X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przesladuja mnie ciezarne!!!
Odpowiedz

przesladuja mnie ciezarne!!!

Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj skąd ja to znam.... Jestem w takim wieku że wszyscy znajomi po kolei się żenią/wychodzą za mąż i co chwile o kolejnej ciąży/urodzeniu słyszę. I wieczne pytanie - kiedy w końcu wy...

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • izaabeelka Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobnie...moje dwie najlepsze koleżanki są właśnie w ciaży i nawet maja ten sam termin porodu, nie dawno sie dowiedziałam ze moja kolejna koleżanka też jest....cieszę sie oczywiscie z ich szczescia ale tak w środku jest mi strasznie źle że ja nie mogę tak samo...a najgorsze w tym wszytskim są pytania kiedy Wy, przecież to takie proste, siadasz robisz co trzeba i masz...już nie mam siły nawet odpowiedać tylko mówię na odczepnego że kiedys na pewno.

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na uczelni w grupie są 4 ciężarne i jedna która na dniach rodzi, wszystkie mówia teraz Twoja kolej a co ja mam powiedzieć?! to nie takie proste!!!:(


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj moja siostra przybiegła z informacją że moja stara dobra znajoma jest w ciąży i w lipcu będzie rodzić. Do tego zaznaczyła że to tak samo jak Ania (moja kuzynka). No i na koniec tekst, a wy kiedy? latka lecą - nie ma na co czekać!

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ