X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ania bo ją cieszą nasze niepowodzenia i nie wiesz ona jest lepsza od nas bo zaszła naturalnie a my nie a jej mąż lepszy od naszych bo ma lepsze plemniki . Życie
    Ja nie uwazam mojego meza za gorszego wrecz przeciwnie :)

    to kochany facet .. ktory walczy ze wszystkich sil .. o to by moc byc ojcem..podziwiam go bo nie kazdy by sie na wszystko zgodzil..
    zreszta nawet jelsi nie bedziemy miec dzieci .. to wiem ze bede miala przy sobie najlepszego faceta na swiecie :) ktory mnie rozumie. daje mi wsparcie, ktroy i tak ja cos bedzie chcial adoptowac dziecko :)

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby dziewczyny dobrze piszą, wyniki dobre. Gdyby mój takie miał to bym nic nie robiła ( oprócz no wiesz czego :-P ). Pozdrawiam.

    Landryneczka, baby1991, Ania_84 lubią tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Ja nie uwazam mojego meza za gorszego wrecz przeciwnie :)

    to kochany facet .. ktory walczy ze wszystkich sil .. o to by moc byc ojcem..podziwiam go bo nie kazdy by sie na wszystko zgodzil..
    zreszta nawet jelsi nie bedziemy miec dzieci .. to wiem ze bede miala przy sobie najlepszego faceta na swiecie :) ktory mnie rozumie. daje mi wsparcie, ktroy i tak ja cos bedzie chcial adoptowac dziecko :)

    I to jest aniu najważniejsze mieć kolo siebie kochającego wspierającego mężczyznę.Ale najważniejsze to nie poddawać się i walczyć do końca:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Lepkość ok aglutynacji nie ma.Masz racje Aniu zdrowy tryb życia ważną rzecz a ja głupia pale:(, rzucam palenie juz enty raz ale teraz juz tak na dobre!
    przeczytaj ksiazke jak sktrecznie rzucic palenie .. moj znajomy pisarz po przeczytaniu jej .. rzucil z dnia na dzien :) a palil 30 lat :) juz 6 tyg nie pali :) nie wiem co jest w tej ksiazce ale moze warto do niej siegnac :)

    niech maz unika sauny .. :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    Baby dziewczyny dobrze piszą, wyniki dobre. Gdyby mój takie miał to bym nic nie robiła ( oprócz no wiesz czego :-P ). Pozdrawiam.


    oprocz popadniecia w wir namietnosci .i sexocholizmu :D heheh :)

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o seks dziewczyny to my mamy wszystkie juz taka wprawę ze niepowiem na glos gdzie moglibyśmy dorabiać hahaha:p

    Landryneczka, Ania_84 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Jeśli chodzi o seks dziewczyny to my mamy wszystkie juz taka wprawę ze niepowiem na glos gdzie moglibyśmy dorabiać hahaha:p


    heheh :D o tak :)


    choc nie wiem czy juz zbytnio nie zuzyte ze tak powiem :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    heheh :D o tak :)


    choc nie wiem czy juz zbytnio nie zuzyte ze tak powiem :P

    Hahahhah :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Napisałam
    "z tego co widze.. to nie potrafisz powiedziec tez stop.. ja to powiedzialam.. bo widze ze pewne zdania ktore padaja sa ponizej pewnej krytyki.."

    odnioslam sie do wszytskich.. do ciebie akurat o to sie onioslam bo bardzo mi sie to rzucilo w oczy.. po porstu nigdy by mi przez gardlo nieprzeszlo zeby kpic z czyjegos poronienia..


    szczgolnie ze zna hostroie dziewczyn.. a w szczegolnosci Ani .. i dla mnie kpiny z tego ze ktos nie moze miec dzieci lub kilka ciaz z rzedu stracil jest po porstu nie na miejscu ..

    ten watek mial inne zadanie - na pewno nie kpin z teo ze mamy trudnosci z zajsciem..

    ale to moje zdanie..

    ja jako osba ktora genralnie jest z natury ugodowa..po po prostu wole cos przemilczec niz kogos obrazic - powiedziec cos w stylu debil, glupek.. itp .. s

    zarzucilas mi ze podcielam ci skrzydla .. mozliwe.. i za to przeprosilam..choc dalej utrzymuje swoja opinie ze warto najpierw cos zdiagnozowac niz od razu dawac suplementy .. oraz powtorzyc badanie.. po kilku tyg bo obnizona morfologia moze byc chwiloa.. bo np ktos byl chory .. mial temp ..

    ja ci tylko powiem jedno.. co zauwazylam w we mnie powodowalo nzniesmaczenie ..
    przy kazdym zdaniu ktore wypowiadalas odnoosnie mnie.. to przy kazdym podkresleniu ze Wyniki Twojego meza sa lepsze niz mojego stawialas usmiech .. co dla mnie bylo przykre bo poczulam jakbys smiala sie z tego.. ale to moje odczucie..


    Jakbys zauwazyla to po kazdym moim wpisie na koncu stawiam znak :) i to wcale nie znaczy to co ty sobie wymyslilas.
    Ja dawno powiedzialm stop,w momencie kiedy mnie przeprosilas uznalam sprawe za zamknieta ale wtedy wkroczyly do akcji twoje pozal sie Boze adwokatki od siedmiu bolesci,ktore myslaly ze znalazly sobie osla ofiarnego i sie moga powyzywac z frustracji ale nic z tych rzeczy,ja sobie na to nie pozwole :)

    Jeseli ktos kpi z mojego testu i sugeruje mi ciaze pozamaciczna albo ze sie jeszcze okaze czy jestem w ciazy to niby jak mam reagowac???mam mu podziekowac?no way! :)

    Tak od samego poczatku podcielas mi skrzydla,na samo wejscie dostalam w twarz i tez mi bylo niesmacznie jak ktos tak od progu mnie przyjmuje z buta,tymbardziej,ze moj maz nie byl chory,nie bral antybiotykow etc. mial po prostu parametry lekko poniezej normy ale ciebie to w ogole nie interesowalo,poprostu Profertil jest przereklamowany i masz pecha :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    przeczytaj ksiazke jak sktrecznie rzucic palenie .. moj znajomy pisarz po przeczytaniu jej .. rzucil z dnia na dzien :) a palil 30 lat :) juz 6 tyg nie pali :) nie wiem co jest w tej ksiazce ale moze warto do niej siegnac :)

    niech maz unika sauny .. :)
    Ja tez rzucilam po przeczytaniu tej książki. Polecam!!!! Szykowalam się na tortury a poszło zadziwiająco łatwo. Spróbuje koniecznie! Prosty sposób jak skutecznie rzucić palenie jakis taki tytuł chyba .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 21:14

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    powiedziałam żeby się okazało ze nie jesteś w ciąży , czego sie Ty spodziewasz wszystko może być możliwe nie wyszła kreska od razu moze po prostu mechanicznie się pojawiła . A ty się nastawiasz że jesteś . Ale nigdy bym ci nie życzyła żebyś poroniła albo żebyś nigdy nie została matką ale widać jaka ty jesteś los sie odwróci do ciebie za te nie miłe słowa do nas

    ty za to tak mi pozyczylas:

    Landryneczka napisała:
    Dla mnie jesteś nikim :/ i dostałabyś w mordę za taki tekst co powiedziałaś Ani . Życzę ci by się okazało byś nie była w ciąży > Linczujcie mnie jak chcecie . Ale wpierdalanie się z buciorami w czujesz sprawy jest dla mnie chore . Ty jesteś w ciąży to co uważasz się za lepszą ? Współczuje temu dziecko takiej pojebanej matki i chamskiej jak ty .Nikt wcześniej na ciebie nie najeżdżał a ty wszystkich obrażasz bo wyraża ktoś swoje zdanie :/ co twój maż miał azoospermię ? Gówno wiesz o życiu i o wszystkim . Gdybyś przeżyła chociaż trochę z tego co poniektóre osoby to byś wiedziała jak to jest a nie drwić sobie z kogoś ze nie może mieć dziecka lub w nienaturalny sposób . Wyjdź stąd i nie wracaj nikt cię tu nie chce ... Stare i głupie jak but :/

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    Ja tez rzucilam po przeczytaniu tej książki. Polecam!!!! Szykowalam się na tortury a poszło zadziwiająco łatwo. Spróbuje koniecznie!

    To ile juz nie palisz?

  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiąc :-)

    baby1991, Ania_84 lubią tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku jak to ovu uzależnia,dzisiaj mam luzy bo chłop w robocie ale jak będzie w domu to mnie pogoni jak ja na forum ciągle będę siedzieć:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    Miesiąc :-)
    To życzę dalszej wytrwałości, ja tez to gówno rzucie muszę!

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Oj dziewczyny hahha głupolki :)
    Ania czy ja wiem czy takie zużyte ;D ? nieeee hehehhe
    no raczej pajeczyn miedzy nogami nie mamy :P :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    Miesiąc :-)
    zycze nastepnych miesiecy i tych musowych 9 miesiecy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    na co się powtarzasz ? już cytowałaś wyżej i odniosłam się do tego , ani nie życzylam ci poronienia a ni tego zebyś nigdy nie zaszła a tego zeby się teraz okazało ze test był wadliwy i już kończę rozmowę z tobą

    Ja tez ci zycze zeby test byl wadliwy!:)
    Udowodnie ci juz niebawem w jakim wielkim bledzie jestes,bo o ciazy oprocz testu swiadczy wiele innych objawow o ktorych ty niestety nie masz zielonego pojecia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 21:26

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helooo.
    To ja tu wpadłam pochwalić się ze fasolka rośnie jak na drożdżach ...a tu takie niemile konwersacje...

    Oj dziewczyny jesteśmy tu aby się wspierać a nie skakać sobie do oczu.

    Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 21:34

    Ania1986, Landryneczka, baby1991, Ania_84 lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ania bo ją cieszą nasze niepowodzenia i nie wiesz ona jest lepsza od nas bo zaszła naturalnie a my nie a jej mąż lepszy od naszych bo ma lepsze plemniki . Życie

    To sa wylacznie twoje slowa,ja nic takiego nigdzie nie napisalam i skoro tak sama piszesz tzn. ze sama tak wlasnie sie czujesz jako gorsza i mniej wartosciowa a to powazny problem psychiczny i stad wynika twoja frustracja i agresywnosc wobec innych kobiet ktorym sie udalo i negowanie ich ciazy :)
    Boze jakie to smutne...

    f2wli09kno5rlzcx.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ