X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie prowadzę wykresu. Jestem zielona w tym forum muszę w wolnej chwili zobaczyć o co tu chodzi . Teraz w 21dc mierzyłam progesteron bo jakoś nie czuje ovu tak jak wcześniej i wynik niby ok vbo 19,28ng/ml

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 13:58

  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie prześliczna Emilka :) i już 4 miesiące minęły...nawet nie wiem kiedy :)

    Moona witaj. Życzę aby szybko udało się zobaczyć dwie kreski.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję chociaż w tym miesiącu nie mam nadziei. Piersi mniej już mniej bolą no i na dodatek wczoraj biegunka a zwykle mam tak parę dni przed @ Dziwny objaw hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 14:22

  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona to dopiero Twój drugi cykl starań. Nie ma się co dołować tym, że "coś się popsuło", jak napisałaś wcześniej. Tarczyca jak napisałaś jest pod kontrolą, progesteron też w normie. Może zaskoczy Cię ten cykl a może uda się w następnym :)

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie śliczna tą twoją księżniczka. Ja mam abonament chyba do 5 lutego. Póżniej będę wam pisała co i jak. Zainstalowałam sobie apke na telefonie.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, słodziutka niunia :-)

    Krrropka, ostatnie godziny od chwili prawdy - oby!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję MamaLili za słowa otuchy. Byłaby to dla mnie miła niespodzianka. Zegar tyka trzeba się spieszyć

  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka a Ty kiedy testujesz? Jak długie masz cykle i w którym dc był negarywny? Nie mogę się doparzeć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 17:16

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie wygląda na to, że test najwcześniej w przyszłym miesiącu. Temperatura spadła, pojawiło się plamienie i brzuch pobolewa typowo na @

    Moona cykle mam między 24 a 28 dni, dzisiaj jest 26 dc, wg of 15, wg mnie 14 dpo. A test robiłam 2 dni temu.

    Jak chcesz zobaczyć czyjś wykres, to klikasz na nicka, potem "Bieżący wykres na tablicy" dajesz "tak" i przenosi Cię na stronę z wykresem.

    Nic to, jak mówią, trzeba poprawić koronę i zasuwać dalej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 17:52

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka no przykro mi że się tym razem nie udało. Pewnie dołączę do Ciebie w poniedziałek to będziemy działać razem.
    Który to Twój cykl starań?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 18:09

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona staramy się od lipca 2015. Nawet nie liczę, który to już raz... Mam nadzieję, że jednak do mnie nie dołączysz, ale jakby co, to będzie mi bardzo miło :)

    A właśnie pisałam Wam ostatnio, że w tym roku bedzie 12 lat, jak zmany się z mężem. Ale coś mi nie pasowało, zaczełam sobie liczyć i wyszło, że rok mi się zgubił :D Czyli w tym roku 13!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej. To już ponad dwa lata. A badania? Wszystko ok? Rodziłaś juz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 18:45

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś pamiętasz jakie badania w jakim dniu cyklu robiłaś?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona no właśnie nie. Mam problem z drożnością jajowodów, w październiku miałam laparoskopie, udało się jeden odblokować, ale okazało się , że drugi też jest zablokowany. Teraz czekam na drugą laparo a w międziczasie działamy. I staramy się o pierwsze dziecko.

    Alicja kiedy masz wizytą u napro? Prowadzisz jakieś obserwacje, które pokażesz lekarzowi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 19:27

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :)

    Mnie też wkurzył OF, że nie można wykresu prowadzić. Robię testy owu pod kątem kolejnych starań i teraz nie mam ich gdzie wprowadzać. Macie jakąś fajną apke?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mój kalendarzyk. Taka apka z czerwona książeczka

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie ja sobie ściągnełam kilka i porównuję. Na razie chyba najbardziej podoba mi się flo i ff Mobile. Fajna jest też clue, ale chyba nie ma możliwości prowadzenia wykresu, zaznaczasz wszystko na kalendarzu. Ovuview też ok, chociaż na wykresie nie ma kreski z zaznaczoną owulacją, a przyzwyczałam się już do niej. Graficznie bardzo fajna jest Maya, ale jest dosyc skromna w podstawowym pakiecie. No i od nowego cyklu chcę spróbować Natural Cycles, ona jest płatna, pierwszy miesiąc za darmo a potem płatne: 5.99 funtów za miesiąc lub jak kupisz od razu na rok to 3.35 za miesiąc (plus termometr do pomiaru). Wychodzi taniej niż of :/

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam mój kalendarzyk na telefonie.
    Napro mam 21 lutego, nie wiem czy u was też tak jest ale mam problem ze sluzem, na wkładce mało co jest,jedynie jak idę do toalety (nie przy siku) mam coś tam sluzu. Jest go bardzo mało i też nie jestem pena czy ten,który uważam za rozciągliwy napewno jest rozciągliwy.
    Pytałam dlatego o czas robienia badań, wiem, że prolaktynę w 3 dc, a fsh, lh estriadol- też chyba w 3 dc, testosteron?, tarczyca? co jeszcze?

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja mi na śluz bardzo pomógł wiesiołek, ale nie w tabletkach, tylko sam olej. Mam ten z OlVita. Tylko trzeba dłużej stosować, u mnie dopiero w trzecim cyklu można było zauważyć wyraźną poprawę. Na tyle wyraźną, że conceive plus poszedł w odstawkę.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też stosowałam wiesiołek i w tabletkach i płynie- szczerze szału nie było, szczególnie po tabetkacj- nie wiedziałam różnicy. Troche więcej po płynie.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
‹‹ 342 343 344 345 346 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ