X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Resekcja/strumektomia tarczycy
Odpowiedz

Resekcja/strumektomia tarczycy

Oceń ten wątek:
  • Masza Koleżanka
    Postów: 35 4

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że to jest bardzo dobre podejście, bo im więcej same wiemy, tym łatwiej nam badać sie dodatkowo samodzielnie.

    Mi w sobotę przytrafiło się plamienie, to było 6dpo. Miałam nadzieję, że może to było plamienie implantacyjne, ale w niedzielę przerodziło się w krwawienie i teraz myślę że to chyba jednak zaburzony cykl i po prostu zaczal sie nowy dużo za wcześnie. Tylko to krwawienie było inne, takie czystokrwiste, żadnych skrzepow. Muszę zrobić usg to się okaże czy endometrium zluszczone czy nie.

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    27 lat, 5cs
    Częściowa strumektomia tarczycy w wieku 16lat, obecnie 3mm zdrowego miąższu,
    wysoka prolaktyna po obciążeniu metoklopramidem.
    Euthyrox 150, bromergon.
    Mam już dwoje cudownych dzieci <3 cel :czwórka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo Masza jesteś tutaj?

    Mam problem...
    Od marca nie mogę zatrzymać wzrastającego TSH.
    Było ok 0,48, potem co miesiąc systematycznie rośnie. Rosło w miarę powoli.
    0,84, 0,94, 1,30, 1,39 s a teraz skoczyło z tego 1,39 na przestrzeni miesiąca na 2,41... jestem załamana.
    Biorę 2x100 i 5x125 Letroxu. Ciągle ta sama dawka. Letrox rano na czczo, przynajmniej 2h przed śniadaniem, a czasem i dłużej.
    Dlaczego ono ciągle idzie w górę... :(
    Robiłam próby ze zwiększaniem dawki, ale to nic nie dawało i zatrzymałam się już na takiej. Po operacji brałam 7x125.
    I nigdy więcej nie było. Pikawa wariowała już.

    Dzisiaj mam endo, ale od wczoraj to mi nie daje spokoju. Jak było w okolicach 1 to jeszcze nie panikowałam. Teraz skoczyło podwójną wartość prawie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2017, 23:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wyszła dawka 7x125. Przy + teście 175 mam wrzucić...

    Za miesiąc krew i kontrola tsh.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ