X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, kiedy będziesz mieć USG prenatalne? Może uda się płeć podejrzeć :-) będziesz robić test pappa?

    Krrropka, na kiedy masz termin @?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2018, 19:58

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie usg będę miała 9 lutego i tj u mnie 15 tydzień. Nie za późno? Ale tydzień wcześniej będę miała wizytę w Łodzi u mojego napro-gina i wtedy też sobie zrobię usg, a co. Papa zrobię jeśli usg coś niepokojącego wykaże. Ale co by nie było to dziecko urodze i mam nadzieję, że będę umiała kochać bez względu na wszystko.

    Uspokoilyscie mnie z tym spaniem. Człowiek to sobie zawsze coś wymyśli :-)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15 tydzień to już późno. Te badania powinny być z tego co pamiętam między 11 a 14 tc

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, usg genetyczne żeby było miarodajne to najlepiej w 12 tygodniu zorbić.

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta najwcześniej w środę, a najpóźniej chyba w piątek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2018, 20:37

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta, to i ode mnie przyjmij gratulacje. U nas było podobnie - moim wielkim marzeniem był poród silami natury po cc i sie udało i ani przez moment nie żałowałam tego wyboru, mimo, że bez znieczulenia i z nacięciem i generalnie "dół"u mnie dlugo nie mógł dojsc do siebie;P
    . Ale oczywiscie najwazniejsze, że zdrowotnie u Was w porządku.
    Jeszcze raz gratuluję!

    Greetta lubi tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Katta najwcześniej w środę, a najpóźniej chyba w piątek.
    ufff, to się muszę uzbroić w cierpliwość...

    krrropka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mierzące temp. Czy Wam też w końcówce cyklu zdarza/zdarzało budzić się przed budzikiem? Mam tak w prawie kazdym cyklu. Moje biedne nerwy ;) Co wtedy z pomiarem? Mierzycie od razu czy jednak czekacie do wyznaczonej godziny?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, ja tak miałam bardzo często. Mierzyłam od razu. Pijalam melisę przed snem, próbowałam przestać mierzyć po owulacji ale to nic pomagało. Jak rzuciłam w ch.lerę termometr zupełnie to zaczęłam sypiać normalnie. Trwało to do ciąży - rok snu, teraz jest gorzej ;-)

    krrropka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za szybką odpowiedź. Zazwyczaj sypiam dobrze, tylko ta końcówka...

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka potwierdzam, ja też tak często miałam. Nerwy i napięcie.
    Ale ja patrzyłam na zegarek która godzina, dalej leżałam w łóżku i mierzylam o wlasciwej godzinie.
    Trzymaj się :-)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem to bez różnicy czy mierzy od razu, czy czeka nieruchomo nawet - temperatura i tak będzie nie do końca wiarygodna, nerwy robią swoje...

    Witam się z Wami w kolejnym tygodniu ciąży, zaczynamy 23! Dziś wyglądamy tak:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e8b66361725b.jpg

    Karoluś81, krrropka, Greetta, Dakota, Eni_gma lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow. Kattalina dogonić Cię nie dogonie ale zmierzam w tym samym kierunku. U mnie wczoraj 12 tc rozpoczęty :-)
    A za oknem biało. Śnieg mocno pada a ja muszę iść na chwilę do pracy i załatwić kilka spraw w mieście.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak patrzę na moje zdjęcia z 10 czy 14 tygodnia to chce mi się śmiać - wtedy brzuch już był duży dla mnie. Od ok.18 nastąpiła znaczącą zmiana, faktycznie zaczął rosnąć szybko.
    Dziś było moje cotygodniowe ważenie i jestem zadowolona :-) od poprzedniego -0,1kg :-) z tej okazji zjem na drugie śniadanie kawał ciasta i będę lepić pierogi :-)

    Również dziś mamy rocznicę z mężem - 9 lat od poznania się. Kto by wtedy przypuszczał, że ta znajomość pójdzie w tę stronę ;-) my na pewno nie :-)

    Karoluś81, Dakota, Annie1981, Greetta, doty22 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Katta pięknie! Fajny masz brzusio :)

    Powiem Wam, co zrobiłam dzisiaj. Obudziam się o 4.30 i pomna wcześniejszych doświadczeń zmierzylam temp od razu. Miałam 36.79. Poszlam na szybkie siku, wróciłam do łóżka i spokojnie przelezalam do 6 starajac sie wyciszyć i skupic na oddechu, a nie myśleć o glupotach. Zmierzylam znowu o 6 i byłam w szoku. Różnica jest gigantyczna, bo mialam 37.13. Czytalam kiedyś, ze niby temp zmienia się o 0.05 co pol godziny i tak się koryguje, ale jak widac nie zawsze to dziala. Sama nigdy nie korygowalam.

    A tak na prawdę to zgadzam się z Tobą Katta: stres swoje robi i o ktorej bysmy nie zmierzyly to pewnie i tak nie będzie poprawna.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś miałam jakąś aplikację do temperatur. Wykresy były beznadziejne ale potrafiła mi ładnie korygować temp ;-)

    36,79 na długo przed normalnym czasem to też niezły wynik :-) kibicuję bardzo, ale nie chcę nakręcać. Czekamy :-)

    krrropka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka to zaskakujące że ta druga temperatura jest wyższa. U mnie raczej druga już była niższa. Oj, teraz czekamy w napięciu :-)

    krrropka lubi tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś a mi sie zawsze wydawało że im późniejsza godzina, tym wyższa temperatura. Kiedyś też tak miałam, zmierzyłam normalnie, ale potem jeszcze zasnęłam i z ciekawości zmierzyłam o 9. Też była wyższa.

    Katta gratuluję rocznicy :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka dziękuję, ale to taka rocznica, której nie obchodzimy. I dokładna data nie jest pewna ;-) tak naprawdę jedyna rocznica, która jest ważna to rocznica ślubu :-) przynajmniej wiemy kiedy był ;-) bo nawet nie wiemy od kiedy tak naprawdę jesteśmy razem

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krropka kciuki zaciskam coraz mocniej :-)

    A ja oddałam rano krewke i czekam na wynik tsh. Mam nadzieję że spadło poniżej 2.

    My z Mężem będziemy mieć w maju 7 rocznice poznania, a w lipcu 7 rocznicę związku i 3 ślubu. No i w tym roku będziemy mieć najpiękniejszy prezent pod słońcem :-) :-) :-)

    kattalinna, Greetta lubią tę wiadomość

‹‹ 339 340 341 342 343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ