X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile razy robiliscie badanie nasienia? Byla pełna diagnostyka? Łącznie z hormonami męża usg jąder, posiew nasienia? Probowaliscie jakiejś suplementacji?

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marjotka wrote:
    dołączam i ja.
    Lekarz powiedział, że szansa na zajście w ciąże jest... MINIMALNA ;(
    jestem załamana.
    Nasienie w stanie fatalnym.
    Pwoiedział, że musi dać nam skierowanie do kliniki niepłodnosci.
    spokojnie, nam powiedział że szanse mamy jak trafienie głównej nagrody w totka i co ?? zaraz rodzę !
    tylko sie leczcie i nigdy , NIGDY nie poddawajcie !!!!

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marjotka wrote:
    dołączam i ja.
    Lekarz powiedział, że szansa na zajście w ciąże jest... MINIMALNA ;(
    jestem załamana.
    Nasienie w stanie fatalnym.
    Pwoiedział, że musi dać nam skierowanie do kliniki niepłodnosci.
    z tego co kojarze mieliscie hormony robione ale jakie dokladnie macie te wyniki bo zajrzalam i tam macie tylko ruchliwosc z tego co kojarze

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • actwiti Przyjaciółka
    Postów: 106 49

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, męskie tematy są dla mnie nowością. Ja wybadałam się cała i u mnie wszystko raczej ok, została mi tylko drożność jajowodów, ale chce z tym poczekać do momentu zbadania męża. Po krotce, o dzidzie staramy sie od marca 2014, na początku na spokojnie, potem we wrześniu męża złapało zapalenie jądra i najądrza, brał antybiotyki ponad miesiąc, niby się wyleczył. Po miesiącu zapalenie układu moczowo-płciowego i znów antybiotyki, 3 miesiące spokoju i znów to samo, w czerwcu miał czwarty nawrót choroby i wreszcie urolog z luxmedu wysłał go na dokładniejsze badania bo żadne popularne antybiotyki nie pomagają. W posiewie nasienia wyszła Enterococcus faecalis. teraz maż bierze antybiotyki, a ja czekam na wyniki posiewu czy tez mam tą bakterie. Jak myślicie czy możliwe, że ta bakteria powodowała, że nie zachodzimy w ciążę?czy branie praktycznie ciągle antybiotyków przez rok, mogła wpłynąć na nasienie i spowodować brak ciąży? skoro maż miał ciągłe nawroty choroby znaczy, że miał ciągle ta bakterie, może ona osłabia plemniki? Mamy teraz taki plan,,że jak mąz wytępi bakterie to robimy mu wszystkie badania i idziemy do specjalisty z wynikami. Tutaj kolejne moje pytanie, napiszcie mi proszę jakie dokładnie badania mam mieć zrobione by nie zmarnować pierwszej wizyty, wiem ze badanie nasienia i posiew (ale czy jakieś dokładne badanie czy podstawowe?), hormony z krwi - TSH, FSH, LH, testosteron i usg jąder. Czy coś jeszcze? i ostatnie pytanie czy dr Wolski, to jest ten doktor z novum i Onkolmed? pozdrawiam was i przepraszam za tak długą wypowiedz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 08:55

‹‹ 119 120 121 122 123
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ