X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łuhu!! Ja co prawda jestem na wrześniowym wątku i nie mam zamiaru z niego rezygnować bo tam sa swiecace dichoZygoty ale biorąc pod uwagę infekcję jaka mnie naszła szanse bliskie zeru. Totez proszę od razu o wpisanie mnie na 13.10 (wyguglalam i okazalo sie ze 13 paz 1307 roku - piatek- naaresztowali sie Templariuszy i krazy legenda ze stad sie wzial felerny piatek trzynastego)! :)))

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 8 września 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amidala wrote:
    Łuhu!! Ja co prawda jestem na wrześniowym wątku i nie mam zamiaru z niego rezygnować bo tam sa swiecace dichoZygoty ale biorąc pod uwagę infekcję jaka mnie naszła szanse bliskie zeru. Totez proszę od razu o wpisanie mnie na 13.10 (wyguglalam i okazalo sie ze 13 paz 1307 roku - piatek- naaresztowali sie Templariuszy i krazy legenda ze stad sie wzial felerny piatek trzynastego)! :)))
    A to tego nie wiedziałam z tym piątkiem 13-go :) już Cię zapisałam I wrazie gdyby nie trafila Ci się dyskoZygota, to życzę 100 % poczęcia we Wrześniu a wysikania 2 kreseczek w Październiku :)

    Amidala, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A to tego nie wiedziałam z tym piątkiem 13-go :) już Cię zapisałam I wrazie gdyby nie trafila Ci się dyskoZygota, to życzę 100 % poczęcia we Wrześniu a wysikania 2 kreseczek w Październiku :)


    niech nam te jaja szaleją!!! do boju (byle nie krwawego ;)))!!!

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 września 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam rewolucje bo coś przycichła :p

    Vesper, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 września 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) a mogę sobie posiedzieć w tym wątku bez zapisywania na listę? Bo to całe szczanie jest za bardzo stresujące dla mnie ;)

    Morwa, Vesper lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 12 września 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk....można???
    Przybywam z wrześniowych disco-zygot...niestety nie dla mnie była przewidziana...wpadł Ridz :(
    Bardzo proszę o wpisanie na 7-go....
    Dziękuje...

    Morwa, Amidala, Vesper lubią tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 września 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Cześć :) a mogę sobie posiedzieć w tym wątku bez zapisywania na listę? Bo to całe szczanie jest za bardzo stresujące dla mnie ;)
    Jasne ,że tak :) wątek powinien sprzyjać wyluzowaniu a nie spinaniu pośladków :p więc rób tak by było Ci tu jak najlepiej , a na listę zapiszesz się jak będziesz miała na to ochotę , albo jak wysikasz 2 kreski :) trzymam kciuki :)

    kattalinna, Vesper, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 12 września 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:33

    Morwa, Vesper lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bardzo chętnie polookam :-)
    Zmarnowałam we wrześniu już trzy patole -czekam na @
    W lodówce winko już się chłodzi - trzeba to olać :-P
    Oby październik był szczesliwszy...

    Witam serdecznie!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2015, 10:12

    Morwa, Vesper lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 września 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobima wrote:
    Ja też bardzo chętnie polookam :-)
    Zmarnowałam we wrześniu już trzy patole -czekam na @
    W lodówce winko już się chłodzi - trzeba to olać :-P
    Oby październik był szczesliwszy...

    Witam serdecznie!!!!
    Też czekam na @ Ridża @ i się coś doczekać nie mogę. Może dzisiaj wpadnie na wino bo też zamierzam coś dzisiaj chlapnąć ;) mam nadzieje ,ze ten cykl się wreszcie skończy i że to nie "moda na okres"... bo jak tak będzie to się jeszcze testowania nie doczekam w Październiku :p

    Vesper, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 12 września 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Też czekam na @ Ridża @ i się coś doczekać nie mogę. Może dzisiaj wpadnie na wino bo też zamierzam coś dzisiaj chlapnąć ;) mam nadzieje ,ze ten cykl się wreszcie skończy i że to nie "moda na okres"... bo jak tak będzie to się jeszcze testowania nie doczekam w Październiku :p
    Właśnie spojrzałam na pierwszą stronę i co widzę - Morwa gdzieś się podziała?? Miałyśmy razem testować 5.10...

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 września 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna wrote:
    Właśnie spojrzałam na pierwszą stronę i co widzę - Morwa gdzieś się podziała?? Miałyśmy razem testować 5.10...
    Jak tak dalej pójdzie to i z tego 10 polecę dalej w dół listy :p chcę już tego cholernego Ridża bo chce ruszyć z lekami i z całą tą zabawą:p a Ty który dzisiaj masz już dc ?

    wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 12 września 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 21:00

    Morwa lubi tę wiadomość

    cl2sjfv.png
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 12 września 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jak tak dalej pójdzie to i z tego 10 polecę dalej w dół listy :p chcę już tego cholernego Ridża bo chce ruszyć z lekami i z całą tą zabawą:p a Ty który dzisiaj masz już dc ?
    U mnie "dopiero" 10... Jeszcze dyszka i dobije do Alexis :) Nie lubie tych moich cykli, są dla mnie za długie (31 dni i więcej). Tak sobie myślę, że jeszcze zdążę w tym cyklu na monitoring, tak żeby mieć pewność :)
    Mam nadzieje, że się wyrobisz na październik, jak by to było żeby autorka wątku nie testowała... Trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2015, 15:37

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepsunieczka wrote:
    Puk puk....można???
    Przybywam z wrześniowych disco-zygot...niestety nie dla mnie była przewidziana...wpadł Ridz :(
    Bardzo proszę o wpisanie na 7-go....
    Dziękuje...


    To razem przybywamy z wrzesniowek :)))
    Czekam na koniec tej paskudnej geby Ridza na razie :D

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 września 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna wrote:
    U mnie "dopiero" 10... Jeszcze dyszka i dobije do Alexis :) Nie lubie tych moich cykli, są dla mnie za długie (31 dni i więcej). Tak sobie myślę, że jeszcze zdążę w tym cyklu na monitoring, tak żeby mieć pewność :)
    Mam nadzieje, że się wyrobisz na październik, jak by to było żeby autorka wątku nie testowała... Trzymam kciuki!
    Wyrobie się , wyrobie ;) nie ma innej opcji . Wyślę list ponaglajacy do Ridża, jak będzie taka potrzeba to nafaszeruje się dupkiem albo innym progesteronkiem i będzie gites majonez :) potem zarzuce coś na porost pęcherzyków to i Alexis szybciej zawita. Muszę być na tej liście bo u mnie za @ dostajesz wino ;) a ja lubię pić :p 31 dni to jeszcze nie takie długie te cykle , no ale jak to przy staraniach -jakie by nie były to będą się dłużyć w nieskończoność.

    Vesper, JoHanna, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 12 września 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mozna sie dolaczyc? prosze o wpisanie mnie na 4 pazdziernika. mam nadzieje ze sie uda to bedzie najcudowniejszy present urodzinowy dla mojego ukochanego mezczyzny :-)

    Morwa lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 12 września 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ridża właśnie wygoniłam od siebie. Niech spada dziad. Teraz oczekiwanie na piękną Aleksis. A że cykle stwierdziły, że teraz będą trwać 32 dni to jeszcze z 10 dni muszę poczekać.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 września 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Ja Ridża właśnie wygoniłam od siebie. Niech spada dziad. Teraz oczekiwanie na piękną Aleksis. A że cykle stwierdziły, że teraz będą trwać 32 dni to jeszcze z 10 dni muszę poczekać.
    Dawaj Ridż do mnie ,czekam zwarta i gotowa :D
    madzianka wrote:
    Witam mozna sie dolaczyc? prosze o wpisanie mnie na 4 pazdziernika. mam nadzieje ze sie uda to bedzie najcudowniejszy present urodzinowy dla mojego ukochanego mezczyzny :-)
    Witaj już Cię dopisałam :)

    wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj go do mnie !!!! bo ja tu czekam już ze wścieklizną na twarzy wypisaną - pół dnia w łóżku a jak już z niego wylazłam to prawie na padłam ...
    wkurza mnie to czekanie :/
    JA CHCĘ NA JUŻ !!!
    DAWAĆ RIDŻA !!!!

    madzianka - też bym chciała prezenta dla męża - ale jak bym musiała do grudnia czekać to chyba totalnie zeświruje :P

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ