X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj Eutyroxu już nie brałam. Czekam na wizytę. Reszta przedstawia się tak: FSH 7,55mlU/ml, Lh 5,31 mlU/ml estradiol 27pg/ml. Co Wy na to?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2018, 12:04

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona hormony masz chyba w normie, ja jak badałam kilka miesięcy temu miałam ponad 12 fsh i lh.
    Byłam dzisiaj u lekarza, za tydzień wizyta- mam nadzieję, że lekarz na fnz da mi skierowanie przynajmniej na kilka badań. A jak nie to trudno wybulę na te badania.

    A jak Dacota i ktosiowa??

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brzuch i piersi smarowałam droga Mustelą, a uda tańszym Palmersem. Nie mam ani jednego rozstępu.

    Alicja. Trzymam kciuki, żebyś dostała te skierowania.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z tymi rozstępami to jest tak, że albo ktoś ma tendencje i wtedy choćby nie wiem czym smarować, będą centki i paski, albo tendencji nie ma i bez smarowania skóra zostaje ładna. Dlatego ja podchodzę z rezerwą do tematu ;-) warto podpytać kobiet w rodzinie bo predyspozycje te bywają dziedziczne.

    Alicja, kciuki za badania i w ogóle rozwiązanie sytuacji. Coś pod górę się robi :-(

    Dakota pewnie już urodziła, możliwe, że Ktosiowa też albo w trakcie :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Dziewczyny, z tymi rozstępami to jest tak, że albo ktoś ma tendencje i wtedy choćby nie wiem czym smarować, będą centki i paski, albo tendencji nie ma i bez smarowania skóra zostaje ładna.

    Oooo i tutaj się zgadzam. Przykład: mła zero ciąży, całkiem sporo rozstępów :(
    Balsamów, oliwek używałam i używam (nie codziennie, ale w miarę regularnie), białe krechy nie wiadomo skąd sie pojawiły parę lat temu. Wg mnie, jak ktoś ma tendencje, to smarowanie może złagodziić i będzie ich mniej, ale raczej marne szanse na uniknięcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2018, 15:34

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi rozstępami to nie wiadomo jak jest. Mówią, że genetyka, ale ja myślę, że jednak smarowanie czyli nawilżanie skóry coś daje.
    Ja byłam pewna, że mam tendencję, ponieważ mam sporo rozstępów z okresu dojrzewania, a tu niespodzianka - z ciąży ani jednego.
    Czytałam o tym na forach i są dziewczyny, które były 2 razy w ciąży. W tej, w której się smarowaly nie miały rozstępów a w tej, w której nie smarowaly, miały rozstępy.

    krrropka lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czasie ciąży smarowałam brzuch i piersi.....i rozstępów nie było...w czasie karmienia dzieciaków przestałam smarować piersi (jakoś mi sie wydawało, że do mleka przejdzie :) śmieszne nie :) ) no i kilka kresek sie pojawiło...

    Ale znam dziewczyny, co w dwuczęściowym stroju kąpielowym już sobie nie pochodzą, z drugiej strony najważniejsze i tak zeby było całe i zdrowe, i żeby wogóle było :) co tam pare kresek na ciele..... w dzisiejszych czasach medycyna estetyczna jest tak daleko posunięta, że wszystko sie da naprawic :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Z
    Ja byłam pewna, że mam tendencję, ponieważ mam sporo rozstępów z okresu dojrzewania, a tu niespodzianka - z ciąży ani jednego.

    Annie bardzo pocieszające, co piszesz.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu taka cisza???

    Czy wiadomo co u Dakoty i Ktosiowej??

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza przed burzą ;)

    Dziewczyny juz się pewnie cieszą pierwszymi dniami z dzieciaczkami, pewnie się odezwą, jak znajdą dla nas chwilę.

    A jak u Ciebie, Alicja? Co udało się załątwić w sprawie badań i wizyty u napro?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam, wszystko zależy od tego kiedy dostanę @.
    6 wyjeżdżam, 7-8 szkolenie. 7 powinnam dostać @. Jak przyjdzie 7 to 9 w piątek pobiegnę na badania, gorzej jak dostaę 6 albo 5- wtedy nie dam rady wykonać hormonów i bedę musiała przełozyć lekarza napro a to mi się nie uśmiecha.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja a nie ma możliwości żeby zrobić te badanie na wyjeździe? Tzn nie wiem dokładnie, jak to działa z odbieraniem wyników, ale tam gdzie będziesz może też jest w pobliżu jakies laboratorium.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby tak. Rano zapewne po śniadaniu zaraz będzie szkolenie, nie wiem nawet gdzie tam jest najbliższe laboratorium i jakie.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest dobry pomysł z badaniami na wyjeździe. Diagnostyka i alab mają dużo punktów a wyniki w internecie. Może coś znajdziesz.

    Ktosiowa wczoraj miała balonik i oxy na wywołanie, mieli coś tam jeszcze jej dać. Skoro cisza to chyba w końcu się udało. Niedługo się pochwalą swoimi pociechami :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie chwalę bo na razie nie mam czym. No chyba tym że właśnie zwróciłam całe śniadanie :/
    No i znowu mam katar.
    A jutro wesele. Ale będzie dobrze.
    Alicja nie odkładaj wizyty. Nawet jeśli nie uda Ci się zrobić badań 3dc. To zrób inne. I tak pewnie na jednej wizycie się nie skończy. Uszy do góry. Ogarniesz to :-)
    Czekamy na wieści z porodówki :-)
    Bertha jak testy?

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaoluś trzymaj się-uroki ciąży.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i śnilo mi się dzisiaj, że znalazłam gdzieś w szufladzie pozytywny test- a jak się cieszyłam, że mogłam zaznaczyć zieloną kropkę na wykresie- pomimo tego, że miałam nowy cykl ( a ta ciąża zakończyła się jako biochemiczna)- takie głupie ale to mój pierwsy sen o ciąży.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    niby tak. Rano zapewne po śniadaniu zaraz będzie szkolenie, nie wiem nawet gdzie tam jest najbliższe laboratorium i jakie.
    A dokad jedziesz, moze cos poradzimy

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Ja się nie chwalę bo na razie nie mam czym. No chyba tym że właśnie zwróciłam całe śniadanie :/
    No i znowu mam katar.
    A jutro wesele. Ale będzie dobrze.
    Alicja nie odkładaj wizyty. Nawet jeśli nie uda Ci się zrobić badań 3dc. To zrób inne. I tak pewnie na jednej wizycie się nie skończy. Uszy do góry. Ogarniesz to :-)
    Czekamy na wieści z porodówki :-)
    Bertha jak testy?
    Obys mogla jutro choc troszke sie pobawic :)

    u mnie negatyw za negatywem. dzisiaj 11dpo. juz nie wierze w ten cykl...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, chciałam się Z Wami podzielić radosna nowina. 22 stycznia przyszła na świat nasza córeczka.
    Jest cudowna :) na sam koniec pojawiły się komplikacje i koniec końców przyszła na świat przez cesarskie cięcie. Dominice przy skurczach bardzo spadało tętno stad decyzja o cesarce choć akcja porodowa rozpoczęła się już na dobre. Nasze maleństwo owińiete było pępowinąjak się później okazało. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło :).

    kattalinna, MamaLili, krrropka, Karoluś81, Greetta, doty22, Kajka81, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Dakota
‹‹ 345 346 347 348 349 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ