X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, ja przez kilka ostatnich miesięcy zauważyłam znaczny spadek ilości śluzu. Zaczęłam obstawiać, że to początki menopauzy bo jeszcze kilka innych obserwacji miałam. Wcześniej niby płodny był ok, nie narzekałam ale też szału było. Próbowałam trochę wiesiołka, trochę siemienia ale nigdy nie byłam konsekwentna w nich. Polecany jest też syrop na kaszel albo acc - coś na rozrzedzenie wydzieliny, bo za jednym zamachem podobno rozrzedza wszystkie ;-)

    Krrropka, niefajne wieści nadchodzą od Ciebie :-(

    Moona witaj i powodzenia!

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka nie poddawaj się. Laparoskopia i działajcie dalej. Musisz mocno wierzyć że się uda, ale też nie frustrowac się i pogodzić z tym, że nie wszystko od Ciebie zależy. Będzie dobrze. Modlę się codziennie za wszystkie Staraczki. Sobie wymodliłam to i Wam wymodlę, a co :-)
    Annie Twoja córeczka śliczna, a jaka poważna i takie bystre oczy a to dopiero 4 miesiące. Cudnie :-)
    Alicja 3 dc prolaktyna, lh, fsh, estradiol. W sumie to najważniejsze, reszta kiedy pasuje, ale jak się kłuć to raz i mieć z głowy. Więc wszystkie tarczycowe tsh ft 3, ft 4, anty tpo anty tpg. Testosteron, kortyzol, homocysteina, wit d, glukoza na czczo plus obciążenie.
    Sluzem się nie martw. Ja cały czas miałem bardzo mało, ale dostałam leki i ok. Wit b, musi być w końskich dawkach. Ale to lekarz zdecyduje. Dlatego tak ważne te obserwacje modelem craighton. To bardzo dużo mówi lekarzowi. Ja u Ciebie obstawiam problemy z tarczyca i może prolaktyna. Dlatego owulacja u Ciebie wariuje, a jak wariuje to i śluzu mało.
    Ale to wszystko da się naprawić. Dobrze że Twój Mąż miał dobre wyniki, zawsze łatwiej.
    Ja uciekam bo szaleństwo przedweselne już na całego.
    A rano były wymioty, a myślałam że skoro w poniedziałek zaczynam 4 miesiąc to będą powoli odpuszczać. Ale nie narzekam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2018, 09:37

    Alicja81, MamaLili, bertha, kattalinna, Annie1981, krrropka lubią tę wiadomość

  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam WomanLog, fajna apka :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeździłam! Nikt nie zginął ;-) nauczyłam się obsługi wycieraczek bo był mega śnieg w trakcie ;-) to było jak matrix :-D

    Alicja81, Karoluś81, bertha, MamaLili, Dakota lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo TY

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ściągnęłam 3 apki i z nich najlepiej podpasowało mi mi Flo, ale sporo jej brakuje do OF. Przetestuję te, o których piszecie

    Alicja. Mi wiesiołek też nie pomógł na śluz za to siemię lniane już po tygodniu. Na bieliźnie nie było go widać, ale w środku był i to wystarczyło, żeby zajść.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie nowy cykl. Dziękuję Wam za kibicowanie w poprzednim, cieszę się że mamy ten wątek i tak pozytywnie do siebie wzajemnie podchodzimy. Miło tutaj się czeka na rozstrzygnięcia.

    Katta fajnie z pierwszą jazdą, powodzenia w dalszej nauce.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretta gratulacje i kamień z serca, że Stasiulkowe serduszko zdrowe. Cieszcie się sobą. Buziaki dla Stasia :)

    Annie córunia jak Laleczka, przecudna :*

    Mona witaj. Niech Ci ten wątek przyniesie szczęście :)

    Annie1981, Moona, Greetta lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroopka szkoda tego cyklu- takladnie było. Ale nic cycki do przodu i dalej walczymy!!

    Tak się zastanawiam czy z ubezpieczenia grupowego w pracy (ja mam pzu) mogę sobie zrobić badania???

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, też mam pzu ale nie kojarzę żeby tam coś było o badaniach. Z tym, że grupówki to są często negocjowane pod daną firmę, więc najlepiej sprawdzić u siebie, porównanie nic nie da. A propos, po porodzie dostaniemy kasę - więcej zdążyłam składek wpłacić...

    Krrropka, bardzo mi przykro :-( nakręciłam się na ten Twój cykl, u siebie byłam zawsze bardziej sceptyczna. Ale nie ma co, oby do przodu :-*

    zem3qps6in5tddof.png
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jest @. Zaczynamy od początku. Ten cykl 25 dni. Jeszcze takiego nie miałam. We wtorek zrobię fsh, lh, estradiol i tsh. Zobaczymy co tam słychać

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona szkoda, ale może ten styczniowy będzie szczęśliwy??

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy cykl, nowe nadzieje. Szkoda ale cóż. Zobaczymy ... Nie wiem tylko dlatego od 2 miesięcy nie czuje bólu owulacyjnego. Wcześniej nie zwracałam na to uwagi czy występuje on co miesiąc ale teraz jakoś nie czuję.

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona przykro mi że nie wyszło :(

    Teraz zaciskamy kciuki za berthę! Widziałam że temperatura ładna. Oby tak dalej!

    kattalinna, Alicja81, bertha lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :):)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie Bertha, kciuki <3

    bertha lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha to kiedy wypada sądny dzień?
    Ja się zaopatrzyłam dzisiaj w nowy termometr. Z ciekawości zobaczę jak waha się u mnie temperatura jak tylko skończę @. Krrropka widzisz jednak będę Ci towarzyszyć. Trzymam kciuki za nas wszystkie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2018, 13:53

    bertha lubi tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona, myślę sobie że skoro z poprzednimi dziećmi udało Ci się w pierwszym i drugim cylku, to prawem serii, teraz będzie w trzecim :D

    Moona, bertha, kattalinna lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no to ja Cię Krrropka trzymam za słowo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2018, 14:07

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona, ja juz sobie sikam na testy od dzisiaj 7dpo, coby nie zapomnieć jak to sie robi :D hahaha, ja jestem maniaczka testowania.
    Ale termin @ za tydzien.

    Nie wytrzymalam i kupilam pakiet premium na miesiac.. no wkurza mnie to strasznie ze mi wykres zabrali i musze placic, ale jednak bez tego wykresu jak bez reki...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 343 344 345 346 347 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ