X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    co się pultasz ? Ty tak jak i na mnie jak i na Anię najechał pierwsza , nawet Moni się oberwało

    A co ty jestes adwokatem diabla??od kiedy??ja personalnie cie nie dotknelam,cala konwersacja byla miedzy mna a Ania84 i z nia dyskusja zostala zakonczona pokojowo i nikt nie powinien sie w to mieszac a jak ktos ma malo wrazen i zawsze musi swoje trzy grosze dorzucic to dostaje to na co zasluguje,gdzie drwa rąbią tam wiory leca :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 20:36

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Ja jestem nad wyraz spokojna,ciaza dobrze na mnie dziala :) A ty przed chwila mnie przepraszalas i szczerze gratulowalas a teraz klikasz ze lubisz odelgi pod moim adresem??tak wyglada wg ciebie szczerosc???bo dla mnie to jest falszywa dwulicowosc! :)
    to ze polubilam jakis post nie znaczy ze polubilam obelgi a np jedno z e zdan ktore padlo

    przeprosilam cie - jesli cie czyms urazilam..

    z tego co widze.. to nie potrafisz powiedziec tez stop.. ja to powiedzialam.. bo widze ze pewne zdania ktore padaja sa ponizej pewnej krytyki..

    a dwa chcialm to zacytowac ale pisalam z tel i skasowalo mi sie ..mnoze i dobrze..
    jedno co powiem to myslaam ze chcialas pochwalic sie i udowodnic ze profertil dziala.. a Ty ewidentnie nasmiewasz sie z tego ze dziewczyny maja problem.. nie rozumiem totalnie wysmiewania zsie- docinania z tego ze Ania stracila swoje malenswta.. dla mnie to nie ejst powod do kpin.. szczegolnie gdybym byla w ciazy niegdy bym tak nie napisala mimo iz ktos by mnei nie wiem jak wkurzyl to po porstu nawet dla swojego spokoju powiedzialabym..dobra dziewczyny widze ze .... wiec nie wypowiadam juz sie w tym temacie ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Haha dobrze,ze ja twoje i nie tylko oszczerstwa pokopiowalam,bedzie heca :)
    hahah ciekawe gdzie ty masz oszczerstwa w moich wpisach idz sie lecz na nogi bo mozgu to ty juz dawno nie masz...

  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Drogie dziewczynki jestem tu nowa.pozwoliła sobie tu zajrzeć bo ostatnio mój maz robił badanie nasienia wszystkie parametry są ponad normę w całej ejakulacji 280 mln plemników ale morfologia wyszła zaledwie 5% a norma jest od 4%.wczoraj byłam u swojego gina i on na te badania stwierdził ze jest ok tylko ta morfologia ale ze jest w normie i ze nie da się tego w żaden sposób poprawić i żebym dała mężowi juz spokój i od niego się juz odczepimy: p stad moje pytanie czy z waszego doświadczenia nie da się poprawić morfologi? Skoro panowie zarzywaja różne witaminy a moj nic nie dostał? Co myslicie?
    Mojemu mężowi morfologia wzrosła z 0 do 4% więc jest to możliwe:-D , największy wzrost był podczas stosowania Axarenu men ale nie wiem czy to zbieg okoliczności czy może inne leki zaczęły działać. Możesz spróbować ale jeśli dobrze pamietam kosztuje ok 100 zł za 2 miesięczna kurację.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może pozapraszamy laski z innych wątków gdzie ona sie udziela typu lutówki niech zobaczą co to za typ i do czego jest zdolna...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    Mojemu mężowi morfologia wzrosła z 0 do 4% więc jest to możliwe:-D , największy wzrost był podczas stosowania Axarenu men ale nie wiem czy to zbieg okoliczności czy może inne leki zaczęły działać. Możesz spróbować ale jeśli dobrze pamietam kosztuje ok 100 zł za 2 miesięczna kurację.

    Dziękuje Ci kochana za odpowiedź;)myślę ze jak lekarz powiedział ze jest ok to juz zostanie ten temat w spokoju i po prostu będziemy działać:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    to ze polubilam jakis post nie znaczy ze polubilam obelgi a np jedno z e zdan ktore padlo

    przeprosilam cie - jesli cie czyms urazilam..

    z tego co widze.. to nie potrafisz powiedziec tez stop.. ja to powiedzialam.. bo widze ze pewne zdania ktore padaja sa ponizej pewnej krytyki..

    a dwa chcialm to zacytowac ale pisalam z tel i skasowalo mi sie ..mnoze i dobrze..
    jedno co powiem to myslaam ze chcialas pochwalic sie i udowodnic ze profertil dziala.. a Ty ewidentnie nasmiewasz sie z tego ze dziewczyny maja problem.. nie rozumiem totalnie wysmiewania zsie- docinania z tego ze Ania stracila swoje malenswta.. dla mnie to nie ejst powod do kpin.. szczegolnie gdybym byla w ciazy niegdy bym tak nie napisala mimo iz ktos by mnei nie wiem jak wkurzyl to po porstu nawet dla swojego spokoju powiedzialabym..dobra dziewczyny widze ze .... wiec nie wypowiadam juz sie w tym temacie ..

    Tak,chcialam udowodnic,ze Profertil dziala i to byl moj jedyny cel jaki chcialam osagnac dodajac swoj post :) Zauwaz jakie obelgi byly wysylane pod moim adresem zanim ja zaczelam sie bronic!Dlaczego nie zganisz swoich przyjaciolek za to bluznierstwa co one napisaly,powiedzialam ja sie tylko bronie,bo nikt nie bedzie mieszal mnie z blotem :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Dziękuje Ci kochana za odpowiedź;)myślę ze jak lekarz powiedział ze jest ok to juz zostanie ten temat w spokoju i po prostu będziemy działać:)
    Baby po pierwsze macie wg WHO powyzej normy wyniki :)

    moze to jakas chwilowa mniejsza niedyspozycja .. inne wyniki sa tez w normie ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ania ale widzisz ona ma jakiś problem ze sobą skoro tak mówi i tak źle życzy . Wyśmiewa się obraza krytykuje . I za wszelką cenę chce żeby ktoś jej potwierdził to że tak jesteś w ciąży .
    A wyśmiewanie się z osób które nie mogą mieć dzieci to szczyt chamstwa . Może jeszcze nas powinno się wybić bo nie damy życia nowemu człowiekowi :/
    a śmianie się z aniołków dziewczyn to DNO :/

    Raczej to ty masz problem emocjonalny ze soba,pierwsza zyczylas mni zebym nie byla w ciazy wiec czego sie spodziewalas,ze cie poglaskam po glowie i powiem dziekuje :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Baby po pierwsze macie wg WHO powyzej normy wyniki :)

    moze to jakas chwilowa mniejsza niedyspozycja .. inne wyniki sa tez w normie ??

    Tak ruchliwość 40% norma 32% żywotność 78% norma chyba 50% w jednym ml 78mln plemników norma 15mln w całej ejakulacji 280mln tylko ta morfologia 5% lekarz mówił ze fajnie byłoby chociaż 8% ale tez napomnial o dużej liczbie plemnikow

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    może pozapraszamy laski z innych wątków gdzie ona sie udziela typu lutówki niech zobaczą co to za typ i do czego jest zdolna...

    śmialo,dawaj,niech sobie poczytaja dziewczyny jakie elokwentne komentarze pisalas i jaka bylas milusinska :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    śmialo,dawaj,niech sobie poczytaja dziewczyny jakie elokwentne komentarze pisalas i jaka bylas milusinska :)
    raczej ty...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 20:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ładne masz ogólnie wyniki :) a morfologia może podskoczy , powodzenia :)

    :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 20:52

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Tak,chcialam udowodnic,ze Profertil dziala i to byl moj jedyny cel jaki chcialam osagnac dodajac swoj post :) Zauwaz jakie obelgi byly wysylane pod moim adresem zanim ja zaczelam sie bronic!Dlaczego nie zganisz swoich przyjaciolek za to bluznierstwa co one napisaly,powiedzialam ja sie tylko bronie,bo nikt nie bedzie mieszal mnie z blotem :)

    Napisałam
    "z tego co widze.. to nie potrafisz powiedziec tez stop.. ja to powiedzialam.. bo widze ze pewne zdania ktore padaja sa ponizej pewnej krytyki.."

    odnioslam sie do wszytskich.. do ciebie akurat o to sie onioslam bo bardzo mi sie to rzucilo w oczy.. po porstu nigdy by mi przez gardlo nieprzeszlo zeby kpic z czyjegos poronienia..


    szczgolnie ze zna hostroie dziewczyn.. a w szczegolnosci Ani .. i dla mnie kpiny z tego ze ktos nie moze miec dzieci lub kilka ciaz z rzedu stracil jest po porstu nie na miejscu ..

    ten watek mial inne zadanie - na pewno nie kpin z teo ze mamy trudnosci z zajsciem..

    ale to moje zdanie..

    ja jako osba ktora genralnie jest z natury ugodowa..po po prostu wole cos przemilczec niz kogos obrazic - powiedziec cos w stylu debil, glupek.. itp .. s

    zarzucilas mi ze podcielam ci skrzydla .. mozliwe.. i za to przeprosilam..choc dalej utrzymuje swoja opinie ze warto najpierw cos zdiagnozowac niz od razu dawac suplementy .. oraz powtorzyc badanie.. po kilku tyg bo obnizona morfologia moze byc chwiloa.. bo np ktos byl chory .. mial temp ..

    ja ci tylko powiem jedno.. co zauwazylam w we mnie powodowalo nzniesmaczenie ..
    przy kazdym zdaniu ktore wypowiadalas odnoosnie mnie.. to przy kazdym podkresleniu ze Wyniki Twojego meza sa lepsze niz mojego stawialas usmiech .. co dla mnie bylo przykre bo poczulam jakbys smiala sie z tego.. ale to moje odczucie..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Tak ruchliwość 40% norma 32% żywotność 78% norma chyba 50% w jednym ml 78mln plemników norma 15mln w całej ejakulacji 280mln tylko ta morfologia 5% lekarz mówił ze fajnie byłoby chociaż 8% ale tez napomnial o dużej liczbie plemnikow
    Kochana to piekne wyniki :) dzialajcie :)

    jesli sie nie uda powtorzcie.. za jakis czas..i zwroc uwage na PH lepkosc , aglutynacje..

    a dwa wdrozcie troche zdrowego zywienia :) sportu :) relaxu :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Kochana to piekne wyniki :) dzialajcie :)

    jesli sie nie uda powtorzcie.. za jakis czas..i zwroc uwage na PH lepkosc , aglutynacje..

    a dwa wdrozcie troche zdrowego zywienia :) sportu :) relaxu :)

    Lepkość ok aglutynacji nie ma.Masz racje Aniu zdrowy tryb życia ważną rzecz a ja głupia pale:(, rzucam palenie juz enty raz ale teraz juz tak na dobre!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 20:59

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ