X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 2 października 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah nie tylko Holendrom. Tsh czesto ignoruja.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 2 października 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Dostałam dzisiaj wyniki, moj lekarz zachwycony, a ja uważam że tsh jest do obróbki i zmniejszenia. Ehh, dla Holendrów wszystko co mieści się w normach, jest po prostu naturalne i okeeeej :D

    3 dc:

    TSH 3,14 [0,35 / 5,5]
    T4 15,4 [10 / 22]
    T3 1,1 [1,34 / 2,73]
    LH - 10
    FSH - 8
    PRL 0,3 [0,06 / 0,6]
    Tsh to Pikus. Tf3 masz za niskie. Powinnaś do do Endo sie udać, bo cos nie tak z tarczyca

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 2 października 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już obliczyłam sobie procentowo ft3/ft4, i zdecydowanie coś szwankuje. Już w poprzednich badaniach mi się nie podobało, ale nie zdążyłam z wizytą u endo. Teraz to nadrobię, dzięki ;) Oczywiście póki co, nie stanowi to problemu w starankach, dla nas, młodych i chętnych do pytongowania :D zakrapianego winem.

    Edit:
    Dla potwierdzenia,
    plus minus w 22dc mogę zrobić progesteron?
    A tarczycę w dowolnym dniu cyklu, tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 17:53

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 2 października 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah pytongowac mozesz. Przeciez nikt nie mowi ze ciaza jest niemozliwa ;)
    Skoro nawet w cyklach bezowulacyjnych da sie zajsc w ciaze to i takie wyniki nie powinny stanowic jakiegos duzego problemu.

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 2 października 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:40

    Jagah lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 października 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Orzechowke sprobuj ze spritem. Polaczenie zacne.



    Mam ochote odgryzc sobie piersi.
    Piłam z cola tylko, ale orzech laskowy to najlepiej mi z mlekiem smakuje bo smakuje jak Monte :)

    stacey lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 października 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Już obliczyłam sobie procentowo ft3/ft4, i zdecydowanie coś szwankuje. Już w poprzednich badaniach mi się nie podobało, ale nie zdążyłam z wizytą u endo. Teraz to nadrobię, dzięki ;) Oczywiście póki co, nie stanowi to problemu w starankach, dla nas, młodych i chętnych do pytongowania :D zakrapianego winem.

    Edit:
    Dla potwierdzenia,
    plus minus w 22dc mogę zrobić progesteron?
    A tarczycę w dowolnym dniu cyklu, tak?
    Koniecznie wybierz się do endo bo to niedoczynnoscia tarczycy podlatuje na odległość. Progesteron 7-8dpo , bo 22 dc jest umowny i tylko przy książkowych cyklach. Także sprawdź jak to u Ciebie wychodzi. Tarczyca w dowolnym dniu cyklu.

    Edit: sprawdź anty tpo I anty TG jak to nie będzie podwyższone to zarzuc sobie jod w i selen :) podciągniesz wtedy nieco wyniki , chociaż najlepsze byłyby dragi pod postacią ft4 ;) ale za granicą z tego co słyszałam zbytnio nie chcą przepisywać, nie wiem jak jest u was.

    Edit2: Powiedz mi jeszcze ty badałas t3 i t4? A nie ft3 i ft4 , czy tak Ci się tylko napisało ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 18:17

    Jagah, stacey lubią tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 2 października 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:40

    Vesper lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 2 października 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 października 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Piłam z cola tylko, ale orzech laskowy to najlepiej mi z mlekiem smakuje bo smakuje jak Monte :)
    Szklanka mleka przed snem najlepsza ;) mój mężulek, gdy miałam zakrętkę na punkcie tego Monte, robił mi drinie w szklance do piwa. Najlepsze zblendowane mleko z lodem, zajebista pianka orzechowa się robi :)

    Morwa, pepsunieczka lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 października 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah to jak było z tym badaniem ? Bo to ważne :) badałas t3 i t4 czy ft3 I ft4 ? Na samo t3 mają wpływ niektóre leki dlatego "ważniejszym" oznaczeniem jest oznaczenie ft3

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 2 października 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jagah to jak było z tym badaniem ? Bo to ważne :) badałas t3 i t4 czy ft3 I ft4 ? Na samo t3 mają wpływ niektóre leki dlatego "ważniejszym" oznaczeniem jest oznaczenie ft3

    Badałam TSH z dodatkiem T4,T3; takie mieli oznaczenia podłączone do grupy badań tarczycowych. Żadnych leków nie przyjmuje, prócz witamin, wiesiołka.

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 października 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Badałam TSH z dodatkiem T4,T3; takie mieli oznaczenia podłączone do grupy badań tarczycowych. Żadnych leków nie przyjmuje, prócz witamin, wiesiołka.
    To w takim razie ja bym się aż tak nie przejmowała tym wynikiem. Bo tak jak pisałam wolna podjednostka ft3( a nie t3) jest tą bardziej "dokładna" w diagnozowaniu chorób tarczycy. Poczytaj sobie o tym jaka jest różnica między jednym a drugim badaniem. I jak dasz rade to powtórz te badania tylko teraz poproś o badanie ft3 i ft4 a nie t3 i t4 :) warto to skontrolować aby albo odetchnąć z ulgą albo zacząć się martwić.

    Edit: w którym dniu cyklu badałas t3 i t4 ? Jakie długie masz cykle ? Kiedy przewidujesz u siebie owu ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 18:40

    Vesper lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 2 października 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Wam dzien minal?
    Ja juz prawie prace skonczylam.
    Dzis znowu mialam moment ze mnie skurcz w podbrzuszu chwycil i nie chcial przejsc.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 października 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka, Ridż nie przybył w umówionej godzinie? :)

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 2 października 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moja beta z dziś 228,70 :-) rośniemy ;-) na szczęście udało odebrać mi się dziś bo nie wytrzymałabym do poniedziałku z niewiedzą ;-)

    Kochane wirusuję Was wszystkie, kicham na Was Lenincatowym zarażaczem ciążowym! Trzymam kciuki! Niech się dzieje! :-) <3

    odrobinacheci, emaj, Emilia77, pepsunieczka, Kjopa3, Mona_M, ewelinka2210, Cytrynka_, Morwa, kattalinna, JoHanna, stardust87, blondyna5555, Vesper, stacey lubią tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 2 października 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:40

    Cytrynka_, miluszka lubią tę wiadomość

  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 2 października 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście krejzolki ;p. Ale z ta orzechówka to mi narobiłyście ochoty,aż wysłałam męża po sprita żeby zrobić drinka. Lód się już robi w zamrażalniku. Cytrynka trzymam mooocno kciuki. Widziałam Twój test i widziałam 2 kreseczke. A Tobie miluszka Gratuluję ♡♡♡.
    sama czekam na wszystkie wyniki badań. Narazie mam tylko część. Jak będzie coś nie tak to gin ma mnie wysłać do kliniki leczenia niepłodności. Ale mam nadzieje ze się obejdzie bez ;)

    Cytrynka_, miluszka lubią tę wiadomość

    hchygox1kst10j9v.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 2 października 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna nie przybyl. Ale brzuch dalej boli jak na @. I chwilami czuje skurcze w podbrzuszu. Ale teraz sa takie chwilowe i nie zginaja mnie w pol.

    Miluszka super ze beta rośnie ;)
    Patrzylas juz na kiedy termin Ci wychodzi?
    I kichaj, kichaj. Bardzo nam się przydadza takie wiruski ;)

    Emaj też mam nadzieję se już go nie zobaczę...

    Karolina oby obylo się bez kliniki.

    miluszka lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 października 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    Kochane moja beta z dziś 228,70 :-) rośniemy ;-) na szczęście udało odebrać mi się dziś bo nie wytrzymałabym do poniedziałku z niewiedzą ;-)

    Kochane wirusuję Was wszystkie, kicham na Was Lenincatowym zarażaczem ciążowym! Trzymam kciuki! Niech się dzieje! :-) <3
    Jeszcze raz gratuluję :*:*:*:*

    miluszka lubi tę wiadomość

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ