X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 2 listopada 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś z rana dalej bladziochy, ani trochę nie przyciemniał więc zdaje sobie sprawę że może to być CB ale zobaczymy ;) byłam na becie ale nie zdążyłam dziś odebrać wyniku, i dopiero rano odbiore. A powiedzcie mi bo jestem w sumie pierwszy raz w ciąży i pierwszy raz zrobiłam betę jak dziś mam 4t1dc to na wyniku mam patrzeć na normy dla skończonego czwartego czy zaczętego piątego tygodnia ? I o ile powinna mi beta urosnąć po 48 godzinach żeby było ok ? 100 ℅

    atdc15nmjt4tk663.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 listopada 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciągu 48h beta ma przyrosnąć o minimum 66% a w ciągu 72h o 114% :) a tym ,że masz bladziocha to się nie przejmuj u mnie przy becie 192,2 tez miałam ledwo widzialnego bladziocha. Testy sikanie pokazują ładne kreski przy dużej becie czyli za tydzień będą ładnie widoczne :)

    Ejrene lubi tę wiadomość

  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 2 listopada 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    W ciągu 48h beta ma przyrosnąć o minimum 66% a w ciągu 72h o 114% :) a tym ,że masz bladziocha to się nie przejmuj u mnie przy becie 192,2 tez miałam ledwo widzialnego bladziocha. Testy sikanie pokazują ładne kreski przy dużej becie czyli za tydzień będą ładnie widoczne :)

    Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź :) Dam znać co tam mi wyjdzie.

    atdc15nmjt4tk663.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 4 listopada 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa poproszę o winko !


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

‹‹ 158 159 160 161 162
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ