X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a potem jak widzę, że laska stara się 3 cykle i mówi że ma dość to mnie krew zalewa...

    Evaa lubi tę wiadomość

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie mowil ze bedzie latwo... ja tez mam za soba okropny rok, odeszly 3 bardzo bliskie mi osoby, problemy zdrowotne u emka,byc moze czeka go powazna operacja na kregoslup,i czeka nas sporo latania z mlodym po specjalistach. Z dobrych rzeczy to zostalam ciocia, moja bratanica konczy dzis 2 miesiace i to daje mi kopa do walki, bo wszystko jest po cos, i ten zly czas kiedys sie skonczy...

    Evaa lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Hej kochane :)

    Ania spokojnie.. to dopiero 1 cykl z dobrymi hormonami :) i nasieniem wiec daj troche czasu :)

    ehhh ja sie stresuje ta droznoscia.. jesli wyjdzie ze niedroznosc u mnie to wtedy tylko in vitro .. :(

    Aniu84 kochana nie stresuj się Hsg ja też miałam robione pamiętaj po pierwsze nie boli tal bardzo ( jak tu pisały inne dziewcz.) a po drugie mysle ze będą drożne
    Z ta niedrożnością to raczej u kobiet które miały z jakichś powodów czyszczoną macicę i wtedy może coś zalegać w jajowodach, ja np po poronieniu miałam drożne gdzie bylo 50/50 takze bądź kochana dobre myśli. Ja myślę ze będzie dobrze :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! nikt tu nie przychodzi juz? :( jak wpadniecie to napiszcie czy ktorys z Waszych mezow/partnerow bral buzdyganek? warto ? cos sie polepszylo?
    ja dzisiaj umawiam M na badanie nasienia po 3 miesiecznej kuracji... aaa i chce isc na monit w jakim dniu cyklu najlepiej isc? pozdrawiam!!!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane włąsnie wczoraj miałam odkopywac watek :)

    Aipoite - Ania1986 moze cos o nim powiedzieć jej maz bral :)

    Trzytymam kciuki za wyniki :)
    pierwszy monitoring najlpeiej 8-10 dc.. choc cxesc idzie juz w 3-4 dc zeby sprawdzic czy z poprzedniego nic nie zostalo :)

    u nas troche zmian :)
    jesli sie uda nie podchodzimy do IUI .. ani do HSG ..
    wczoraj dostałam ankiete zdrowia.. do badan klinicznych :) jesli sie zakwalifikujemy to mamy cala procedrure in vitro za darmo :) placimy tylko za nasienie dawcy :)

    aipoite, Evaa, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aipoite trzymam kciuki za badanie męża :) Mój emek bierze buzdyganka, czy pomaga nie wiem, na pewno nie szkodzi ;)

    aipoite lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania super wieści to trzymam kciuki zeby wszystko szybko i pomyslnie poszlo :)

    mam jeszcze jedno pytanie musze zbadac prolaktyne po 3 miesiacach brania bromergonu i akurat mam wolne jutro wiec che zrobic ale wlasnie jutro albo w piatek mam miec okres czy to nie przeszkadza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 09:51

    <3
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis ginekolog u nas inseminacja na nature juz nie licze... Trzymajcie kciuki.

    Ania_84, aipoite, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prolaktyne to chyba na poczatku cyklu sie oznacza.. choc nie wiem dokladnie niech sie wypowiedza dziewczyny ktore badaja na bierzaco :)

    Ecaa trzymam kiucki :)

    Evaa, aipoite lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak moj maz bral i bierze nadal i właśnie po buzdygankuw ciagu niecalych 2 miesiecy wyniki podskoczyly do normy wszystkie parametry oprocz morfologii poszly znacznie do gory. Np koncentracja z 9,80 na 16,20 całość 17,64 na 65 mln ruch progresywny z 19% na 33% itd pare stron temu wkleilam porownanie wszystkich badan od sierpnia do marca. A i moj bierze tribusteron 60 firmy olimp 2x1, do tego z nim dynie + cynk z naturkaps 1x1

    Evaa, aipoite lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i u nas buzdyganek wplynal tez na ilość spermy mozemy <3 codziennie a jajka ciagle duze a kiedys tsk nie bylo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 17:05

    aipoite, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 84- wlasnie dlatego nie wiem czy badac jutro ta prolaktyne czy nie...


    Evaa- trzymam mocno kcuki :)

    Ania1986- no to super sie poprawilo, mam nadzieje ze mojemu tez pomoze ten buzdyganek ;) 23maja ma badanie zobaczymy co wyjdzie. wczesniej nie bylo terminu.

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu myślisz, że to po buzdyganku tak skoczyły parametry? :)

    Aniu84- to ŚWIETNA wiadomość!!!! Mmam nadzieję, że teraz w końcu szczęście się do Was uśmiechnie :))

    Eva- ja też teraz macham drożność i od czerwca IUI bo teraz nie zalapie sie juz chyba w tym samym cyklu co HSG :) no chyhba, że wyjdą drożne w maju zobacze poprawe w nasieniu to wtedy jeszcze poczekam z IUI, ale w cuda nie wierzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 17:15

    Evaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Aniu myślisz, że to po buzdyganku tak skoczyły parametry? :)

    Aniu84- to ŚWIETNA wiadomość!!!! Mmam nadzieję, że teraz w końcu szczęście się do Was uśmiechnie :))

    Eva- ja też teraz macham drożność i od czerwca IUI bo teraz nie zalapie sie juz chyba w tym samym cyklu co HSG :) no chyhba, że wyjdą drożne w maju zobacze poprawe w nasieniu to wtedy jeszcze poczekam z IUI, ale w cuda nie wierzę :)
    tak bo na bocianie tez paru osoba po buzdyganku leciały w gore jak szalone parametry;)
    poza tym to wprowadzilismy jako nowosc , szybciej szły do gory ale bardzo mozolnie i słabo a tu po wprowadzeniu nagle tak do gory poszly;)


    o widze ze robisz jednak hsg? kiedy jak w ostatnim tyg maja.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taak robię najpierw HSG wiesz, bo rozmawiałam tu na OF z dziewczyną z mojego miasta notabene :P i mówiła że na hsg wyszły jej jajowody niedrożne i w Katowicach jej udrożnili obydwa i leżała na sali z dziewczyną, której w ten sam dzień też udrożnili, a mój gin mówił, że baaaaardzo rzadko się to udaje, a jednak w Katowicach dwa razy w ciagu dnia się udało... więc zrobię HSG ok 7-8 maja jak beda drożne, tzn, że szkopuł tkwi w leniwych pływakach, ajak będą niedrożne to zorbie laparo ale w Katowicach.

    No i znowu zasiałaś we mnie ziarno zastanowień, bo byłam nastawiona, że jak będą drożne = IUI a tu teraz sobie mysle, a moze skocza wyniki po buzdyganku... :P

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a gdzie mozna kupic ten buzdyganek? Moj A w poniedzialek powtarza badanie

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś kupię w CH :) normalnie są na tych stoiskach z odżywkami :) jest tribusteron 60 i 90 i właśnie zastanawiam się, który wybrać :)

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja kupilam w internecie, ale mozna go kupic w sklepie sportowym z odzywkami.

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupujemy w vitamin shop tribusteron 60 z firmy olimp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    ja dziś kupię w CH :) normalnie są na tych stoiskach z odżywkami :) jest tribusteron 60 i 90 i właśnie zastanawiam się, który wybrać :)
    Kup ten 60 ta 90 mozesz wprowadzic gdyby 60 nie zadziałała ale nie sadze,u nas 60 dalo rade to u was tym bardziej.

‹‹ 119 120 121 122 123
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ