lepiej ;)
    i tego każdej z nas życze ;)

ooo widzisz :) @ polezie i będzie można zacząć staranka na nowo. ja czekam na swoją starań nie było więc mam nadzieję że szybko przyjdzie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2016, 23:49

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2016, 23:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam wasze przygotowania do świąt ? co tutaj tak spokojnie ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2016, 16:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ostatnio to tylko my we dwie się udzielamy :D hehe

no a przygotowania idą pełną parą, dlatego nawet i ja rzadziej zaglądam .

a u Ciebie jak ? ;)

Alice93 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2016, 16:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisanki skradły słońcu kilka złotych promieni,
    teraz ich jasny blask niech Wasz dom rozpromieni.
    Niech nadchodzące święta wielkanocne
    przyniosą pogodę ducha,
    wiele szczęścia i radości oraz....
    Takiego KRÓLICZKA, abyśmy mogły go już tulić na następne święta. :*
    http://static.pokazywarka.pl/i/6453317/789091/dziecko-kroliczek.jpg

Wesołych Świąt.! <3 :*

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2016, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś wszystko musiałam porobić bo miałam 2 zmianę w tym tygodniu i nie bardzo było kiedy zrobić :P ale już porobione przy garach odstałam swoje ;P teraz wreszcie mogłam się położyć.
    Czekam też na @ ma się pojawić na dniach :D
    Mieszankę jeszcze nie pomieszałam muszę to zrobić bo jak @ dojdzie trzeba będzie zacząć piju piju ;)
    Wesołych Świąt wszystkim !!! :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2016, 07:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy drugiej zmianie ciezko jest cos zrobic. Czesto sama mam do szkoly np na 13 lub nawet i na 14.40 ale wtedy mam tak ciezko sie za cokolwiek wziac. Ale najwazniejsze ze juz porobilas a teraz to juz tylko swietowac :)

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego