X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus trzymam kciuki za tsh.
    Po tym co wczoraj napisalas sprawdziłam jak u mnie jest z tą temperaturą. (Wiem,dziwna jestem) I faktycznie od razu po przebudzeniu była wyższa niz jakieś 10 min. później. A jak sprawdziłam po jakiejś godzinie znowu wyrosła.
    Co do daty poznania męża to nie pamiętam. Jakos na przełomie lutego i marca. W tym roku mija 12 lat.

    kattalinna, Karoluś81, doty22 lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 9 poznania teraz, 8 bycia razem - między lutym a latem, bliżej nieokreślony termin ;-), w sierpniu 4 rocznica ślubu. W maju mój pierwszy Dzień Matki <3

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka. Ja kupiłam wędzony twaróg w Karolinie, ale nie zawsze jest. U Was też jest ta sieć?

    Karolus. I nie pokażesz nam brzuszka ani fotki maleństwa przez całą ciążę?
    Już oferowałam, że napiszę Ci krok po kroku jak to zrobić.
    Odnośnie poduszki to ja mam C i dla mnie jest wręcz za długa, a mam 172cm wzrostu. Jest to dla mnie super wynalazek, bo ja uwielbiam spać na brzuchu i ona mnie blokuje, żeby się na niego nie przewrócić. Nawet teraz jej używam do KP i do spania, bo nie powinnam spać na piersiach i ich gnieść przy KP. Myślę, że tą poduszkę można położyć za plecami i będzie blokowała przewrócenie się. Poduszki U nie miałam, więc się nie wypowiadam.
    A spałam na jednym i drugim boku i nie patrzyłam na tą tętnice. Nie dałabym rady tylko na jednym.

    Fioletowy wątek powstał, żeby nie zaśmiecać różowego na temat wyprawki i wszystkich spraw ciążowych. Wydawało sie, że staraczkom może być przykro o tym czytać. Ja też krępuje się tutaj pisać o Emilce, żeby komuś kto długo czeka na maleństwo, nie było przykro.

    Kattalina. Piękny, zgrabny brzuszek :) Gratulacje z okazji rocznicy :)

    Karoluś81, kattalinna lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że część z Was pisze na fiolecie, dlatego tam czasem podglądam ;)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bardzo lubię czytać jak sie innym dzieciaczki chowają.
    Krrropka- do piątku z teścikiem chcesz czekać- jak taki ładniutki wykres?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja no właśnie nie wytrzymałam, ale wyszedł negatyw.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie chętnie skorzystam z Twojej instrukcji odnośnie zdjęć ale czytałam kilka, próbowałam i poległam. Może Twój sposób będzie łatwiejszy.
    Ja mam 175 cm wzrostu i chyba właśnie tę C sobie sprezentuje.
    Co niektórzy na wieść o mojej ciąży pytają się czy robiłam in vitro. Nie mogą uwierzyć, że zaszłam w ciążę naturalnie. Spontaniczne jak mówi mój lekarz napro :-)Widocznie byłam postrzegana jako beznadziejny przypadek ;)
    Moje tsh lepsze, ale nie idealne. 2,75 a było w poprzedni poniedziałek 5,67. Więc jest poprawa, ale planuję do kolejnej kontroli 2 lutego (3 idę do napro-gina) brać co drugi dzień 2x75 a co drugi 75+50 euthyroxu. Muszę tylko sprawdzić jakie są maksymalne dawki euthyroxu jakie mozna brać.
    Jestem dzisiaj totalnie padnieta. Wstałam o 4:45 bo dzidziuś mnie pogonił do wc, a po południu 3 godziny doradzalam kuzynkom w wyborze weselnych kreacji. Maraton po sklepach i zero kupionych sukienek.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus. Napiszę Ci instrukcje wklejania fotek ze strony www.fotosik.pl.

    1. Jeżeli wchodzisz z telefonu to w prawym górnym rogu klikasz takie trzy poziome kreseczki i wybierasz "dodaj zdjęcie" (na pomarańczowym tle). Jeżeli z kompa to ta funkcja chyba od razu jest dostępna w prawym górnym rogu.
    2. Wybierasz "wybierz plik" (na niebieskim tle) i wybierasz zdjęcie z lokalizacji
    3. Kiedy załaduje się zdjęcie klikasz na "bez ograniczeń wiekowych" (na białym tle, poniżej zdjęcia)
    4. Klikasz "zapisz zdjęcie"
    5. W pozycji "Rodzaj kodów" wybierasz "fora dyskusyjne" (poprzez kliknięcie na strzałkę w dół)
    6. W pozycji "Rozmiar zdjęcia" zostawiasz "500 pikseli"
    7. W pozycji "po kliknięciu na zdjęcie" wybierasz "nie rób nic"
    8. Pod zdjęciem klikasz w "kopiuj do schowka"
    9. Wklejasz ten link do wiadomości w forum. Będzie wyglądał mniej więcej tak [IMG]https://images82.fotosik.pl....[/IMG]. Kiedy wyślesz wiadomość na forum ten link zamieni się w zdjęcie.

    To może brzmi skomplikowanie, ale nie jest ;) Spróbuj, jak będziesz miała jakieś pytania to chętnie pomogę.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubię czytać o ciążach i maleństwach :) więc piszcie tu i nie uciekajcie na fiolet :)

    My w tym roku będzie mieli 9 rocznicę poznania, 8 małżeństwa. Szybko to u nas było, w lipcu się poznaliśmy, w grudniu zamieszkaliśmy razem a w sierpniu następnego roku był ślub. 13-go. W piątek :)

    Karoluś81, kattalinna, Alicja81 lubią tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili my slubowaliśmy 28 sierpnia, też 8 lat temu :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie dziękuję. Wydaje się proste spróbuję jutro coś wrzucić:-)
    Tak sobie przemyslalam, że skonsultuje jutro z lekarzem te dawki euthyroxu. Zawsze podnosili o 25 jednostek i był efekt. Tylko że sprawdzałam po kilku tygodniach. Teraz dostałam aż 50 jednostek więce, przez tydzień sporo tsh spadło, może za tydzien będzie jeszcze mniej? Jednak napiszę jutro do lekarza.
    Mama Lili a jak u Ciebie sytuacja na froncie?
    Ja się urodziłam 13 w piątek, ale nigdy nie byłam przesądna :-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, napiszę tu, nie pod wykresem. Dostajesz ode mnie wirtualnego kopa za test! Po co dziś robiłaś po południu?? Testy się robi z porannego moczu, szczególnie te przed terminem miesiączki. Wiem, że dziewczyny robią i wychodzą, ale też inne robią i nie wychodzą mimo ciąży. Po co, pytam zatem, się narażać na stres? Wiem, że Cię korci i nadzieja wielka. Jak jesteś w ciąży to w końcu i tak będzie pozytyw. Przepraszam za ton, ale czuję, że przyda Ci się trochę zimnej wody ;-) ja bardzo, bardzo, bardzo mam nadzieję, że ten cykl jest TYM cyklem i nie doczekasz się @. Ale póki co musisz jeszcze uzbroić się w cierpliwość, która wiem, o tej porze cyklu jest towarem deficytowym...
    Test czułość 100? To nie nawet czy w dniu spodziewanej miesiączki coś pokaże. Często przecież pierwsze bety są z wynikami 30-50.
    Proszę dziś już się zrelaksować, proponuję winko czerwone, pomoże też na sen rano. Może uda Ci się pospać do budzika. Życzę Ci spokojnej nocy. Trzymamy kciuki z Hermenegildą, która cały czas mnie szturcha jak to piszę.
    <3

    Annie1981, Alicja81, krrropka lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katta dałaś czadu- popieram w 100%.
    Ja nawet nie wiedziałam, że można kupić test 100, myslałam, że na 25 kończy się skala.

    Karola dawaj fotkę brzusia

    krrropka, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosze co to za forum!!! Zamiast pocieszyć to jeszcze kopią leżącego (leżącą w tym przypadku). No chyba że żeby zasłużyć na wyrazy współczucia trzeba wykupić pakiet premium :P :P :P :P :P

    A na poważnie to wiem, że za wcześnie. Najpierw się wprawdzie wkurzyłam, ale potem to już mi się śmiać chciało samej z siebie, zachowałam się jak nastolatka ;) I prawdę mówiąc (a raczej pisząc) miałam Wam się nie przyznawać, że zrobiłam, bo było mi trochę wstyd. Ale skoro Alicja zapytała... Mężowi się nie przyznałam ;)

    Alicja ja też myślałam, że nie ma tak nieczułych testów już. Żeby było śmieszniej to nie o tym żadnej informacji ani na pudełku, ani na ulotce. Dopiero jak zaczełam grzebać w necie to wyczytałam, że mają czułość albo 50 miu albo 100 (Podobno parę lat temu na opakowaniu była właśnie podana info że 100)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa, ale na swoje usprawiedliwienie mogę dodać tylko, że był z porannego sika :P Późno dzisiaj wstałam...

    kattalinna, Alicja81 lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiedzmy, że usprawiedliwiona ;-) masz tam pochowane jakieś testy jeszcze? Czy będziesz grzecznie czekać?

    krrropka, Alicja81 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W opakowaniu były dwa ;)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to klops... ;-)

    krrropka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale emocje... !

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoło

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
‹‹ 340 341 342 343 344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ