X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Bertha, Ty w jednym cyklu zrobisz więcej testów, niż ja przez 2,5 roku starań :D Ale życzę Ci żeby w końcu jeden z nich był pozytywny!

    Alicja81, bertha lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już sobie obiecałam że żadnego testu nie zrobię dopóki mi się @ nie spóźni. Zobaczymy czy wytrwam w postanowieniu hihi

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, chyba masz 30 dni, ale jak się nie spodoba to oddają kasę? Chyba że źle zrozumiałam bo nie czytałam o co chodzi. No, ale jeśli tak, to 28 czy 29 dnia możesz stwierdzić że to nie to ;-)

    bertha lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Badania hormonów w toku. Może dzisiaj będą wyniki. Zobaczymy co tam wyjdzie. Jak tam bertha dzisiaj?

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam wielką słabość i chyba zaraz pójdę kupić sobie bułki na drugie śniadanie. No tak mi się chce że szok. Ech to Hashimoto :/

    W ogóle to się ważyłam w sobotę i ważę pół kilo mniej niż 22 grudnia. A brzuszek idzie do przodu. Myślę że to przez brak apetytu. Do świąt jadłam jak szalona, a później mdłości zaczęły się nasilać i klapa. Jem bo muszę ale mało co mi smakuje. Nawet woda jest bleee.
    Przestałam też używać płynu do płukania prania i perfum.
    Nie cierpię.
    A wczoraj zauważyłam pierwsze rozstępy na piersi. Nie lubię. Chyba zacznę się smarować oliwą bo te wszystkie balsamy tak pachną że nie chce mi się ich używać.
    Ok, koniec narzekania.
    Alicja pochwal się wynikami. Trzymam kciuki żeby były dobre.
    Bertha podziwiam Twój zapał do testowania. Kciuki zaciśnięte :-)

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dowiedziałem się o ciąży dziewczyny z wątku o naprotechnologii, która też jest pacjentka mojego doktora. Ciekawy przypadek i patrząc na wyniki jej męża trochę beznadziejny, ale jak widać można :-)

    kattalinna, bertha, krrropka, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, nie zazdroszczę, że Cię te dolegliwości męczą... Ale może się skończą zaraz.
    Do smarowania polecam olejek ze słodkich migdałów. Ja od początku używam, zapach praktycznie żaden. I nie tłuści bardzo a właściwości super. Używam też z rossmana babydream olejek na rozstępy, ale tego tylko po prysznicu na mokro. Jest bardzo rzadki. Ale dostałam od rossmana za free to nie narzekam ;-) skład też ok i zapachu prawie wcale.

    Właśnie, Alicja, melduj ;-)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem załamana. Miałam mieć urlop od 5 lutego i wtedy akurat nowy cykl miałam mieć i hormony robić. A tu dupa mam od 6 do 8 skierowanie na szkolenie w Polsce.i co teraz? Chyba będę musiała przełożyć lekarza napro.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie oczywiscie biel dzisiaj (8dpo). :)

    Karolus, to nie zapał, to świrek :D

    no cóż, jutro sikam dalej :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja no nie... Tak długo na tę wizytę czekałaś. Może jeszcze uda się coś zrobić. Może odwołają szkolenie...
    Bertha 8 dzień to bardzo wcześnie. Może spróbuj wytrzymać chociaż do 12 dpo?
    Kattalina ja to mam problem z tymi olejkami. Na wszystkie oliwki dla niemowląt jestem uchylona. Zaraz mi czerwone kropki na skórze wychodzą. Na różne kremy też. Właściwie moja twarz toleruje tylko olejek arganowy i zwykły krem nivea. A myślisz że olej kokosowy może być do smarowania ciała? Bo to też toleruję. Tylko zapach...

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, kurde, bez sensu. Musisz na to szkolenie jechać?

    Karoluś, a Ty tak nic, całkowicie nic tego glutenu? Bo ja z tych, które twierdzą, że jak bardzo się chce, znak że organizm potrzebuje ;)

    Bertha zaciskam kciuki z całych sił!

    bertha lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka ja nie badalam się pod kątem nietolerancji. Ale mam takie zalecenie ze względu na Hashimoto. Bo wykluczenie glutenu z diety ma dobry wpływ na organizm i hamuje rozwój choroby. A jeśli nie wyklucze to z czasem jest ryzyko wystąpienia innych chorób autoimunologicznych w tym właśnie celiaklii.
    Ale kupiłam dzisiaj te dwie bułeczki. Ale nie smakowały mi za bardzo.

  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma wrote:
    Gretta gratulacje i kamień z serca, że Stasiulkowe serduszko zdrowe. Cieszcie się sobą. Buziaki dla Stasia :)

    Dziękuję :) na naszym wątku naprawdę można liczyć na wsparcie i dobre słowo jak i na "opieprz" również ;)
    Stasiulkowe serce spędzało nam sen z powiek od listopada ale najważniejsze że już wszystko jasne i maluszek zdrów <3 apetyt mu dopisuje tak dobrze że jak nie ma na już jedzonka to awantura straszna i karmiąc piersią musiałam dokarmiać mm. Teraz więcej pokarmu jest a Stasiulek polubił łatwą w obsłudze buteleczkę więc teraz walczymy aby był samo kp.
    Podczytuje Was na telefonie jednak tak namieszałam z hasłem że nie mogę się zalogować na nim tylko na kompie :/

    Annie córeczka cudowna i śliczna i taka duża jak na 4msc <3

    Mona witaj na najlepszym wątku tego forum ;) obyś długo nie czekała na II kreski :)

    Katalina brzusio zgrabniutki ładniutki :)

    Bertha trzymam kciuki za każdy dzień testowania ;)

    Karoluś już nie kojarzę dobrze ale jeśli w ten weekend będzie wesele to udanej i spokojnej zabawy życzę :D a co do prenetalnych to w 12tc najlepiej zrobić ale czemu to już nie napisze bo nie pamiętam. Coś tam jest najbardziej miarodajne.

    Alicja na śluz dobra jest surowa marchewka :) trzymam kciuki za napro <3

    Kropka życzę aby ten styczniowy cykl był tym szczęśliwym bo już zaszły jakieś zmiany w Twoich cyklach z tego co się orientuję :)

    Mama Lili współczuję remontu i kibicuję w staraniach ;)

    Enigma Twoje szczęści to już poważna persona :D zapewne siedzi i już nieźle dokazuje :D

    Dakota <3 Ktosiowa <3 lekkich porodów i szybkiego powrotu do domu z maluszkami <3 <3

    Pozdrawiam :)

    Ps. też coś wkleję jak się ogarnę z wolnym czasem bo teraz biegnę na kp.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 13:50

    Annie1981, Karoluś81, MamaLili, bertha lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretta. Tak to jest z butelkami, dzieci łatwo rezygnują z piersi. Trzymam kciuki, żeby jednak KP się udało. Nie zrażaj się. Emilka od początku się pręży przy KP, co nie znaczy, że mleka nie ma, jest sporo innych przyczyn, ale ładnie przybieral tzn że się najada.

    Greetta lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, podobno nie uczula ten olejek, zresztą można go stosować u niemowląt. Ja używam konkretnie tego https://m.ceneo.pl/37946824#tab=spec. Kokosowy też się nada, ale dla mnie za tłusty. No i zapach ma

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już dzwoniłąm wszędzie gdzie mogłam- ale nic z tego- muszę jechać. Jedyna nadzieja w tym, że cykl mi się przesunie.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mam narazie wyniki Tsh. Spadło do 0,077. Jutro endokrynolog. Z jednej skrajności w drugą. Eh...

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona a bierzesz jakiś lek na tarczyce? Ile poprzednio wynosiło tsh?
    U mnie po zwiększonej dawce euthyroxu tsh spadło poniżej normy ale lekarz powiedział że jest ok, bo to lek tak zbił tsh. No i na tym niziutkim tsh zaszłam w ciążę :-)
    Teraz za to zdecydowanie wzrosło, ale kontroluje sytuację.

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na rozstępy najlepszy jest krem ELASTI-Q. Urodziłam i wykarmiłam 2 dzieci. Na ciele ani jednej kreski nie mam :)
    Smarowałam sie codziennie od początku ciąży, pilnowałam tego bardzo, nawet jak mi się nie chciało i opłacało się.
    Na wszelkie oliwki dziecięce miałam uczulenie i momentalnie czerwone swędzące kropeczki.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona bardzo niskie to tsh.
    Ja muszę się przyznać, że nie mam żadnych rozstępów po Julce- nie smaroalam się niczym- czasami oliwką, ale tyle co nic,

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
‹‹ 344 345 346 347 348 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ